Holíčania sa predstavia s týmito hráčmi: Dušan Snopko, Libor Došek, Mário Jaborník, Juraj Rypák, Radovan Kovárik, Samuel Burský, Michal Hladký, Adam Oliva, Ľubomír Marenčík, Marcel Noščák, Ondrej Marenčík, z Českej ligy- Robin Bačík a Tomáš Malčic, a zo Slovenskej ligy – Miroslav Špaček, Peter Michaliska a Peter Halahija. Na trénerskom poste bude pokračovať Ľubomír Marenčík.

msk-holic-basketbal

piatok 4.9.
MŠK BO Holíč – ŠKP ŠTART Bratislava 64:70 pp. (polčas 35 : 34, v riadnom hracom čaše 60 : 60)
Body: Snopko 18, Dosek 8, Bacik 7, Bursky 3, Hladky 9, Malcic 7, Kovarik 5, Halahija 5, Spacek 2

Výsledok prvého priateľského zápasu proti súperovi z ŠKP ŠTART Bratislava, ktorý je účastníkom 1. ligy. Domáci tím predviedol bojovný a sympaticky výkon a vďaka výbornej obrane hral so súperom vyrovnanú partiu. Holičské mužstvo malo v závere šancu uchmatnúť si výhru, ale nepodarilo sa mu premeniť ani jednu z posledných dvoch rozhodujúcich trestných hodov. V predĺžení mal viacej šťastia super a tak si družstvo Holiča pripísalo prvú prehru v príprave. Bilanciu sa bude snažiť vylepšiť v stredu (9.9.) na palubovke susedného Hodonína.