Prinášame výsledky volejbalových oddielov VO TJ Strojár Malacky.

2. liga ženy – dohrávka 9.kolo:
Iskra Petržalka – Strojár Malacky 1:3 (-23,10,-19,-22)
Zostava: Klempová, Virgovičová, Haringová, Šipová, Holešová, Slezáková, liberka: Ježková(Džurná), tr.: Haringa
Na úvod roka čakal na naše dievčatá súper zo stredu tabuľky, ktorý mal výborný vstup do sezóny, avšak v priebehu prvej časti stratil zopár dôležitých bodov. Nám po nevydarenej prvej časti prospel oddych medzi sviatkami a na ihrisku súpera sme si vybojovali veľmi cenné 3 body. Nebol to oku lahodiaci volejbal, ale tvrdo vydreté víťazstvo kolektívnym výkonom.

M-SR žiačok
Baráž o postup do bojov o Majstrovstvá SR žiačok zvládnutá.
V sobotu 12.1.2013 sa po prestávke spustili boje o postup do finálovej skupiny žiačok, kde bude najlepších 6 družstiev súperiť o 3 postupové miesta na M-SR žiačok.

Po sobotnajšej baráži v Pezinku sa naše dievčatá do týchto bojov dostali víťazstvom na Sláviou UK ,,B“ 3:1 a v boji o 1.miesto baráže nezvládli tlak Pezinčaniek a po prvom víťaznom sete prehrali 1:3.
Vo finálovej skupine sa postupne stretnú s družstvami: Studienka, Doprastav BA, Slávia UK BA, Bilíkova BA, Pezinok.
Družstvo žiačok Malaciek: Sandanusová – blok(kapitánka), Körmendyová – blok,Márnotová – blok, Dušková – nahrávka, Stupňanová – nahrávka, Rublíková – smeč, Šnegoňová – smeč, Šamulková – smeč, Šimková – univerzálka, Lukačovičová – univerzálka, Žužičová – smeč, Sojáková – libero

2.liga Muži
Malacky B – VK STU 2:3 (-18,17,-16,31,-14)
Slávia STU – Malacky ,,C“ 3:1 (18,-21,18,19)

Program domácích zápasov v najbližších dňoch:
Muži: 17.1.2013: Radosť – Malacky ,,C“ (20:20 Bratislava) Malacky ,,B“ – VTC Pezinok (19:30 na 4.ZŠ Záhorácka)
Ženy: 16.1.: Malacky – Nordsee NIK ( 19:30 na 4.ZŠ Záhorácka)
Juniorky: 16.1.: Slávia UK ,,A“ – Malacky (16:00 ŠH Mladosť Bratislava)
Žiačky: 19.1.: Studienka – Malacky (10:00 a 12:00 ZŠ Studienka)
Žiaci: 19.1.: turnaj základnej časti ( 9:00 na ZŠ Záhorácka)