V derby zápase boli prvý polčas domáci lepším tímom. Okrem gólu nastrelili brvno a dve čisté príležitosti nepremenili.

Muži: Veľké Leváre – Závod 3:3 (1:0)
góly: Ferenčič 2, Jurkovič – Susko, Procháska Ján, Žák
Zostava Závod: Uhrinec M. – Brenkus, Kováč, Uhrinec P., Blecha M. – Procháska Jozef (Drahoš), Blecha R., Procháska Ján, Žák, Susko – Šíp (Dojčák)

Druhý polčas domáci zvýšili svoje vedenie na dva góly. Za úmyselné kopnutie do nášho hráča išiel predčasne do sprchy domáci hráč. Až potom sme začali hrať a výsledkom bolo zníženie stavu – Susko po uvoľnení prekonal domáceho brankára. V 76. minúte Procháska Ján z peknej diaľky vymietol šibenicu. Už o dve minúty neskôr domáci naklonili misku váh na svoju stranu, keď Ferenčič svojím druhým gólom dostal opäť domácich do vedenia. Súpera sme zatlačili a v 85. minúte Žák hlavičkou stanovil na konečných 3:3.