Prinášame výsledky 1.kola BFZ 4.lig Bratislava vidiek.

Jabloňové – Závod 1:2 (0:1)
Góly Závod: Šíp, Andrla
Zostava Závod: Babirát – Kováč, Žák (Brenkus), Majzún, Blecha M. – Drahoš, Procháska, Blecha R., Andrla – Šíp, Susko
Sezonu sme začali víťazstvom v Jabloňovom. Prvý polčas sme boli o niečo lepší, avšak prvú šancu mali domáci, keď Kuklovský netrafil Babirátovú bránu. My sme strelili gól po peknej prihrávke Andrlu – Šip pred bránou nezaváhal. O niekoľko minút to skúšal opäť Šíp, ale strela minula domácu bránu. Domáci sa prezentovali po štandartke a nebezpečnou hlavičkou. Náš Susko nepreloboval vybehnutého brankára.
Druhý polčas bol už vyrovnaný. V 63 minúte po peknej akcií Susko – Andrla – Šíp – Andrla sa posledne menovaný tešil z gólu a my sme vyhrávali 2:0. Tento gól nás mal upokojiť, ale opak bol pravdou. Trocha rozháraná hra priniesla zníženie stavu domácich. Do konca zápasu mali domáci ešte dve nebezpečné hlavičky po štandartkách. Gól sme už neinkasovali a pripísali sme si prvé tri body.