Na hodový zápas sa prišlo pozrieť 350 divákov. Prvý polčas boli Malacky nebezpečnejší a dve dobré príležitosti nepremenili. Viac fotografií: Facebook TJ Závod

Muži: Závod – Malacky 5:0 (0:0)
góly: Šíp 2, Drahoš, Susko, Procháska Ján
Zostava: Babirát – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. – Drahoš (Dojčák), Procháska Ján, Blecha R., Uhrinec (Šišolák) – Susko, Šíp (Procháska Jozef)

My sme hrali trocha kŕčovito. Druhý polčas sme už dominovali a prišli aj pekné góly. Prvý gól padol v 55. minúte, Drahoš strelou rozvlnil hosťujúcu sieť. O šesť minút neskôr sa Šíp zbavil obrancu a umiestenou strelou k tyči nás potešil po druhý raz. V 68. minúte po hlavičke Žáka do brvna, Susko pridal náš tretí gól. Štvrtý gól nenechal na seba dlho čakať a po najkrajšej akcií zápasu, pekným volejom Šíp pridal svoj druhý gól. Na 5:0 v 81. minúte z veľkej dialky zavesil Procháska Ján.
Poďakovanie ide všetkým hráčom a hlavne fanúšikom, ktorí nás prišli v hojnom počte podporiť.

Jaroslav Prachár

.

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…