Mladšie dorastenky
Drábová Košice – HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky 14:19 (7:7)
Dievčatá cestovali na východ Slovenska s cieľom doniesť si odtiaľ dva body za víťazstvo. V zápase mladších dorasteniek bol po prvom polčase stav “zmierlivý” 7:7. Po konečnom hvizde však svietil na ukazovateľi výsledok 14:19 v prospech hostiek zo Záhoria.

hadzana-malacky-stupava-dorastenky

Staršie dorastenky
Drábová Košice – HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky 13:37 (6:15)
Staršie dorastenky si poradili s Košičankamil rozdielom dvoch tried. Napriek výhre bol však Roman Vigh – tréner Záhoračiek nespokojný. Dievčatá vyhrali 37:13.

hadzana-malacky-stupava-muzi

Muži
TJ Strojár Malacky – TJ Sokol Cífer 29:23 (16:10)
Na domácej pôde pred vlastnými divákmi sa mužom HO TJ Strojár Malacky darí. Doma ešte neprehrali. V sobotu 14.11.2015 si poradili s mužstvom TJ Sokol Cífer 29:23 po polčase 16:10.
Priebeh zápasu bol v réžii našich hádzanárov a už polčasový výsledok naznačoval kto si pripíše do tabuľky 1. ligy skupiny A body za víťazstvo. V druhom polčase sa na niekoľko minút u domácich prejavil úbytok fyzických síl ale nakoniec udržali rozdiel 6 gólov vo svoj prospech. Najlepším strelcom Malaciek sa stal so 6 gólmi Vlado Pavlík.

Mladší dorastenci
HC Sporta Hlohovec – HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky 29:31 (15:16)
Mladší dorastenci hrali zápas 1. slovenskej ligy na palubovke Hlohovca. Svoj zápas vyhrali 31:29 po polčasovom výsedku 15:16. Chlapci hrali v nových dresoch, na ktorých je veľký znak +, vyradrujúci spojenie klubov HC Tatran Stupava a TJ Strojár Malacky v kombinácii farieb oboch klubov. Zápas bol zväčša “nahnutý” na stranu dorastencov HC Sporta Hlohovec. Záhoráci sa však nevzdali a dotiahli zápas do víťazného konca.

Starší dorastenci
HC Sporta Hlohovec – HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky 39:20 (18:8)
Starší dorastenci prehrali po nepresvedčivom výkone s rovnakým súperom 39:20 po polčasovom výsledku (18:8).

V sobotu (21.11.) hrajú dorastenky v domovskom stánku v Školskej športove hale Stupava s družstvami michalovskej IUVENTY.