Polak Wellness

Futbal: Výsledky už v nedeľu večer, skorej ako v novinách

Martin Fekete 0

Pozrite si výsledky futbalových zápasov z víkendu. U nás ich nájdete skorej ako v novinách.

 

V. liga Západ ZsFZ
TJ Družstevník Zvončín – OFK Trebatice 3 : 3
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE – TJ Iskra – Horné Orešany 3 : 1
FC Slovan Hlohovec – OŠK Križovany nad Dudváhom 1 : 3
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Nafta Gbely 2 : 1
FK Oreské – OFK Mokrý Háj 3 : 1
TJ Slovan Šaštín – Stráže – OFK Drahovce 1 : 3
FK Krakovany – TJ Družstevník Veľké Kostoľany 0 : 0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 5 5 0 0 18 : 4 15 6
2 logo TJ Družstevník Zvončín 5 4 1 0 19 : 5 13 4
3 logo FK Oreské 5 4 0 1 10 : 4 12 3
4 logo OFK Trebatice 5 3 1 1 13 : 6 10 1
5 logo TJ Družstevník Veľké Kostoľany 5 3 1 1 7 : 4 10 7
6 logo TJ Nafta Gbely 5 3 0 2 11 : 8 9 0
7 logo FC Slovan Hlohovec 5 3 0 2 10 : 8 9 0
8 logo OŠK Križovany nad Dudváhom 5 2 0 3 8 : 8 6 0
9 logo TJ Slavoj Moravský Svätý Ján A 5 2 0 3 11 : 13 6 -3
10 logo OFK – Drahovce 5 2 0 3 7 : 13 6 0
11 logo FK Krakovany 5 1 1 3 3 : 8 4 -5
12 logo OFK Mokrý Háj 5 1 0 4 6 : 12 3 -3
13 logo TJ Slovan Šaštín – Stráže 5 0 0 5 4 : 17 0 -6
14 logo TJ Iskra – Horné Orešany 5 0 0 5 4 : 21 0 -6

 

VI.Liga-Dospelí-MO-ObFZ SE
OŠK Rohov – TJ FC Družstevník Rybky 1 : 2
TJ Kopčany – TJ Družstevník Radimov 0 : 2
FK TJ Kúty (A) – FK Borský Svätý Jur 2 : 2
FK Cerová – TJ Sokol Borský Mikuláš (A) 3 : 1
TJ Družstevník Koválov – TJ Družstevník Hlboké 5 : 0
TJ Chvojničan Radošovce – TJ Tatran Jablonica 0 : 2
ŠK Petrova Ves – TJ Družstevník Popudinské Močidľany 2 : 0
TJ Baník Brodské – TJ Kerko Šajdíkové Humence 1 : 0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Radimov 5 4 0 1 12 : 6 12 3
2 logo FK Cerová 5 4 0 1 10 : 4 12 3
3 logo FK Borský Svätý Jur 5 3 2 0 11 : 3 11 2
4 logo TJ Kerko Šajdíkové Humence 5 3 1 1 16 : 7 10 4
5 logo TJ Kopčany 5 3 1 1 10 : 4 10 1
6 logo FK TJ Kúty A 5 3 1 1 8 : 5 10 1
7 logo TJ FC Družstevník Rybky 5 3 0 2 11 : 10 9 3
8 logo TJ Družstevník Koválov 5 2 2 1 13 : 9 8 -1
9 logo TJ Baník Brodské 5 2 1 2 13 : 11 7 1
10 logo ŠK Petrova Ves 5 2 0 3 14 : 17 6 0
11 logo TJ Sokol Borský Mikuláš A 5 2 0 3 8 : 11 6 0
12 logo TJ Chvojničan Radošovce 4 1 2 1 11 : 15 5 -1
13 logo OŠK Rohov 5 1 0 4 7 : 12 3 -6
14 logo TJ Tatran Jablonica 4 0 1 3 1 : 8 1 -5
15 logo TJ Družstevník Popudinské Močidľany 5 0 1 4 4 : 14 1 -5
16 logo TJ Družstevník Hlboké 5 0 0 5 1 : 14 0 -6

 

VII.liga-dospelí-II.tr.-ObFZ SE
TJ Družstevník Kunov – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 4 : 0
TJ Družstevník Letničie – ŠK Baník Čáry 4 : 3
FC Sekule – TJ Slovan Dubovce 1 : 1
TJ Družstevník Smolinské – TJ Družstevník Unín 4 : 2
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves – ŠFK Štefanov 1 : 0
TJ Družstevník Sobotište – TJ Družstevník Vrádište 8 : 0
TJ Družstevník Rovensko – FK Smrdáky 6 : 1

