Zľavy 80%

Tenisové výsledky družstiev na Záhorí

Jozef Komorný 0

Pozrite si výsledky tenisových družstiev na Záhorí.

Ilustračné foto 123rf.com

Muži 2. liga Západ
3.kolo: TK Senica – Zlaté Moravce 4:3, M. Šrámek – Gajdoš 6:4, 3:6, 6:4, A. Slezák – Valkovič 4:6, 5:7, P. Čepka – Jonis 2:6, 1:6, I. Štefík – Jakubovič 6:1, 6:2, M. Babík – Novota 6:1, 6:3, Babík, Slezák – Gajdoš, Jakubovič 4:6, 1:6, Šrámek, Štefík – Valkovič, Jonis 6:3, 6:2. Tlmače – Jednotka Bratislava 5:2, Matúškovo B – Pro Set Bratislava 2:5, Želiezovce – ŠOG Nitra 1:6.

  1. Pro Set 3 3          0          17:4      6
  2. Tlmače 3 2          1          13:8      5
  3. Matúškovo 3 2          1          11:10    5
  4. Jednotka 3 2          1          11:10    5
  5. Senica 3 1          2          9:12      4
  6. ŠOG Nitra 3 1          2          9:12      4
  7. Želiezovce 3 1          2          6:15      4
  8. Z.Moravce 3 0          3          8:13      3

 

STZ 1. liga ženy
3.kolo: AŠK Skalica – Zlaté Moravce,1:6, I. Kočková – Csongrádyová 1:0 skreč., L. Kubová – Kurtinová 1:6, 1:6, P. Ptáčková – Palušková 2:6, 3:6, A. Ferenczová – Moravčíková 0:6, 0:6, N. Rybárová – Borotová 1:6, 1:6, Kočková, Kubová – Palušková, Moravčíková 1:6, 1:6, Ptáčková, Ferenczová – Kurtinová, Borotová 1:6, 4:6, Dunajská Streda – Empire Trnava B 3:4, Jasl. Bohunice – Ružomberok 3:4, Lieskovský TK – Prešov 1:6.

  1. Prešov 3 3          0          18:3      6
  2. Trnava B 3 3          0          17:4      6
  3. Ružomberok 3 3          0          15:6      6
  4. Dun.Streda 3 1          2          9:12      4
  5. Lieskovský TK 3 1          2          8:13      4
  6. Z.Moravce 3 1          2          7:14      4
  7. J.Bohunice 3 0          3          7:14      3
  8. Skalica 3 0          3          3:18      3

 

ZsTZ 2. trieda muži
2.kolo: TK 77 Skalica AŠK Skalica 5:1, M. Krakovský – R. Sopúšek 3:6, 6:3, 6:7, N. Hlavenka – A. Kvaltín 6:2, 3:6, 6:1, T. Lipovský – J. Hanzalík 6:1, 6:4, R. Trnovec – M. Hanzalík 6:1, 6:2, M. Krakovský, N. Hlavenka – A. Kvaltín, R. Sopúšek 7:6, 6:2, R. Trnovec, T. Lipovský – J. Hanzalík, M. Hanzalík 6:0, 6:0, HSC Piešťany – Fortuna Trnava 6:0, voľno – Jasl. Bohunice.

 

  1. J. Bohunice 2 2          0          10:2      4
  2. TK 77 Skalica 2 2 0          9:3        4
  3. Piešťany 2 1          1          8:4        3
  4. Trnava 3 0          3          2:16      3
  5. AŠK Skalica 1 0          1          1:5        1
naklinec_banner1