ŠK Malacky FO prehrali s Jakubovom v tejto sezóne len 0:3. Možno nenastúpiť na zápas je riešením neprehrávať o desať gólov.

futbal-lopta-futbalnet

Veľké Leváre – Šenkvice 2:2 (0:2)
góly: Kozák M, Dvořák
Jozef Hlavenka: V hodovom zápase domáci futbalisti začali svižne a už v 3 min. mali veľkú šancu keď Juraj Hýll sa dostal až pred brankára , ktorý ho vychytal.Zápas sa hral v slušnom tempe a obidve mužstvá si vytvorili viacero slubných šancí ,prvý gól v padol v 27 min. po zlej rozohrávke domáceho brankára keď pekne založil útok hosti ktorý bleskurýchle toto zaváhanie využili. Aby toho nebolo dosť krátko pred odchodom do kabín hostia svoj náskok zvýšili na rozdiel dvoch gólov. O prestávke bolo v domácej kabíne poriadne dusno ,čo sa ukázalo aj na ihrisku ako prospešné a hneď v 49 min.znížil Mário Kozák. Od tohto momentu si domáci vytvorili súvislý tlak a v 75 min. vyrovnali z priameho kopu z 25 metrov Palom Dvořákom.Hostia sa bránili a snažili sa hrať na rýchle brjejky ,čo sa im síce párkrat podarilo ale našťastie už neskórovali. V 80 minbol odpískaný faul na hosťujuceho brankára napriek tomu že sa zrazil zo svojím hráčom a zápas bol prerušený na 6 min. ,čo poškodilo domácim hráčom ,lebo vyšli z tempa. Po nepriaznivom prvom polčase síce domáci zachránili aspoň bod ale je namieste otázka ,že prečo stále musíme ponúkať súperovi šance na strelenie gólu. Na budúci týžden vycestujú za lídrom tabuľky FK Jabloňové.

Futbal 4. liga: Gbely doma porazili Jaslovské Bohunice

Domáci sa od začiatku pustili s chuťou do súpera a najmä v úvodnej polhodinke si…