Radimov opäť potvrdil svoje vedúce postavenie. Lakšárska Nová Ves ide neohrozene za postupom do Majstrovstiev oblasti.

Foto zo zápasu Hlboké – Šaštín. S loptou najlepší domáci hráč Peter Kumančík, v modrom obaja strelci gólov Šaštína, v žltom rozhodca Vlado Vlk.

Majstrovstvá oblasti – 24. kolo
Hlboké – Slovan Šaštín 1:2 (1:1)
Góly: 8. Chrenek – 39. Dostál, 90. Cvečka.
Obidve mužstvá boli oslabené o viacerých hráčov. Domáci vstúpili do zápasu výborne. Už v 8. minúte vyšla kombinácia Krča s J. Jediným a Chrenek dostal Hlboké do vedenia – 1:0. Donáci boli aktívnejší, hostia hrozili najmä Slovákom. V 20. min. trafil Chrenek brvno a o chvíľu opäť hrozil Slovák. V 39. min. vyšiel hosťom brejk a Dostál vyrovnal na 1:1. Druhý polčas bol úrovňou slabší, šancu domácich mal Kumančík do šestnástky, z hostí opäť dostál, no nedokázal ani vystreliť. A tak sa rozhodlo až v poslednej minúte, keď Cvečka krížnou strelou prekonal Šragu – 1:2. Rozh. V. Vlk, Škrinár.

Rybky – Radimov 1:2 (1:2)
Góly: 9. Ravas – 21. Drápal, 23. Hlaváč.
Domáci sa proti lídrovi snažili a v 9. min. sa aj ujali Ravasom vedenia. Šancu na zvýšenie nevyužil Obuch a tak udreli hostia, ktorí v priebehu dvoch minút dali dva góly. Zvýšiť mohol Foriška, ale aj vyrovnať Vrablic. Po prestávke sa domáci snažili o zvrat, ale diváci už gól nevideli. Rozh. Štora, Kendi.

Rohov – Bor. Sv. Jur 1:5 (0:1)
Góly. 65. M. Ostrý – 23. P. Hrúz, 54. S. Kopiar, 60. P. Kršek (11), 86. vlastný (M. Praskač), 89. M. Mikulič.
Hostia po nepresvedčivých výsledkoch v predchádzajúcich kolách sa tentoraz predstavil vo skvelej forme a bezpečne v Rohove vyhrali. V 65. Minúte sa síce gólom ostrého dostali naspäť do hry, no definitívne ich položil vlastný gól Praskača, po ktorom hostia pridali aj piaty gól Mikuličom. Rozh. V. Vlk, Tubl.

Jablonica – Radošovce 3:3 (1:2)
Góly: 15. a 77. L. Mihalcsak, 61. Harasník – 3. E. Machlica, 7. R. Zríni, 82. R. Drgon.
Hostia otvorili skóre hneď v druhej minúte krásnou strelou spoza 16 – ky a o šesť minút zvýšili na 0:2. Potom sa domáci prebrali, začali si vytvárať šance, a jednu z nich premenil po individuálnej akcii Lukáš Mihalcsak, keď obišiel brankára a strelil do prázdnej brány. Domáci ešte do polčasu zahodili tri čisté šance. V druhom polčase sa hral vyrovnaný futbal, domáci vyrovnali Harasníkom na 2:2 a potom otočili zápas Mihalcsahom na 3:2. Keď si už Jablonica myslela, že zvíťazila, hostia zo štandardnej situácie v 82. min. vyrovnali Drgonom na 3:3. Zápas sa potom už len dohrával. Rozh. Lapoš, Škrinár.

Bor. Mikuláš – Cerová 2:0 (1:0)
Góly: 23. Ľ. Macek, 90. D. Pálka.
V prvom polčase boli domáci lepší, no zahodili ešte niekoľko príležitostí. V druhom polčase sa hra vyrovnala, aj hostia mali niekoľko príležitostí, ale boli to opäť domáci, ktorí skórovali a v závere zápase poistili svoje víťazstvo druhým gólom. V pomere šancí zaslúžené víťazstvo domácich. Rozh. Kendi, Petráš.

Koválov – Kúty 5:0 (4:0)
Góly: 5. M. Veselý, 15., 42. a 90. (11) J. Ivánek, 22. M. Tokoš.
Po výbornom výkone domáci rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase, keď v 22. min. viedli už 3:0. V závere polčasu pridal Ivánek štvrtý gól. Taktickým výkonom si domáci postrážili víťazstvo aj v druhom polčase a v závere zápasu z pokutového kopu uzavrel svoj hetrik Jozefo Ivánek. Rozh. Dutka, Podzámsky.

Dubovce – Kopčany 0:0
Vo vyrovnanom zápase si obidve mužstvá vypracovali minimum gólových príležitostí, ktoré však obidvaja brankári s prehľadom zlikvidovali, a tak sa zápas skončil zaslúženou remízou. Rozh. Štora, Šefčík.

