K ďalšiemu prípravnému zápasu si Skaličania pozvali na svoju umelú trávu húževnatého treťoligistu z Rohožníka.

MFK Skalica – FC Rohožník 5:1 (3:0)
Góly: Ulrich 2, Milunovič, Meszároš, Hruška – Michal Lörinczi.
Skalica: Fišan – Švrček, Majreník, Szöcs, Mizerák (55. Vrablec) – Hlavatovič (50. Neoveský), Pankaričan (50. Lipták), Ulrich (50. Hruška), Vaščák (60. Človečko), Šebesta (75. Slaný) – Milunovič (55. Meszároš), tréner Jozef Kostelník.

Zápas mal od začiatku jednostranný priebeh, domáci a ihrisku dominovali a už do prestávky získali trojgólové vedenia po dvoch góloch Ulricha a jednom Milunoviča. V úvodnej štvrťhodine druhého polčasu tréner Kostelník vykonal šesť striedaní, čo sa prejavilo na plynulosti hry. Hostia dokázali znížiť Michalom Lörinczim na 3:1, no striedajúci domáci hráči Meszároš a Hruška pridali ďalšie dva góly na konečných 5:1.

Jarná časť 2. ligy začína počas víkendu 3. a 4. marca, Skalica bude hrať v sobotu v Novom Meste.