Polak Fitnes HORE

Stolný tenis na Záhorí: Výskedky a tabuľky

Jozef Komorný 0

Prinášame kompletné výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí.

stolny-tenis

 

Krajské súťaže Trnavského stolnotenisového zväzu

2.liga TT
10.kola:
Dobrá Voda – Sokol Skalica 7:11
b. h. D. Rybár st. 4, M. Trgo a D. Rybár ml. 3, J. Paulus 1
Rohožník – Propria Kúty 6:12
M. Tančibok 2.5,S. Gazdič 2, M. Mladý 1, T. Vincek 0.5 – Mário Bartal a S. Palkovič 3.5, T. Valla 3, M. Kucharič 2

Trhová Hradská – Majcichov 14:4
Gabčíkovo – Leopoldov 10:8
Sládkovičovo – Veľké Úľany 16:2
Hlohovec – Baka 7:11

  1. Leopoldov 10 9          0          1          153:27   28
  2. Baka 10 8          1          1          111:69   27
  3. Gabčíkovo 10 8          0          2          104:76   26
  4. Sládkovičovo 10 8          0          2          131:49   26
  5. Kúty 10 7          0          3          115:65   24
  6. Trh.Hradská 10 4          3          3          85:95    21
  7. Veľké Úľany 10 4          1          5          84:96    19
  8. Skalica 10 2          1          7          61:119   15
  9. Hlohovec 9 2          1          6          64:98    14
  10. Rohožník 9 2          1          6          71:91    14
  11. Dobrá Voda 10 1          0          9          55:125   12
  12. Majcichov 10 0          0          10         28:152   10

Dohrávka: Hlohovec – Rohožník.

Rozpohybujte sa vďaka tejpovaniu

Tejpovanie alebo taping je pomerne mladá, no veľmi obľúbená metóda u fyzioterapeutov a masérov. #ZdravieNaZáhorí

4.liga TT
12.kolo
Rohožník B – Piešťany C 8:10
, b. d. Ma. Vigoda 4, T. Vincek 3, Mi. Vigoda 1, B. Bernát 0
Zavar – Skalica B 17:1, b. h. M. Krempa 1, R. Pekar, B. Chabeň, M. Kubányi a P. Kováč 0
Šoporňa – Kúty B 1:17, b. h. V. Šimek st. a J. Malík 4.5, R. Šimkovič a R. Ralbovský st. 4
Elastik Trnava C – BC Senica 10:8, b. h. B. Vépy a A. Lazorčák 3, F. Jurča a J. Fedor 1, Galanta D – ŠKP Trnava B 15:3, Križovany – Špačince 7:11
voľno – Mor. Sv. Ján.

  1. Špačince 11 10         1          0          144:54   32
  2. Zavar 11 10         0          1          146:52   31
  3. Križovany 12 7          2          3          120:96   28
  4. Kúty B 11 8          0          3          132:66   27
  5. Galanta D 11 6          1          4          100:98   24
  6. Piešťany C 11 6          1          4          113:85   24
  7. Elastik C 11 6          0          5          94:104   23
  8. Skalica B 11 5          0          6          72:126   21
  9. Senica 11 4          1          6          105:93   20
  10. Rohožník B 11 3          1          7          88:110   18
  11. Šoporňa 11 2          1          8          78:120   16
  12. Mor.Sv.Ján 11 0          1          10         55:143   12

12.ŠKP TT B      11         0          1          10         49:149   12

 

Krajské súťaže Bratislavského stolnotenisového zväzu

2.liga BSTZ
7.kolo
Malacky – Ivánka C 12:6
, b. d. V. Janči a P. Rajtoková 3.5, M. Biksadský a O.Kimlička 0 + 5x w. o

Educo – Pezinok B 10:8
Feromax C – Dev. N. Ves B 4:14
Ister BA – Blatné 8:10
Bernolákovo – Karl. Ves 13:5
Senec B – Ivánka B 7:11

  1. Ivánka B 7 7          0          0          91:35    21
  2. Blatné 7 7          0          0          77:49    21
  3. Bernolákovo 7 6          0          1          82:44    19
  4. Senec B 7 4          1          2          70:56    16
  5. Ister 7 4          0          3          74:52    15
  6. Malacky 7 3          2          2          71:55    15
  7. Educo 7 3          0          4          54:72    13
  8. Pezinok B 7 2          0          5          59:67    11
  9. 9.DNV B                        7          2          0          5          51:75    11
  10. Feromax C 7 0          2          5          48:78    9
  11. Ivánka C 7 0          2          5          44:82    9
  12. Karl.Ves 7 0          1          6          35:91    8

 

