Video v článku! Výsledky, komentáre a tabuľka 5. liga západ Západoslovenského futbalového zväzu – 7. kolo. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk.

futbal-lopta-futbalnet

Gbely – Moravský Sv. Ján 2:0 (2:0)
Góly: 30. Eisner, 44. Šúrek
GBELY: Kling – M. Karas, D. Karas, Dvořák, Grosa, Zajíček, Žáček, Šúrek, Eisner, Knap (Daniel), Kratochvíl (Jurka)
M. SV. JÁN: Krajčír – Vávra, Šimonovič, Chvátal, Kudlička, Vrábel, Salay (Nemec), Bolf, Emerich, Hajdin, Chvál.
V prvom polčase sa hralo typické záhorácke derby na slušnej futbalovej úrovni. V 6. minúte Grosa trafil len brankára hostí, aby hostia predviedli niekoľko nebezpečných brejkov, no domáci Kling v bráne dominoval. Strelecká príležitosť prišla v 30. minúte, Zajíček našiel Eisnera a ten dal na 1:0. Ďalšia výborná príležitosť pre domácich prišla v závere polčasu, k lopte sa dostal Šúrek a úspešne vymietol šibenicu brány hostí – 2:0. Po prestávke hostia čiastočne pritvrdili, obsadili stred ihriska, no aj teraz domáci brankár Kling svojich podržal. Šťastie pri ňom stálo aj v 70 . minúte, kedy Hajdin nastrelil iba tyčku ním opustenej brány. Domáci tak udržali víťazstvo.

Trebatice – Šaštín 3:0 (1:0)
Góly: 30. Zelenay, 52. Líška, 84. Směřička.

Borský Mikuláš – Mokrý Háj 3:0 (0:0)
Góly: 47. Vaniš, 50. Maca, 83. Malík

Oreské – Petrova Ves 2:0 (2:0)
Góly: 11. Starych (11m), 35. Rampáček

Jacovce – V. Kostoľany 3:0 (1:0)
Góly: 41. a 76. M. Švec (oba z 11 m), 68. Bajzík.