Koválov – Oreské 0:1
Mokrý Háj – Jablonica 5:1
Dubovce – Sekule 1:0
Cerová – Smolinské 1:2

Jozef Cintula: 1.máj bol sviatkom pre Smolinské v Cerovej ,ktorej uštedrilo prvú prehru v súťaži na domacom ihrisku.Smolinské po zbabranom zápase v Kopčanoch nastúpilo v Cerovej odčiniť predvedený výkon.No už v 5.min. zápasu rozhodca Mindek nariadil penaltu proti hosťom ,ktorú domaci hráč nepremenil.To povzbudilo hostí a začali domácich prevyšovať čo koncom polčasu v 39.min.zúžitkoval David Riška gólom na 0:1 pre hostí.V druhom polčase chceli domáci niečo urobiť s výsledkom ,ale výkon hosti im to veľa nedovolil.Smolinské predviedlo bojovný výkon a počas celeho zápasu boli aj futbalovejší čoho výsledok bol gól v 57.min.na 0:2 a strelec bol opäť David Riška.Až v 83.min. sa presadil najlepší domaci strelec Beňa a znížil na 1:2. To však bolo zo strany domácich všetko. Hostia si za predvedený výkon tri body zaslúžili .
zostava hostí: Gavorník-Petráš,Bobrík,Maderíč,Daniel-Lorenc,Cintula /C/ Riška,Flajžík P.-Ovečka,Flajžík J./Smolinský/

Š. Humence – Brodské 0:1
Pop. Močidľany – Hlboké 0:1