HK Gladiators Trnava – HC Dukla Senica 4:3 sn (0:1, 2:1, 1:1)
Góly: 31. Zahumenský (Dudáš, Poláček), 31. Schmidt (Poláček, Zahumenský), 53. Lisoň (Šišmič), Zahumenský (rozh. sam. Nájazd) – 10. Lantoš (Šedivý, Hreus), 30. Kluka (Hreus, Lantoš), 50. Lezo (Šedivý, Kluka)
Počet divákov: 216

Ohlasy trénerov / zdroj: webhokej24.sk
Martin Hrnčár, HK Gladiators Trnava: Privítali sme lídra zo Senice, trikrát sme s ním, dá sa povedať, jednoznačne prehrali a tak sme s tým chceli niečo spraviť vo štvrtom zápase, keď sme na takej víťaznej vlne. Zápas sa pre nás vyvíjal nepriaznivo, súper bol taktickejší, kombinačne vyzretejší, priamočiarejší, vyspelý korčuliarsky. Hralo sa 60 minút hore-dole, bol to korčuliarsky náročný zápas. V polke zápasu Senica viedla 2:0. Nás postavila na nohy presilovka päť proti trom, ktorú sme dokázali využiť na 2:1 a za dvadsať sekúnd na to v presilovke päť na štyroch sme vyrovnali na 2:2. Tak skončila tretina a posledná tretina to už bolo v podstate o jednom góle. Chvalabohu sa nám ho podarilo dať, aj keď sme ním vyrovnávali vedenie súpera. Bolo to podmienené veľkou obetavosťou jednotlivých hráčov, ktorí sa vrhali do striel, pretože sme hlúpym prepadnutím ponúkli súperovi presilovku štyroch na troch. Súper ju hral veľmi dobre, ale obetavosťou hráčov, ktorí blokovali strely vlastnými telami a skúsenosťou Mira Hálu, ktorý nás v ťažkých situáciách podržal, sme dospeli na samostatné nájazdy. Tam sme boli kreatívnejší, dali sme o gól viac a jednoducho sme vyhrali.

Pavel Klečko, HC Dukla Senica: Do zápasu sme nastúpili veľmi dobre. Mali sme hru vo svojich rukách. Vyhrávali sme 2:0. Potom sme sa po nezmyslenom faule dostali do oslabenia päť na tri, kde sme inkasovali gól. Hneď vzápätí sme inkasovali druhý. Stav bol vyrovnaný a po druhej tretine sme dali gól na 3:2. Trnava však zase vyrovnala na 3:3. Nemôžem hráčom uprieť snahu ani bojovnosť, dnes však rozhodli výkony brankárov. Trnava má fantastického brankára, pomer striel na bránu v náš prospech 40:20 hovorí sám za seba. Chlapcom chcem poďakovať za bojovnosť, niektorí zase nastupovali so sebazaprením. Nič sa nedá robiť, ideme ďalej. Nedisciplinovanosť a strelecká nemohúcnosť našich hráčov v dnešnom zápase priniesla dva body Trnave, my si odvážame jeden bod. Súperovi môžem len pogratulovať k výkonu. Hrali so srdcom, bojovnosťou, ale dovolím si povedať, že sme po celý zápas boli lepší.