logo_zsfz_futbalVideo zostrih zápasu Jacovce – Oreské. Prinášame futbalové výsledky prvého kola 5.ligy západ – muži.

TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Veľké Kostoľany 3:2 (1:2)
Góly: 18. Vrábel, 50. Šimonovič, 60. Bolf – 3. Kollár, 5. Kadlíček.
ČK: 89. Kudlička – 34. Piovarči.

Peter Mračna: Pred zápasom som mal z tohto súpera oprávnené obavy. Potvrdili sa a už v 5. minúte bolo 0-2 po góloch Kolára a Kadlíčka. Našťastie ďalšie šance zmaril Jaro Bolf. Od 15. minúty sme začali na ihrisku dominovať. V 26. minúte Erik Šimonovič uvoľnil Dominika Bolfa a ten znížil. Do polčasu sme mohli aj vyrovnať ale naše šance zostali nevyužité. V 36. minúte rozhodca poslal po druhej žltej kapitána hostí a vyrovnanie bolo len otázkou času. Postaral sa oň Erik Šimonovič, keď doklepol Penaltu Mareka Emricha za ruku v pokutovom území. Tretí gól padol po centri Dominika Bolfa , ktorý Marek Emrich hlavou posunul na Tomáša Bolfa. Žiaľ v závere dostal červenú i Andrej Kudlička po druhej žltej.
M. SV. JÁN: J. Bolf – Vrábel, Vidovič, Vávra, Kudlička, Šimonovič, Chvátal, Emrich, D. Bolf, Nemec, T. Bolf (Mach).
V. KOSTOĽANY: Kúdela – Piovarči, Balón, Modrovič, Molnár, Mačica, Kollár, Troják, Janíček, Velšic, Kadlíček (Virág, Gula, Troják).

Góly TJ Slavoj: Adam Velický 2, Juraj Sirka 2, Maťo Kadlíček

Nováčik prišiel s úmyslom bodovať a do 20. minúty sa hosťom darilo udržať bezgólový stav. Potom však v priebehu 10. minút dostali tri góly a ich hra sa rozsypala.