Prinášame výsledky Majstrovstiev oblasti mužov Oblastného futbalového zväzu Senica.

Smolinské – Oreské 1:1 (1:0)
Góly: M. Ovečka – Šefčík.
Jozef Cintula: Diváci videli obojstrane útočný futbal.V úvodných minutách boli aktívnejší hostia, ich najlepší strelec súťaže Rampáček často ohrozoval domáceho brankára.
Po úvodnom tlaku hostí ožili aj domáci a vytvorili si niekoľko gólových príležitostí.Jednu z nich využil domáci Ovečka strelou z 25 m a otvoril skóre zápasu na 1:0.Týmto skóre skončil aj prvý polčas.Do druhého počasu nastúpili hostia s úmyslom rýchlo vyrovnať a otočiť vývoj zápasu na svoju stranu.Dobre hrajúca obrana domácich odolavala tlaku hostí a keď už bol prekonaný aj brankár Jurka od gólu ho zachranil domáci kapitan Cintula.Domáci však tlaku neodolali a z pravej strany center hlavičkou usmernil hosťujúci hráč na konečný výsledok 1:1 .Domáci predviedli veľmi dobrý výkon a lídrovi súťaže boli vyrovnaným súperom.Remíza je spravodlivá pre obidve mužstvá.
Zostava domácich: Jurka-Bobrík,Maderíč,Masár,Daniel-Lorenc,/Smolinský/ Cintula/c/,Péči,Flajžík P.-Ovečka,Flajžík J./Riška/
Rozhodca:Lapoš,Štora I.

Sekule – Jablonica 2:1 (2:0)
Góly: Lukáček, Vávra – Chodúr

Andrej Trajlínek: Zápas bol charakteristický dvoma rozdielnymi polčasmi. V prvom dominovali domáci, ktorí dokázali svoje šance využiť a do prestávky vyhrávali 2:0, keď hostia nepremenili penaltu. V druhom polčase zobrali hru do svojich rúk hostia, domácich tlačili, no podarilo sa im iba znížiť na konečných 2:1. Domáci sa strachovali o výsledok až do posledných minút, keď vyrovnať mohol opäť Chodúr, no proti bola konštrukcia brány. R Hurbánek, Otočka.

Rybky – Dubovce 8:0 (3:0)
Góly: Halabrín 4, C. Mach 2, Kňazovič, Kováčik.

Hlboké – Radimov 3:1 (2:0)
Góly: 20. Chodúr, 27. Zubálik, 70. Chrenek – 62. Fehér.

Cerová – Mokrý Háj 1:1 (0:1)
Góly: Beňa – Pobuda.

Š. Humence – Koválov 0:0

P. Močidľany – Kopčany 1:0 (0:0)