Jáňan Paľo Faragula patrí v Česku aj na Slovensku medzi špičku v prestavbách motocyklov. V polovici mája sa mu podarilo uspieť so svojím Scraperom a odniesol si titul Majster Európy východného bloku Best of Show – Championship Class V4.

Customizérska špička z bývalého východného bloku sa stretla na tom istom mieste ako prvý krát, čo nebolo nikde inde ako na Mušovskom Eurobikefeste, ktorý si už za ten čas stihol vybudovať renomé jednej z najkvalitnejších akcií na poli motocyklového diania v Česku a okolí.

Paľo Faragula sa zúčastnil počas roka na viacerých výstavách s novým projektom Honda CB 750F Bol d´Or z roku 1980 so štvorvalcovým motorom. Na výstave Bohemian Custom Bike 2012 v Prahe sa umiestnil na 2. mieste v kráľovskej kategórii Freestyle Class. V Budapešti sa umiestnil na 2. mieste. A v poslednom kole na Poľskom Custom Festival skončil prvý.

Čakalo ho už len veľké finále (19.5.) na Mušovských jazerách pri Mikulove, kde sa mu podarilo vyhrať obidve kráľovské triedy.

1. miesto Freestyle a Best of Show – Championship Class V4  ( majster Európy východného bloku)