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Letničie 5 5 0 0 20 : 4 15 6
2 logo TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 5 4 0 1 18 : 4 12 3
3 logo TJ Družstevník Sobotište 5 4 0 1 18 : 9 12 6
4 logo TJ Družstevník Smolinské 5 3 1 1 14 : 5 10 1
5 logo TJ Slovan Dubovce 5 3 1 1 13 : 8 10 1
6 logo ŠK Baník Čáry 5 3 0 2 10 : 10 9 0
7 logo FC Sekule 5 2 2 1 12 : 7 8 -1
8 logo TJ Družstevník Rovensko 5 2 1 2 11 : 9 7 1
9 logo TJ Družstevník Kunov 5 2 0 3 7 : 6 6 -3
10 logo TJ Družstevník Unín 5 2 0 3 8 : 12 6 0
11 logo TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom 5 1 0 4 10 : 17 3 -3
12 logo ŠFK Štefanov 5 1 0 4 1 : 10 3 -3
13 logo FK Smrdáky 5 0 1 4 3 : 18 1 -5
14 logo TJ Družstevník Vrádište 5 0 0 5 3 : 29 0 -6

 

VIII.liga-dospelí-III.tr.-ObFZ SE
TJ Družstevník Dojč – FK Chropov 0 : 2
TJ Družstevník Osuské – TJ Družstevník Prietrž 5 : 0
TJ Družstevník Trnovec – TJ Podbranč 4 : 0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo TJ Družstevník Osuské 5 4 0 1 19 : 9 12 3
2 logo FK Chropov 5 4 0 1 12 : 5 12 3
3 logo TJ Podbranč 5 2 1 2 10 : 11 7 -2
4 logo TJ Družstevník Prietrž 5 1 2 2 18 : 11 5 -1
5 logo TJ Družstevník Trnovec 5 1 1 3 8 : 7 4 -2
6 logo TJ Družstevník Dojč 5 1 0 4 2 : 26 3 -3

 

III. liga Bratislava
ŠK Tomášov – FC Rohožník 0 : 4
PŠC Pezinok – ŠK Bernolákovo 3 : 0
FK Inter Bratislava – ŠK Svätý Jur 1 : 1
Lokomotíva Devínska Nová Ves – MŠK Kráľová pri Senci 1 : 1
FK Slovan Most pri Bratislave – FK Rača Bratislava 0 : 1
TJ Slovan Viničné – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1 : 1
TJ Rovinka – ŠK Lozorno, FO 1 : 2
ŠK Báhoň – OŠK Slovenský Grob – : – (16.9.)

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FC Rohožník 6 4 1 1 16 : 6 13 4
2 logo ŠK Svätý Jur 6 3 3 0 23 : 5 12 6
3 logo FK Inter Bratislava 6 3 3 0 13 : 4 12 3
4 logo TJ Rovinka 6 4 0 2 16 : 9 12 0
5 logo PŠC Pezinok 6 3 2 1 9 : 5 11 2
6 logo ŠK Tomášov 6 3 1 2 11 : 7 10 -2
7 logo ŠK Báhoň 5 3 1 1 8 : 8 10 1
8 logo FK Rača Bratislava 5 2 2 1 6 : 3 8 2
9 logo MŠK Kráľová pri Senci 6 2 1 3 10 : 15 7 1
10 logo TJ Slovan Viničné 5 2 0 3 7 : 12 6 0
11 logo ŠK Lozorno, FO 6 2 0 4 8 : 16 6 -3
12 logo FK Slovan Most pri Bratislave 5 1 2 2 7 : 7 5 -4
13 logo ŠK Bernolákovo 6 1 1 4 5 : 20 4 -5
14 logo FK Slovan Ivanka pri Dunaji 5 0 3 2 5 : 10 3 -6
15 logo OŠK Slovenský Grob 5 1 0 4 5 : 12 3 -3
16 logo Lokomotíva Devínska Nová Ves 6 0 2 4 5 : 15 2 -7

 

