Hneď v 5 minúte musel byť zápas prerušený, kvôli silnému vetru a dažďu. Po krátkej prestávke sa začalo hrať.

Muži: Jakubov – Závod 4:0 (2:0)
Zostava Závod: Babirát – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. (Fazekaš) – Drahoš, Susko, Blecha R., Dojčák (Brenkus) – Procháska Jozef (Šišolák), Šíp
Domáci boli na rozmáčanom ihrisku bojovnejší a v prvom polčase premenili dve šance. Okrem gólov mali ešte dve dobré príležitosti. My sme si za prvý polčas nevypracovali ani jednu príležitosť.
Druhý polčas sme mali optickú prevahu, ale góly strieľali len domáci. Prvý po rýchlom brejku a druhý po nariadenej penalte. My sme sa len ťažko presadzovali cez dobrú domácu obranu. Zápas sme prehrali 4:0. Cez víkend privítame doma silné Šenkvice.