V sobotu 28. 1. 2012 pokračovalo ďalšie kolo I.ligy basketbalu mužov. Na holíčskej palubovke sa predstavilo družstvo z ŠKP Filozof Bratislava.

Zápas bol od začiatku vyrovnaný ale vzájomné súboje hráčov siahali až za hranice korektnosti. Holíčsky basketbalisti v druhej štvrtine zlepšili obranu a strelecky sa začali vzďaľovať bratislavskému družstvu (43 : 33). Potom prišli na scénu nezmyselné výroky rozhodcov, čím holíčanom odstavili kľúčových hráčov a  posadili na koňa bratislavčanov. Zároveň títo dvaja páni rozhodcovia dokázali, že družstvo môže hrať seba lepšie stačí par krát zapískať do píšťalky a všetko je inak.

V druhej časti domáce družstvo naďalej pokračovalo vo výbornom výkone ale už nedokázalo otočiť výsledok ovplyvnení rozhodcami vo svoj prospech a prehralo o 8 bodov. Poďakovanie patrí vynikajúcemu publiku, ktoré od prvej minúty stretnutia neustále povzbudzovalo holíčskych basketbalistov.
Dokedy sa budeme prizerať, ako rozhodcovia ovplyvňujú športové podujatia!!!

28. 1. 2012
MŠK BO Holíč – ŠKP Filozof Bratislava 80:88 (43:41)

Marián Samson

.

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…