Kompletné výsledky volejbalových zápasov VO TJ Strojár Malacky z víkendu.

2. liga ženy 14.kolo:
VK Ravena Bratislava – Strojár Malacky 2:3 (21,20,-27,-9,-4)
Zostava: Šípová, Virgovičová, Pfundtnerová, Hruzová,Holešová,Haringová, libero: Ježková tréner: Matej Haringa
V chladnej Petržalskej hale sa naše dievčatá ani nestihli zohriať a po katastrofálnom začiatku prehrávali s aktuálne štvrtým družstvom priebežnej tabuľky 2:0 na sety. V treťom sete ešte do stavu 15:7 sa vôbec nič nedarilo, od príjmu po dosiahnutie potrebného bodu nám nevýchádzala žiadna činnosť. Potom sa však podarilo zmeniť herný prejav. Viac pohybu na ihrisku, väčšia vôľa po víťazstve, skvalitnenie prihrávky a následne aj útoku. V koncovke 3.setu sme utiekli ,,hrobárovi z lopaty“ kde sme prehrávali ešte 26:25, ale vydretý set bol základom k úspechu. O víťazovi stretnutia od toho momentu už nebolo pochýb a dievčatá si pripísali ďaľšie potrebné bodíky.

2. liga juniorky:
Strojár Malacky – VK Bilíkova ,,B“ 3:2 (-18,23,16,-24,10)
Zostava: Dušková, Nemčovičová, Sandanusová, Hrúzová, Nízka, Körmendyová, libero: Pavlíková, Pazderová (Šimková, Šnegoňová, Holešová)tréner: Ing.Pavel Novota
Juniorky po pauze bodovali na domácom ihrisku. V stretnutí plnom zvratov, bojovnosti, ale aj nepresností sa po solídnom výkone tešili domáce hráčky z víťazstva. Zápas sledovalo približne 30 divákov, který videli mnoho pekných volejbalových zákrokov a samozrejme aj vždy nevyspytateľný tie-break, ktorý Malačanky zvládli lepšie.

M-SR žiačky sk. 1-6.miesto:
VTC Pezinok – Strojár Malacky 3:0 (15,25,18) a 3:2 (-18,23,20,-17,8)
Zostava: Sandanusová, Dušková, Šnegoňová, Körmendyová, Šimková, Rubliková, (Šamulková, Lukačovičová).tréner: Matej Haringa
Komplikácie na úvod bojov o M-SR sa zvýšili po uplynulej sobote, keď žiačky Strojára nezvládli stretnutie na ihrisku Pezinčaniek. Po nepresvedčivom výkone podľahli v prvom zápase súperovi hladko 0:3. Do druhého zápasu nastúpili s oveľa väčším odhodlaním, ktoré však striedali so zlým výkonom a to nás stálo cenné bodíky zo súperovho ihriska. V ďaľšom kole nastúpia naše žiačky doma 23.2. proti favorizovanej Slávii UK Bratislava.

M-SR žiaci – základná časť:
Volley team – Malacky 3:0 (19,15,20)
Malacky – VKP Bratislava 3:1 (14,19,-21,18)
Zostava: Šišolák, Pavelka, Dušková, Vávra, Babuliak, Šimková (Lukáč, Zemánek) tréner: Erik Husár.
Žiaci oslabení maródkou a doplnení žiačkami sa predviedli na ďaľšom turnaji oblastnej súťaže vo veľmi dobrom svetle. Znova potrápili favorizované družstvo Volley teamu Bratislava a ako v minulom kole zdolali družstvo VKP Bratislava. Ak budú pokračovať v týchto výkonoch, ešte stále majú šancu zabojovať o postup na M-SR žiakov.

2.liga Muži
Malacky ,,C“ – VK Ravijoma Bratislava 2:3 (-16,18,21,-17,-12)
Malacky ,,C“ – VK Bilíkova Bratislava 3:0 (kontumačne po odstúpení družstva Bilíkova zo súťaže)
Malacky ,,B“ – Radosť Bratislava 3:2 (-21,15,-24,22,9)

Program zápasov v najbližších dňoch:
Muži: Malacky C – Patronka A (21.2. – 19:30 ZŠ Záhorácka)
Ženy: Malacky – VK IMA Bratislava ( 20.2. – 19:30 ZŠ Záhorácka )
Juniorky: Doprastav Bratislava – Malacky ( 22.2.2013 – 18:00 v Bratislave)
Žiačky: 23.2.: Malacky – Slávia UK ,,A“ ( 10:00 a 12:00 ZŠ Záhorácka )
Žiaci: 23.2.: Volley team – Malacky a Malacky – VKP ( 9:00 a 12:00 Gymnazium Bilíkova)

Matej Haringa

.

Na Mierovom námestí v Malackách vyrastie mestská lúka

Menej prachu, znižovanie teploty, zadržiavanie vlhkosti priamo na mieste a mestské lúky…