Prinášame výsledky mládežníckych oblastných a krajských futbalových súťaží. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk.

ZsFZ 2. liga SŽ – 4. kolo
TJ SLAVOJ Moravský Svätý Ján – FC SLOVAN HLOHOVEC 5:1 (2:0)
Góly Slavoj: Ali Danihel , Gabo Štefek , Adam Vrablic , Tomáš Daniel 2
Róbert Benkovič: Tento zápas sme začali presne opačne ako sme si povedali v kabíne. Hrali sme bez pohybu, kazili sme jednoduché prihrávky, jednoduché situácie sme riešili zložito a to malo za následok , že nás súper v kombináciách hravo prehrával. No i tak sme si vytvorili šance no ako býva u nás zvykom ostali nevyužité . Až v poradí tretia sa ujala , keď peknú akciu po krídle zakončil peknou strelou Gabo Štefek. Po tomto góle si vytvoril šancu aj súper no gól nepadol. V ďalších minútach to bol z našej strany stále slabý výkon , ale čuduj sa svete góly sme dávali iba my . Ako sa povie keď nevieš čo s loptou tak vystrel , tak na toto si spomenul Tomáš Daniel a jeho nie príliš podarená strela skončila v sieti.
Druhý polčas sme začali už lepšie a svoje šance sme už začali aj premieňať i keď nie všetky. Súper znížil až za stavu 4:0 , keď už bolo rozhodnuté a my sme ešte prikrášli výsledok z pokutového kopu. Dnes nás potešil iba výsledok , ale predvedená hra určite nie. Chlapci vedia hrať oveľa lepšie , ale posledné zápasy sa iba herne trápime.

Góly: Jakub Hrica
Róbert Benkovič: Chlapci narazili tento raz na veľmi kvalitného súpera , ale pri troche šťastia mohol byť výsledok pre nás trocha priaznivejší . Zápas ovplyvnili prvé tri rýchle góly , ktoré sme inkasovali v priebehu prvých šiestich minút. Tieto góly nás trocha zaskočili , no potom bola hra už trocha vyrovnaná , ale treba povedať , že súper bol tentoraz nad naše sily.

Pov. Bystrica – Skalica 3:5
J. Bohunice – Šamorín 0:5
Piešťany – Topoľčany 5:0
Štúrovo – PFA Zl. Moravce 1:4
Nové Zámky – Galanta 4:3
Horná Nitra – ČFK Nitra 10:1
Partizánske – Lok. Trnava 0:5