3.liga BSTZ
11.kolo
Malacky B – Ister C 14:4
, b. d. O. Kimlička a J. Schreiner 4.5, M. Biksadský 3.5, N. Kosová 1, K. Ondrovičová 0.5

Štadión – Karl. Ves B 13:5
Ister B – Most 15:3
Slov. Grob – Educo B 13:5
Ivánka D – Svätý Jur B 7:11
Pezinok C – Svätý Jur A 5:13

  1. Ister B 7 6          0          1          0          84:42    19
  2. Štadión 7 5          0          2          0          92:34    17
  3. Slov.Grob 7 5          0          2          0          78:48    17
  4. Most 7 5          0          2          0          73:53    17
  5. Svätý Jur A 7 4          0          3          0          77:49    15
  6. Educo B 7 4          0          3          0          64:62    15
  7. Svätý Jur B 7 4          0          3          0          62:64    15
  8. Karl.Ves B 7 3          0          4          0          59:67    13
  9. Malacky B 7 3          0          4          0          56:70    13
  10. Ister C 7 2          0          5          0          49:77    11
  11. Pezinok C 7 1          0          6          0          36:90    9
  12. Ivánka D 7 0          0          6          1          26:100   6

 

4.liga BSTZ
7.kolo

Educo C – Lozorno 5:13, b. h. M. Popluhár 4.5, P. Paulík a V. Ulehla 3.5, J. Želipský 1.5

Karl. Ves C – Štadión B 16:2
Senec C – Čataj 7:11
Slovton – Bernolákovo B 4:14
Stavbár – Vinosady 5:13
Viktória – Pezinok D 17:1

  1. Karl.Ves C 7 7          0          0          105:21   21
  2. Viktória 7 5          0          2          89:37    17
  3. Štadión B 7 5          0          2          78:48    17
  4. Vinosady 7 4          2          1          72:54    17
  5. Senec C 7 4          1          2          80:46    16
  6. Lozorno 7 4          1          2          76:50    16
  7. Čataj 7 3          1          3          61:65    14
  8. Bernolákovo B 7 3 1          3          63:63    14
  9. Stavbár 7 2          0          5          47:79    11
  10. Pezinok D 7 2          0          5          38:88    11
  11. Educo C 7 0          0          7          29:97    7
  12. Slovton 7 0          0          7          18:108   7

 

5.liga BSTZ
7. kolo
Blatné B – Studienka 5:13, b. h. A. Stúpal 4.5, L. Vicen 3.5, V. Klamík 3, V. Šlosár 2
Viktória B – Veľké Leváre 11:7, b. h. J. Ridzik 2.5, J. Hýll a R. Landl 2, Ľ. Hollý 0.5, I. Hollý 0

Karl. Ves D – ŠKP BA 13:5
Čataj B – Rovinka 1:17
Dun. Lužná – Slov. Grob B 12:6
Svätý Jur C – Zálesie 13:5

  1. Rovinka 7 7          0          0          105:21   21
  2. Dun.Lužná 7 6          0          1          76:50    19
  3. Slov.Grob B 7 5          0          2          71:55    17
  4. Studienka 7 4          1          2          73:53    16
  5. Svätý Jur C 7 4          1          2          69:57    16
  6. Karl.Ves D 7 4          0          3          66:60    15
  7. Blatné B 7 3          1          3          54:72    14
  8. Viktória B 7 3          0          4          57:69    13
  9. Čataj B 7 2          0          5          54:72    11
  10. ŠKP BA 7 1          1          5          47:79    10
  11. V.Leváre 7 1          0          6          50:76    9
  12. Zálesie 7 0          0          7          34:92    7

 

6.liga BSTZ
9.kolo
Stupava – Bernolákovo C 13:5, b. d. J. Kolárik 4.5, P. Lajčák 3.5, V. Jankela 2.5, a J. Kahánek 1.5, M. Haššo 1
Most B – Lozorno B 15:3, b. h. J. Želipský 2, R. Sirota 1, M. Ulehla a Ľ. Borko 0

Reca – Čataj C 16:2
Dev. N. Ves C – Galvaniho 7:11
ŠKP BA B – Viktória C 10:8
Vinosady B – Záh. Bystrica 8:10
voľno – Malacky C

  1. Most B 10 8          1          1          130:50   27
  2. Galvaniho 8 8          0          0          116:28   24
  3. Z.Bystrica 10 6          1          3          92:88    23
  4. Malacky C 9 6          2          1          100:62   22
  5. Stupava 9 6          0          3          97:65    21
  6. ŠKP BA B 10 5          0          5          86:94    20
  7. Dev.N.Ves C 9 4          2          3          99:63    19
  8. Bernolákovo C 8 3          1          4          73:71    15
  9. Lozorno B 9 2          2          5          76:86    15
  10. Viktória C 9 3          0          6          73:89    15
  11. Vinosady B 9 2          1          6          68:94    14
  12. Reca 9 1          0          8          42:120   11
  13. Čataj C 9 0          0          9          10:152   9

