Kompletné výsledky, komentáre a tabuľka futbalových súťaží mužov Západoslovenského a Oblastného futbalového zväzu Senica – 10. kolo. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk.

5. liga západ 10. kolo
TJ Slavoj Moravský Sv. Ján – Oreské 3:3 (1:1)
Góly: 3. a 74. D. Bolf, 72. Vrábel – 49. a 88. M. Baláž, 41. Rampáček
M. SV. JÁN: J. Bolf – Mach, Vrábel, Vidovič, Vávra, Kudlička, Chvátal, D. Bolf, Emrich, Juriga, Stupavský (Nemec, Chvál)
ORESKÉ: Bernát – D. Feryk, Šedivý, Kralovič, Brzúch, Hrebíček, Starych, Hlatký, Rampáček, M. Baláž (Mikuš, A. Baláž, Štefka)
Slušne hrané stretnutie bolo vyrovnané až do poslednej minúty. Stretli sa dva vyspelé celky, ktoré sa v priebehu striedali vo vedení a poskytovali divákom dostatočné napätie. Lepšie začali domáci, ktorí sa ujali vedenia D. Bolfom už v 3: minúte po predchádzajúcej prihrávke Stupavského. Rampáčkovo vyrovnanie prišlo ešte do polčasu, v 41. minúte. Druhý polčas pre zmenu lepšie začali hostia. V 49. dávali A. Balážom na 1:2, no v 72. minúte Vrábel hlavou vyrovnal a potom bol úspešný opäť D. Bolf. V 74. minúte dostal domácich do vedenia 3:2, no o konečnom výsledku sa rozhodovalo až v 88. minúte. Vtedy po trestnom kope M. Baláž vyrovnal na 3:3. V konečnom dôsledku výsledok považovali obaja za spravodlivý.

Šaštín – Zvončín 0:3 (0:1)
Domáci v tomto stretnutí podali slabý výkon, zatiaľ čo hostia sa prestavili ako vyspelý futbalový celok, ktorý upútal nasadením a peknou kombinačnou hrou.

Petrova Ves – Krakovany 0:1 (0:1)
O osude stretnutia rozhodol jediný gól zo 17. minúty, ktorý po rýchlej akcii hostí strelil Bokor.

Mokrý Háj – Jacovce 5:0 (3:0)
Úvod stretnutia bol síce vyrovnaný, no postupne preberali iniciatívu domáci.

Borský Mikuláš – Gbely 2:1 (1:0)
V zápase pred slušnou diváckou kulisou boli hostia síce o čosi futbalovejší, no oslabení domáci zasa bojovnejší.

Veľké Kostoľany – Boleráz 1:0 (0:0)
Vo vyrovnanom stretnutí mali hostia prvú šancu, Dolinajom ju však v 12. minúte zahodili, zatiaľ čo domáci boli na tom ešte slabšie.

Hlohovec – Horné Orešany 9:0 (2:0)
Po minulo týždňovom výpadku v Oreskom vyšlo tentoraz stretnutie domácim po všetkých stránkach, keď, čo bolo hlavné, dokázali premieňať pripravené šance.

Trebatice – Radošina 0:0
Na domácom ihrisku sa opäť predstavili „poučení“ hostia. Tak ako ich predchodcovia prišli s obrannou taktikou, ktorú ale dokázali úspešne po celé stretnutie realizovať.

hlboke-sekule-muzi-futbal-obfz-senica

Bezgólový zápas, v ktorom domáci mali viacej šancí, no nevyužili ani jednu. Niekedy domáci zahodili aj nemožné, inokedy dobre zafungovala obrana hostí. A keď ani hlavičky Pitoráka a Hečka neskončili v bráne, tak si súperi rozdelili body.

Brodské – Radošovce 1:0 (1:0) – predčasne ukončené v 85. min
Gól: Trubiroha.
Zápas ktorý viac upútal hádkami než futbalovosťou začal gólom v 15 minúte Trubiroha,ktorý využil veľkú chybu hosťujúcich obrancov pri rozohrávaní odpískaného ofsajdu.Hostia nemali výraznejšie šance a hrozili len z brejkov,ktoré nedotiahli do ohrozenia domáceho brankára. V 38 minúte mali domáci veľkú šancu na zvýšenie náskoku keď po faule na Trubirohu nepremenil pokutový kop kapitán Štvrtecký.V druhom polčase v 60 minúte dostal domáci kapitán Štvrtecký červenú kartu za urážku hlavného rozhodcu.Domáci napriek hre v oslabení nepúšťali hostí do tlaku a v hosťujúcom tábore sa zvyšovala nervozita.Po každom kontakte hosťom tiekli nervy a urážali domácich hráčov čo vyvrcholilo vo vylúčenie hosťujúceho kapitána v 80 minúte.V rovnakej chvíľi bol po druhej žltej vylúčený domáci Barkóci.V 85 minúte hosťujúci trenér stiahol svoje mužstvo z ihriska a pri odchode z ihriska hráč Radošoviec udrel domáceho usporiadateľa. Divoký koniec bojovného a vyrovnaného zápasu.

Šajdíkove Humence – Popudínske Močidľany 6:0 (2:0)
Góly: Vach 3 (1 z 11), Bilka 2 (1 z 11), Hlavenka.
ČK 0:2 Kudláč, Bellay
Roman Kraľovič: Domáci jednoznačne predčili súpera, keď už polčas vyhrávali 2:0 a ešte dve šance zostali nevyužité. Po zmene strán pridali domáci tretí gól a po ňom nasledovala sporná penalta, pri ktorej dostali dvaja hráči hostí za protesty červené karty. Po ďalšom a ďalšom góle hostí pre zranenie ubúdalo, až ich zostalo len šesť a tak bol rozhodca nútený ukončiť zápas pre malý počet hráčov hostí. Tento zápas sledovalo asi 500 divákov, ktorých prilákal aj tento Šláger mesiaca, ako ho nazvali prítomný komentátori z rádia Expres.

Stráže – Vrádište 2:0
Góly: Tomka, Kučera.
Domáci favorit sa počas celého zápasu s nováčikom trápil.

Kúty – Radimov 2:0
Góly: Österreich 2.
Domáci sa dokázali presadiť vždy v úvodoch oboch polčasov.

Kopčany – Koválov 1:1 (0:0)
Góly: Daniel – Veselý.
Domáci mali v prvom polčase tri vyložené šance, no nepremenili ich.

Cerová – Smolinské 6:1 (4:0)
Góly: Salay 4, Vanek, Holásek – Péči.
Jednoznačná záležitosť domácich, keď o svojom víťazstve rozhodli v prvom polčase.

Rybky – Jablonica 3:1

1. Stráže 10 7 3 0 36:10 24
2. Radimov 10 6 3 1 31:10 21
3. Smolinské 10 6 2 2 18:13 20
4. Kúty 10 6 2 2 18:13 20
5. Cerová 10 6 2 2 24:20 20
6. Rybky 10 5 2 3 31:24 17
7. Brodské 9 4 2 3 18:17 14