Montessori Academy

KamVen: Halloweensky víkend na Záhorí

Tadeáš Bílek 0

Pozvánky na víkendové podujatia zostavil Tadeáš Bílek. Chcete spropragovať aj vaše podujatie, pošlite ho na adresu kamven@zahori.sk a radi ho zaradíme do prehľadu podujatí.

kamven_podujatia_na_zahori_halloween

28.10.2016
Diskotéka – Zámocká Vináreň
21:00 | Holíč
Vrátime sa späť do 70‘ 80‘ 90‘ rokov do tanca nám bude hrať DJ OLIVA. Vstup od 18 rokov.

1. ročník HALLOWEENSKEJ PARTY
21:00 | Spoločenský dom Senica
Oslávme spolu originálne tento “sviatok”. Samozrejme v maskách všetkého druhu. Či už prídeš ako upír, bosorka alebo ako lord Voldemort alebo s tretím okom na čele, s klincom v prste alebo so sekerou v hlave nechávame to len na tebe. Ak počas tancovania na parkete veľmi vyhladneš, nezabudni sa staviť v našom BUFETE, kde na teba bude čakať skvelá cigánska pečienka.

RETRO DISCO Radošovce
21:00 | Radošovce
Je to opäť tu!!! Tešíme sa na všetkých retro nadšenocov, 28. októbra v KD Radošovce. Vstup 3€ – praví retronadšenci obdržia lístok na štamprlku. K dispozícii bude strážená šatňa. V bufete bude k dispozícii alko, nealko aj niečo na zahryznutie.

29.10.2016
Pečieme s kváskom
9:00 | Malacky
Počas kurzu sa naučíte piecť nízko glykemický kváskový chlebík, detský kváskový chlebík i kváskové žemličky. Ochutnáme kamutové kváskové lievance. Upečieme si i bezlepkový chlebík a bezlepkové žemličky vhodné i ako burgrové žemle.

Spoločenské hry pre všetkých
9:30 | Lozorno
Pozývame Vás ku nám do Lozorňáčka na skvelú akciu “Spoločenské hry pre všetkých”, túto sobotu 29. októbra doobeda, pre všetky vekové kategórie, už od najmenších špuntíkov.

20. výročie terchovskej muziky Sokolie
18:00 | Dom kultúry Skalica
Mesto Skalica Vás pozýva na 20. výročie terchovskej muziky Sokolie.

Kraken Halloween Party
19:00 | Motorest u Janíčkov
Tradičný motorkársky halloween, ktorý už niekoľko rokov organizuje motoklub Kraken CCC999. Príď sa dobre zabaviť s kapelou Alkehol rv. A ak prídeš v dobrej maske, môžeš sa spiť pod obraz boží a nikto ťa nespozná. Samozrejme pripravená je bohatá tombola.

30.10.2016
Výlet do neba
15:00 | Skalica
Farnosť Skalica pozýva deti na Výlet do neba.

PACI PAC prináša “To najlepšie deťom tour 2016“
16:00 | Skalica
To najlepšie čo si dovolia PACI a PAC ponúknuť vám a vašim deťom z DVD PACI PAC 1 a PACI PAC 2 v doprovode živej kapely a s detskými tanečníkmi z DANCEKIDS.

31.10.2016
Halloweensky Lampiónový pochod
18:00 | Sološnica
Nezabudnite prísť v maske a priniesť si so sebou lampión.

RS Computer Zavod Sastin