Prinášame výsledky 5.ligy západ Západoslovenského futbalového zväzu. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk

futbal-lopta-futbalnet

TJ Slavoj Mor. Sv. Ján – Mokrý Háj 0:1
Peter Mračna: Hostia celý zápas umne bránili a podnikali rýchle protiútoky. Naši mohli rozhodnúť už v úvodnej polhodine, keď nepremenili čisté šance Mach , Šimonovič a ďalší hráči. Potom prišiel trest keď prvá strela na našu bránu bola i víťazným gólom. Druhý polčas bol kópiu prvého a ešte v v rozmedzí 86 – 90 minúty mohol dvakrát skórovať Marek Emrich i Nemec. Chlapcom nemôžem uprieť snahu i bojovnosť ale šťastena včera nestála pri nás.
Zostava TJ Slavoj: Krajčír, Mach, Vávra, Chvátal, Vrábel, Vidovič, Kudlička, Emrich, Chvál, Bolf, Šimonovič, Striedali Nemec, Žilka.
Tréner: Kovaľ – asistent: Bolf

Šaštín – H. Orešany 0:2
Boleráz – Oreské 5:2
Krakovany – Jacovce 3:2
Zvončín – Radošina 4:0
Petr. Ves – Gbely 0:4
V. Kostoľany – B. Mikuláš 7:1