Bany 4

FUTSAL: Malackí juniori zaváhali so Slov-Maticom

Jozef Komorný 0

Futsalová extraliga juniororov (FEJ). Senická liga sálového futbalu. Búranská liga.

Ilustračné foto 123rf.com
Ilustračné foto 123rf.com

Futsalová extraliga juniororov (FEJ)
Vo 4. kole privítali mladí futsalisti 1. SFC Canaria Team Malacky bratislavský Slov-Matic FOFO, ktorému po bezgólovom prvom polčase podľahli nakoniec trojgólovým rozdielom.

Canaria Malacky – Slov-Matic 2:5 (0:0)
Góly: Mário Lörinczi, T.Mifkovič – J. Šipoš 2, T. Lengyel, E. Ravasz, N. Pochylý.
Malacky: F. Závoník – D. Čeřovský, R. Sova, J. Hitmar, Mário Lörinczi, M. Búzek, P. Haramia, V. Ronec, D. Sakár, T.Mifkovič, M. Salinka, D.Michálek, tréner Lukáš Višváder.

Ďalšie výsledky
Doxx Žilina – Kys. N. Mesto 9:6
Levice – Slov-Matic 7:3

1. Malacky 4 3 0 1 19:9 9
2. Levice 4 2 1 1 23:12 7
3. Doxx Žilina 2 2 0 0 18:9 6
4. B.Bystrica 3 1 1 1 11:11 4
5. Košice 1 1 0 0 7:3 3
6. Prešov 3 1 0 2 6:10 3
7. Kys.N.Mesto 3 1 0 2 8:13 3
8. Slov-Matic 3 1 0 2 10:16 3
9. Makroteam 3 0 0 3 4:23 0


 

Senická liga sálového futbalu
V zápase kola obhajca PD Dojč zdolal Alcatras Brodské.

1. liga
Najvyššia súťaž Senickej ligy pokračovala v nedeľu ďalším hracím dňom.
Bučo i Štramáci si udržali svoju neporaziteľnosť a stále sa vyhrievajú naa vrchu tabuľky. Brodské v zápase kola podľahlo obhajcovi prvenstva PD Dojč, ktorý sa tak na svojho súpera bodovo dotiahol, zaostáva však o skóre. Na opačnom konci tabuľky ostal bez bodu už len Mobitel, ktorý uzatvára tabuľku.

Výsledky 4. kola
Bupe Šaj. Humence – Štramáci 3:5 (2:1), J. Herda 2, T. Velický – M. Kavecký a R. Sekáč 2, V. Šimo
COOP Jednota Senica – Panthers Senica 2:5 (2:1), A. Labuda 2 – L. Šrvček a M. Tomeček 2, R. Vanek
FC Mobitel – Artmont BK Gbely 2:3 (1:2), M. Černek, M. Burian – D. Lukáč 2, M. Knap
MGS plus Senica – Mäs-com Victory team 2:2 (1:1), R. Balážik, T. Mareš – M. Eisner, L. Pavlačka
Dandy PD Senica – FC Šrotari Búre 2:2 (1:1), R. Slovák, D. Strapko – M. Morávek, J. Kassay
Alchem Senica – Bučo Senica 2:7 (1:0), T. Slovík, D. Slovík – M. Macek 2, R. Šefčík, M. Šefčík, J. Vavrovič, J. Belohlávek, R. Ondrovič
PD Dojč – Alcatras Brodské 3:1 (1:1), T. Milota, P. Balážik, M. Hrubša – F. Palkovič
Warriors Senica – CSF Moby dick Senica 2:2 (0:2), S. Hrubša, Ľ. Halabrín – R. Otrísal, D. Ventura.