IV. liga Bratislava
FK Lamač Bratislava – SDM Domino Bratislava 1 : 0
FK Jablonové – TJ Veľké Leváre 1 : 1
FC Malacky – FC Ružinov Bratislava 2 : 0
TJ Záhoran Jakubov – MFK Rusovce 0 : 0
FK Stupava – ŠK Šenkvice 1 : 2
SFC Kalinkovo – ŠK Vrakuňa Bratislava 3 : 0
TJ Čunovo – ŠK Závod 6 : 0
FK Vajnory – FK Karpaty Limbach 5 : 0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Vajnory 6 5 1 0 18 : 3 16 4
2 logo TJ Záhoran Jakubov 6 5 1 0 16 : 2 16 7
3 logo FC Malacky 6 4 2 0 15 : 6 14 5
4 logo TJ Veľké Leváre 6 4 1 1 14 : 5 13 7
5 logo SFC Kalinkovo 6 3 2 1 11 : 3 11 2
6 logo ŠK Šenkvice 6 3 0 3 7 : 9 9 0
7 logo TJ Čunovo 6 1 5 0 11 : 5 8 -4
8 logo FK Jablonové 6 2 2 2 9 : 10 8 -1
9 logo FK Lamač Bratislava 6 2 2 2 6 : 8 8 -4
10 logo ŠK Vrakuňa Bratislava 6 2 0 4 7 : 17 6 -3
11 logo SDM Domino Bratislava 6 1 2 3 6 : 7 5 -4
12 logo MFK Rusovce 6 1 2 3 5 : 11 5 -1
13 logo FK Karpaty Limbach 6 1 2 3 6 : 17 5 -4
14 logo FK Stupava 6 1 0 5 7 : 13 3 -6
15 logo FC Ružinov Bratislava 6 1 0 5 5 : 12 3 -3
16 logo ŠK Závod 6 1 0 5 4 : 19 3 -6

 

V. liga seniori (S5V)
ŠFK Prenaks Jablonec – TJ Záhoran Kostolište 1 : 1
ŠK Gajary – FC Slovan Modra 1 : 1
FC Zohor – CFK Pezinok – Cajla 2 : 0
ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš – FC Družstevník Budmerice 1 : 2
TJ Slovan Vištuk (A) – ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 1 : 3
TJ Dubová (A) – TJ NV Pernek 3 : 6
ŠK Svätý Jur (B) – FK Borinka 3 : 4

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo FK Borinka 4 4 0 0 17 : 7 12 6
2 logo FC Družstevník Budmerice 4 4 0 0 14 : 5 12 6
3 logo ŠK Plavecký Štvrtok – OFK Vysoká pri Morave 4 3 1 0 16 : 4 10 4
4 logo ŠK Svätý Jur B 4 3 0 1 15 : 7 9 0
5 logo TJ Záhoran Kostolište 4 2 1 1 11 : 6 7 1
6 logo ŠK Gajary 4 2 1 1 6 : 5 7 1
7 logo FC Zohor 4 2 1 1 7 : 9 7 1
8 logo ŠFK Prenaks Jablonec 4 1 1 2 5 : 9 4 -5
9 logo FC Slovan Modra 4 1 1 2 6 : 13 4 1
10 logo TJ NV Pernek 4 1 0 3 7 : 11 3 -3
11 logo ŠK Záhorák Plavecký Mikuláš 4 1 0 3 5 : 9 3 -3
12 logo TJ Slovan Vištuk A 4 1 0 3 7 : 12 3 -3
13 logo CFK Pezinok – Cajla 4 0 0 4 3 : 10 0 -3
14 logo TJ Dubová A 4 0 0 4 7 : 19 0 -6

VI. liga seniori (S6V)

FK Záhorská Ves – FC SLOVAN Častá 1 : 1
TJ Doľany –
FC Suchohrad – OFK Vysoká pri Morave 1 : 0
FK Studienka – FK Malé Leváre 3 : 3
FC Rohožník (B) – Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 7 : 1
Grinavský futbalový klub – 1923 – FK Kuchyňa 8 : 0

Tabuľka
Por. Družstvo Z V R P Skóre Body +/-
1 logo Grinavský futbalový klub – 1923 2 2 0 0 10 : 0 6 0
2 logo FK Malé Leváre 2 1 1 0 11 : 4 4 1
3 logo FK Studienka 2 1 1 0 5 : 3 4 1
4 logo FC Rohožník B 2 1 0 1 9 : 4 3 0
5 logo OFK Vysoká pri Morave 2 1 0 1 4 : 1 3 0
6 logo FC Suchohrad 2 1 0 1 2 : 8 3 0
7 logo FK Kuchyňa 2 1 0 1 3 : 10 3 0
8 logo FC SLOVAN Častá 1 0 1 0 1 : 1 1 1
9 logo FK Záhorská Ves 2 0 1 1 1 : 3 1 -2
10 logo TJ Doľany 1 0 0 1 0 : 4 0 0
11 logo Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady 2 0 0 2 1 : 9 0 -3

 

Polak Wellness