VIDEO v článku. Prinášame kompletné výsledky a tabuľku 5.ligy Západoslovenského futbalového zväzu po 15. kole.

Moravský Svätý Ján – Veľké Kostoľany 0:8 (0:3)
Góly: Grigel a Urban 2, Kollár, Pivovarči, Modrovič, Janíček
Stretnutie na Záhorí prinieslo v prvých dvadsiatich minútach vyrovnaný futbal. Potom sa však na futbalového koňa dostali dvomi „zlepenými“ gólmi hostia, ktorí do polčasu pridali ešte jeden – 0:3. Domáci ešte predtým nevyužili príležitosť na skórovanie Chválom a Emrichom a tak po polčase to boli hostia, ktorí využili, že hra domácich sa pod dojmom polčasového výsledku rozpadla a priniesli si domov okrem troch bodov aj málo častý, osemgólový plusový výsledok.
Zostava Moravský Svätý Ján: Bolf – Mach, Vrábel, Vidovič, Vavro, Kudlička, Chvál, Egl, Šúrek, Emrich, Salay (Šimonovič, Modrovič, Chvátal)

Horné Orešany – Šaštín 0:0
Gbely – Hlohovec 3:2 (3:2)
Krakovany – Kúty 1:3 (1:1)
Modranka – Radošovce 1:0 (1:0)
Petrova Ves – Solčany 2:2 (0:1)
Radošina – Borský Mikuláš 1:3 (0:2)
Jacovce – Trebatice 4:1 (1:1)