Futbalové výsledky 4. kola súťaží mužov. Oblastného futbalového zväzu Senica. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk.

futbal-lopta-futbalnet

Majstrovstvá oblasti ObFZ Senica 4. KOLO
Rybky – Radimov 2:2 (0:2)
Góly: Ľ. Halabrín 2 – A. Foriška, Križánek.
Milan Blažek: Diváci videli futbal výbornej úrovne. Domáci nastúpili v oklieštenej zostave, čo využili hostia na získanie dvojgólového vedenia. Už v 4. min. sa po dorážke presadil Aleš Foriška a v 13. min. peknou strelou s pomocou tyče prekonal R. Valjenta Boris Križánek – 0:2. Hostia mali aj ďalšie možnosti na zvýšenie vedenia, no aj šťastie pri strelách Obucha a Halabrína, pri ktorých pomohla Kotvanovi konštrukcia jeho brány. Hneď po príchode z kabín využil zaváhanie obrany hostí Ľubomír Halabrín, keď preloboval Kotvana – 1:2. Keď domáci Miro Petrúfka bol v 74. min. vylúčený, zdalo sa, že hostia si vedenia udržia. Mali častejšie loptu vo svojej moci a Foriška z päťky prekopol aj prázdnu bránu. Trest prišiel v 88. minúte. Po presne zahranom trestnom kope Kováčika Halabrín predskočil brankára Kotvana a hlavou vyrovnal na 2:2. ČK 0:1 (Miro Petrúfka). R Škrinár, Hušek.

Hlboké – Smolinské 0:0
Peter Koprla: Hralo sa v daždivom počasí. Prvú šancu mal David Riška, no domáci brankár Hrušecký jeho strelu vyrazil nohami, hlavička domáceho Štoru nešla do priestoru brány. Rušno bolo pred obidvomi bránami, Chrenek dvakrát a Štora neuspeli na domácej strane, na druhej strane dvakrát Gál a Maderič pochodili rovnako. Po prestávke sa vyznamenal 60. min. domáci brankár Hrušecký, ktorý Maderičovu strelu vyrazil na roh, po ktorom domáci takmer inkasovali, no Drinc svojmu brankárovi pomohol. Brankára hostí Gavorníka natiahla hlavička Zríniho, bol z toho iba roh. V závere snaha domácich nepriniesla gól z kopačky Štoru ani Pitoráka, no najmä Mráza, ktorý síce Gavorníka prekonal, no lopta skončila tesne vedľa brány. Diváci videli výborný zápas zásluhou obidvoch mužstiev. R Blažek, Patka.

Stráže – Cerová 8:1 (5:0)
Góly: Polák 2, Kučera 2, M. Herda 2, Brunner, Konečný – Salay.
Domáci svojou hrou hostí k ničomu nepustili. Už polčasový výsledok značil vysokú prehru Cerovej. Domáci pozahadzovali ešte niekoľko dobrých šancí, a od vyššieho gólového prírastku hostí uchránil dobre chytajúci Holič. R Pišoja, Thao

Vrádište – P.Močidľany 3:5 (1:3)
Góly: Danajka, Lašák, Valúch – Hološko 2, D. Krchňavý 2, vlastný (Horínek).
Vladimír Vlk: Hostia do zápasu vstúpili lepšie a už v 20. min. bol stav 0:3, keď sa presadili po chybách domácej obrany a brankára. Druhý polčas bol v podaní domácich lepší, strelili dva góly, ale hostia gólmi v závere zápasu stanovili konečný výsledok na 3:5. R Mindek, Hurbánek.

Sekule – Radošovce 1:4 (0:3)
Góly: Moro – Sloboda 2, Madák, Vacula (11).
Andrej Trajlínek: Domáci vstúpili do zápasu nekoncentrovane a do polčasu prehrávali už 0:3. Druhý polčas bol zo strany domácich lepší, podarilo sa im znížiť, ale hostia svojou umnou hrou už nič iné nepovolili a vyhrali zaslúžene 1:4. R Lapoš, Túbl.

Jablonica – Koválov 0:1 (0:0)
Góly: Jakubovič.
Miroslav Malík: Domáci boli lepší po celý zápas, no nedokázali streliť gól. Mali asi päť čistých gólových šancí, no zlyhali. To sa im vypomstilo, keď v 90. min. po štandartke sa presadil striedajúci Jakubovič. Nešťastný zápas pre domácich. R Rusinko, Cabadaj.

Kúty – Kopčany 4:3 (2:0)
Góly: Österreich 3, Dominik – Blatnický, Negrean (11), Lorenz.
Vladimír Palkovič: Domáci sa od úvodu pustili do súpera. Tlak domácich vyvrcholil do polčasového vedenia 2:0 zásluhou Österreicha. V druhom polčase sa hosťom podarilo znížiť na 2:1. Ale opäť Österreich zvýšil na 3:1. Pridal sa k nemu aj Dominik a skóre bolo už 4:1. Hostia sa však nevzdali, a dvoma gólmi pre koncom zápasu zdramatizovali priebeh. Vyrovnať sa im však nepodarilo, a tak sa zápas skončil výsledkom 4:3. R Mráz, Holenka.

Š. Humence – Brodské 2:4 (0:3)
Góly: Matula, Vach – Trubiroha, Ovečka, Kompuš, Kováč.
Roman Kraľovič: Hostia boli po celý zápas lepším tímom. Už do polčasovej prestávky išli s náskokom 0:3. Aj keď domáci sa snažili, ale hostia svojou umnou hrou si udržali víťazný výsledok. R Štora, Dzindzík st. ()