Hrali sme proti súperovi, ktorý bol snaživý a snažil sa každý moment znepríjemniť nám našu rozohrávku.

HK 95 Pov. Bystrica – HC Dukla Senica 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
Góly: 52. Hriňa (Tvrdoň, Kostelanský) – 8. Surovka (Méry), 13. Klučiar (Kalináč, Šalka), 41. Vaškovič (Surovka), 58. Šedivý
Počet divákov: 200

Ohlasy trénerov / zdroj: webhokej24.sk
Ján Zlocha, HK 95 Považská Bystrica: Dnes vyhralo lepšie mužstvo. V úvodnej tretine mala Senica omnoho viac z hry ako my, v druhej tretine sa hra trochu vyrovnala. Nás podržal brankár Nagy. Ale nedokázali sme dať viac gólov, takže Senica vyhrala zaslúžene 4:1.

Andrej Rajčák, HC Dukla Senica: Hrali sme proti súperovi, ktorý bol snaživý a snažil sa každý moment znepríjemniť nám našu rozohrávku. Dobre korčuľovali, dohrávali osobné súboje, v ktorých sa nám zdalo, že boli efektívnejší. Snažili sa hrať tvrdo a nám ich hra nevyhovovala, napriek tomu sme však podľa môjho názoru hru všetky tri tretiny kontrolovali, boli sme lepším tímom a zaslúžene sme vyhrali.

Zdroj: hcduklasenica.sk, hockeyslovakia.sk, webhokej24.sk