Futbalisti Slavoja Moravský Svätý Ján si za výborný výkon i bojovnosť zaslúžili dlhotrvajúci potlesk publika pred koncom zápasu.

Dorast: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Horné Orešany 11:0
Naši nedali súperovi žiadnu šancu, už v 3 minúte bolo 2-0. Do 15. minúty stihol Andrej Lorenc streliť 4 góly, neskôr
pridal ešte piaty. Ak by tréneri neposlali do druhej polky náhradníkov, bol by výsledok ešte vyšší.

Muži: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Horné Orešany 2:0
Naši začali trocha s rešpektom proti súperovi ktorý minulý týždeň naplno bodoval na Búroch. Hostia sa do krajskej súťaže vrátili po dlhšom čase posilnení o bývalých ligistov. Naši ich však medzi 25. a 30 minútou úplne rozobrali a strelili Kudličkom a Chodúrom dva utešené góly po prihrávkach Mareka Emricha. Mali sme i ďalšie šance ale nedali sme. V 35. minúte hosťujúci Hadviger nechutne fauloval Emricha, v trme-vrme ktorá nastala sa Chodúr snažil situáciu upokojiť, ale mimochodom asi najslabší rozhodca ktorý nám kedy doma pískal, mu na prekvapenie hráčov i fanúšikov ukázal červenú. Zbytok zápasu sa niesol v nervóznej atmosfére ktorú sa cez polčas snažil upokojiť delegát. Pritom sa vôbec nehralo surovo, ale rozhodca tropil chyby na jednej i druhej strane. V druhej polke hostia prevzali iniciatívu, ale hrozili len z rohových kopov. Naši mohli vedenie zvýšiť, ale hlavne Miro Šúrek svoje tri čisté šance nevyužil. Chlapci si za výborný výkon i bojovnosť zaslúžili dlhotrvajúci potlesk publika pred koncom zápasu. Rozhodca si potlesk vyslúžil pri odchode zo štadiónu.