 

7.liga BSTZ
9.kolo
Záh. Bystrica B – Stupava B 4:14, b. h. J. Vicena 4.5, M. Haššo 4, M. Šmejkal 3.5, J. Erdelský 2

Karl. Ves E – Mostex 3:15
Ivánka E – Dev. N. Ves D 12:6
Pezinok E – Dun. Lužná B 3:15
Galvaniho B – Blatné C 15:3
Svätý Jur D – Viktória D 11:7
voľno – Malacky D

  1. Mostex 10 9          0          1          119:61   28
  2. D.Lužná B 9 8          0          1          108:54   25
  3. Viktória D 10 7          0          3          122:58   24
  4. Svätý Jur D 9 6          1          2          115:47   22
  5. Ivánka E 10 6          0          4          94:86    22
  6. Galvaniho B 9 5          1          3          104:58   20
  7. Malacky D 9 5          1          3          81:81    20
  8. Stupava B 9 4          1          4          86:76    18
  9. Dev.N.Ves D 9 4          0          5          78:84    17
  10. Blatné C 9 2          0          7          63:99    13
  11. Z.Bystrica B 10 1 0          9          48:132   12
  12. Karl.Ves E 9 1          0          8          43:119   11
  13. Pezinok E 8 0          0          8          19:125   8

 

ObSTZ SENICA

5.liga
6.kolo
Bor. Sv. Jur – Štefanov 18:0, T. Čechánek, J. Sedláček, Š. Vávra a J. Uher 4.5 – J. Lorenc, L. Cabadaj, M. Ovečka a L. Rehák 0
Kúty C – Mor. Sv. Ján B 11:7, R. Hladík 3.5, O. Lánik 3, L. Nemček 2.5, R. Ralbovský 2, P. Nemček 0 – F. Uhlík 3.5, E. Šrámková 2.5, S. Polák 1, D. Vrbík 0
HK Gbely – Rohožník C 10:8, Š. Mach 3.5,M. Kumpan 3, Š. Vaculka 2.5, J. Majerčík 1 – M. Vigoda 4.5, B. Bernát 2, M. Gomola 1.5, V. Šelc 0
Skalica C – BC Senica B 2:16, R. Pekar a J. Chovan 1, P. Kováč, M. Kubányi a J. Budinský 0 – A. Lazorčák, J. Fedor a H. Ravas 4.5, S. Hološka 2.5
Mor. Sv. Ján C – Pinec Stráže 10:8, S. Kmoško 3, A. Sekulský a D. Martinkovič 2.5, S. Hafera 2, O. Kmoško 0 – J. Bednárik 4.5, T. Fouan 3.5, I. Herda, J. Petrovič a J. Svrček 0.

  1. Kúty C 7 7          0          0          100:26   21
  2. BC Senica B 7 6          0          1          96:30    19
  3. Bor.Sv.Jur 7 5          0          2          80:46    17
  4. Mor.Sv.Ján B 7 5 0          2          73:53    17
  5. HK Gbely 7 4          0          3          53:73    15
  6. Mor.Sv Ján C 7 3 0          4          47:79    13
  7. Rohožník C 7 2          0          5          64:62    11
  8. Skalica C 7 2          0          5          46:80    11
  9. Stráže 7 1          0          6          44:82    9
  10. Štefanov 7 0          0          7          27:99    7

6.liga
7.kolo
Mor. Sv. Ján D – Pinec Stráže B 3:15, V. Šrámková 1.5, P. Šrámek 1, S. Kotesa 0.5, I. Zelenková a A. Zelenka 0 – J. Bednarik a R. Polak 4.5, J. Svrček 4, J. Petrovič 2, P. Raffaseder 0
Rohožník D – BC Senica C 9:9, D. Hlúch a M. Gomola 3, V. Šelc a L. Gomola 1.5 – J. Lazorčák 3.5, S. Hološka 3, L. Ravas 2.5, M. Pagerka 0
voľno – Kúty D.

  1. Kúty D 5 4          0          1          62:28    13
  2. BC Senica C 6 3          1          2          54:54    13
  3. Rohožník D 6 2          1          3          47:61    11
  4. Stráže B 6 2          0          4          54:54    10
  5. Mor.Sv.Ján D 5 2 0          3          35:55    9