obfz_senica_futbal_logoPrinášame kompletné výsledky zápasov mužstiev Oblastného futbalového zväzu Senica.

Góly: Riška 2.
Smolný zápas pre domácich. Prvý polčas mali domáci asi 5 čistých šancí, no nevyužili ani jednu. Za hostí z priameho kopu skóroval Riška. V druhom polčase mali domáci tlak, no hostia umne bránili. Domáci sa tak nedokázali počas celého zápasu presadiť. Hostia z ojedinelej šance v druhom polčase zvýšili na 0:2 a stanovili tak konečný výsledok. R Túbl, Holenka. (Andrej Trajlínek)

Kúty – Š. Humence 2:1 (0:1)
Góly: Österreich 2 – Búzek.
Hostia sa ujali vedenia z ojedinelej akcie, ktorej pomohli chybou aj domáci obrancovia. Druhý polčas mali domáci tlak, ktorý dokázali premeniť na otočenie skóre vo svoj prospech, keď ich najlepší hráč Österreich strelil obidva góly. R Petránek, Dutka. (Vladimír Palkovič)