Brodské – Š. Humence 9:0 (3:0)
Góly: 35., 39., 77. a 90. D. Gál, 44. G. Trubiroha, 55. A. Gonda, 75. a 90. P. Jakubec, 88. F. Palkovič.
Domáci kontrolovali hru od prvej minúty. V 11. min. sa do vyloženej šance dostal domáci Baláž, ale bránu prestrelil. Brodské po viacerých nepremenených šanciach sa ujalo vedenia až v 34. min., keď sa po rohu presadil Gál. V 38. min. domáci zvýšili na 2:0, keď po nádhernej prihrávke Baláža sa druhým gólom presadil Gál. V 43. min. bolo už 3:0 po góle Trubirohu. V druhom polčase pokračovali domáci v skvelom výkone. V 54. min. po signále z rohu zvýšil Gonda na 4:0, v 74. min. pridal piaty gól Jakubec a o minútu uzavrel svoj hetrik Gál – 6:0. Skazu Šajdíkov dokonali domáci tromi gólmi v posledných dvoch minútach. Rozh. Hurbánek, Thao.

Pop. Močidľany – Lakš. N.Ves  0:5 (0:2)
Góly: 12.M. Tománek, 30. J. Michalica, 46. T. Velický, 66. a 87. F. Hubek.
Domáci celý zápas tlačili hostí, ktorí však rozumnou hrou využívali chyby domácej obrany na svoje zaslúžené víťazstvo. Rozh. Dzindzík, Bednár.

Čáry – Smolinské 5:0 (1:0)
Góly: 24., 67., 85. a 90. Tomáš Gabriš, 56. F. Kuník.
One man show Tomáša Gabriša v susedskom derby zápase. Tento hráč štyrmi gólmi „zostrelil“ súpera a rozhodol o hladkom víťazstve Čáranov. Hostia si nevypracovali ani jednu šancu. Fabián Kuník po prestávke zvýšil na 2:0 a Gábriš čistým hetrikom uzavrel na konečných 5:0. Rozh. Vlk, Knap.

Sekule – Kunov  2:2 (1:2)
Góly: 43. P. Pavlík, 48. L. Kadera – 32. R. Burian, 38. P. Juva.
Hostia začali lepšie, vyhrávali už 0:2, no svoje vedenie neudržali. Domácim sa ešte do polčasu podarilo znížiť na 1:2. V druhom polčase sa hra vyrovnala, šance boli na obidvoch stranách a domácim sa podarilo vyrovnať gólom Kaderu na konečných 2:2. Rozh. Daniš, Tubl.

Petr. Ves – Letničie 3:5 (2:3)
Góly: 17., 27. a 87. Milan Ovečka – 5. M. Daniel, 7. a 70. Knap, 30. M. Mikulka, 64. D. Cao.
V susedskom derby zápase boli hostia lepším mužstvom, boli futbalovejší a zaslúžene zvíťazili. Hráčom zápasu však bol domáci Ovečka, ktorý sa zaskvel hetrikom, no ani to na hostí nestačilo. Rozh. Otočka, Mikúš.

Štefanov – Unín 1:1 (0:1)
Góly: 77. Ľ. Čelústka (11) – 25. P. Chanečka.
Domáci boli jednoznačne lepší, nedarilo sa im však gólovo presadiť a nakoniec museli byť radi aj za bod, keď náskok súpera zlikvidovali po góle Čelústku z pokutového kopu. Rozh. Holenka, Hušek.

Chropov – Hradište 3:3 (2:1)
Góly: 10. P. Špaček, 40. a 70. K. Krutý – 42. J. Kršteník, 60. T. Sadloň, 84. D. Sekáč.
Dobrý zápas s množstvom gólov sa fanúšikom musel páčiť. Domáci odohrali kvalitný zápas s tabuľkovo silnejším súperom, výsledkom je spravodlivá remíza. Rozh. Buzay, Polakovič.

Rovensko – Sobotište 1:5 (1:1)
Góly: 11. J. Salay – 19. a 87. J. Chvála, 60. P. Kadlečík, 74. M. Tomeček, 76. T. Čederle (11).
V prvých desiatich minútach boli domáci lepší, mali dostatok streleckých príležitostí, no dali len jeden, keď Salay skóroval z priameho kopu do šibenice – 1:0. Potom však iniciatívu prevzali hostia, vyrovnali na 1:1 a začali si vytvárať viac šancí. Ich výhra mohla byť napokon aj oveľa vyššia, Včelka však nepremenil jedenástku, nastrelili tyč či prestrelili bránu z dvoch metrov. Od vyššej prehry domácich zachránil brankár, ktorému hostia vyslovujú pochvalu. Rozh. Ryčovský, Smoleňák.

Prietrž – Dojč 5:3 (4:2)
Góly: 16. V. Bôžik, 36. A. Rýzek, 43. S. Novák, 44. R. Jarolín, 87. P. Váňa – 12. Z. Čech, 32. P. Chocholáček, 51. M. Línek.
V zápase bohatom na góly vyhrali zaslúžene domáci. Vedenia sa síce ujali hostia Čechom, a po vyrovnaní druhýkrát Chocholáčkom. No potom domáci zabrali, Rýzek, Novák a Jarolín dali v priebehu osem minút tri góly a získali rozhodujúci náskok. Línek dal ešte kontaktný gól hostí na 4:3, no gólovú poistku pridal v 87. minúte Váňa. Rozh. Mesíček, Polakovič.

Smrdáky – Trnovec 5:0 (2:0)
Góly: 23. P. Pajpach, 25. D. Štefanka, 58. Ľ. Janík, 85. P. Maruša (11), 87. R. Škojec.
Jednoznačné víťazstvo lídra proti mužstvu zo spodku tabuľky. Rozh. Mesíček, Černek.

Osuské – Podbranč 3:0 kont.