Za pekného počasia na dobre pripravenom ihrisku, mladí domáci hráči boli behavejším mužstvom.

Muži: PŠC Pezinok – Závod 2:0 (1:0)
Zostava: Babirát – Majzún, Žák, Kováč, Uhrinec – Drahoš (Fazekaš), Blecha R., Procháska Ján, Susko – Procháska Jozef (Blecha M.), Šíp
V úvode sme hrali na našej polovici ihriska, čo Pezinok využil a v 9 minúte po úniku z pravej strany strelil úvodný gól stretnutia. Prvý polčas sme mali 2 vyložené šance, ktoré Šíp nepremenil. Domáci mali ešte jednú vynikajúcu šancu, ale Babirát zachránil.
Tak ako prvý polčas, sme začali aj druhý. Opäť v 9 minúte druhého polčasu sme inkasovali z pokutového kopu 2:0 pre domácich. Jednu šancu mal ešte Šíp – opäť nevynaložil v náš prospech. Do našej rozháranej obrany mali domáci niekoľko pokusov, ale už sme gól neinkasovali.