V nedeľu sa stretli susedné mužstva zo stredu tabuľky. Prvý polčas do 30 minúty mali Šenkvice viac z hry. Strely z diaľky, ktoré vysielali hosťia neslavili úspech.

Muži: Závod – Šenkvice 0:3 (0:0)
Zostava Závod: Babirát – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. – Procháska Jozef (Krajčír), Blecha R., Procháska Ján, Drahoš – Susko, Uhrinec

Po pól hodine sme prebrali iniciatívu a prišli šance. Drahoš po úniku z ľavej strany bol neúspešný. Opäť únik Drahošom a spätnej prihrávke, Susko z dobrej pozície prestrelil bránu. Prvý polčas sa nám podarilo aj dopraviť loptu do siete, ale pre údajný ofsajd gól neplatil.
Druhý polčas boli nebezpečnejší hostia. Niektoré šance zlikvidoval Babirát – ráz mu pomohlo brvno. V 77. minúte hostia udreli po akcií zľava. O pár minút neskôr už viedli 2:0, keď chybu v obrane nekompromisne potrestali. V úplnom závere ešte Šenkvice pridali aj tretí gól.
Tak sme zaknihovali domácu vysokú prehru. Reputáciu si môžeme napraviť na ďaľší týžden v PŠC Pezinku.