1. Bučo Senica 4 4 0 0 23:7 12
2. Štramáci 4 4 0 0 21:9 12
3. Brodské 4 3 0 1 18:10 9
4. PD Dojč 4 3 0 1 12:8 9
5. Š.Humence 4 2 1 1 21:13 7
6. Panthers 4 2 1 1 13:11 7
7. Warriors 4 2 1 1 10:10 7
8. Jednota 4 2 0 2 14:15 6
9. Moby dick 4 1 2 1 10:7 5
10. Alchem 4 1 1 2 13:15 4
11. Victory 4 1 1 2 12:16 4
12. Šrotari 4 1 1 2 11:16 4
13. Artmont 4 1 0 3 14:23 3
14. MGS plus 4 0 1 3 6:16 1
15. PD Senica 4 0 1 3 8:21 1
16. Mobitel 4 0 0 4 7:16 0

2. liga
Výsledky 3. kola
FC (J) Elita – Viking Koválov 5:5 (5:4), Fr. Lörinczi 3, A. Wolf, S. Benca – A. Tokoš 3, V.Labaš, M. Veselý
Spartak Zemany – Andreas Trans 5:5 (2:3), M. Žabka 3, R. Cintula 2 – M. Winter, B. Baláž, M.Jamriška, M. Černek, L. Fodor
DFC Jablonica – Fénix Senica 4:3 (2:1), V. Jánošík 3, B. Vázal – J. Palkovič, M. Dolník,S. Sloboda
Autoškola Evolutika – Buldoci Malacky 3:3 (1:0), J. Rusňák 2, T. Danihel – M. Makyta, P. Fabián, M. Sloboda
FC Korlát Cerová – Smer-SD Senica 10:0 (5:0), M. Kubisa 3, P.Machlica a M.Holič 2, M.Gurín, O. Bohun, .Herceg
Bučo Senica B – FC Pizzera Ajka 5:1 (4:0), P. Barták a M. Baláž 2, R. Ondrovič – R. Cvečka

1. Evolutika 3 2 1 0 23:7 7
2. Cerová 3 2 1 0 16:3 7
3. Koválov 3 2 1 0 13:7 7
4. Zemany 3 2 1 0 15:10 7
5. Adreas 3 2 1 0 13:9 7
6. Bučo B 3 1 1 1 8:7 4
7. Jablonica 3 1 0 2 6:11 3
8. Malacky 3 0 2 1 9:11 2
9. (J) Elita 3 0 2 1 12:15 2
10. Fénix 3 0 1 2 6:8 1
11. Ajka 3 0 1 2 5:11 1
12. Smer-SD 3 0 0 3 5:32 0

Búranská liga
Zimná verzia Búranskej futbalovej ligy vstúpila už do svojho 6. ročníka.
Zatiaľ sa najviac darí Andelom a Šrotarom, v tesnom závese za nimi sú Pivní Magnáci a Škodovka. Tabuľku priebežne uzatvárajú Berušky a bez bodu FC Záhumenka.

Výsledky 3. a 4. kola
Wallstav – Šrotari 3:5
Šrotari – FC Záhumenka 9:3
FC Záhumenka – Wallstav 4:12
Pivní Magnáci – Andelé 5:9
Andelé – Berušky 13:4
Berušky – Pivní Magnáci 4:7
Škodovka – Spartak Zemany 7:4

Výsledky 5. a 6. kola
Berušky – Spartak Zemany 1:13
Spartak Zemany – FC Záhumenka 17:1
Šrotari – Andelé 2:3
FC Záhumenka – Berušky 4:8
Pivní Magnáci – Wallstav 8:6
Wallstav – Škodovka 6:7
Škodovka – Pivní Magnáci 4:4

1. Andelé 5 4 1 0 37:19 13
2. Šrotari 5 4 0 1 29:15 12
3. Magnáci 5 3 1 1 45:28 10
4. Škodovka 5 3 1 1 18:15 10
5. Zemany 5 2 1 2 42:23 7
6. Wallstav 6 2 0 4 37:32 6
7. Berušky 6 1 0 5 24:51 3
8. Zahumenka 5 0 0 5 14:62 0

7. a 8. kolo sú na programe v sobota 10. decembra od 11. hod.

naklinec_banner1