Prezuvky Banny pod clankom

Futbal mládež: Dorast Vrádište, Smrdáky a Stráže odstúpili, Š. Humence vylúčili

Jozef Komorný 0

Pred posledným hracím dňom je aj mládežnícky futbal riadený Oblastným futbalovým zväzom v Senici. Pre tri kontumácie boli dorastenci Šajdíkových Humeniec zo súťaže vylúčený a všetky ich zápasy boli anulované. S tabuľkou to nič neurobilo, keďže všetky svoje zápasy dovtedy prehrali.

Ilustračné foto 123rf.com

DORAST
ObFZ SE MO SD – 25. kolo
Sobotište – Smolinské 5:5 (3:3)
Góly: D. Švárny 3, D. Sova, A. Kúdela – P. Goga a R. Buček 2, L. Rehák

Rovensko – Bor. Sv. Jur 2:3 (1:1)
Góly: P. Januška, O. Čederle – L. Kadlic, K.Krajčír, V. Vidovič

Unín – Rybky 1:3 (1:1)
Góly: P. Šiška – J. Kuchta 2 (1 z 11), M. Fajnor

voľno – Radošovce, Štefanov a Bor. Mikuláš.

Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ FC Družstevník Rybky 15 12 1 2 57:24 37 16 0
2 TJ Chvojničan Radošovce 15 10 1 4 41:29 31 7 0
3 FK Borský Svätý Jur 15 8 2 5 49:30 26 5 0
4 TJ Sokol Borský Mikuláš 15 7 3 5 34:24 24 3 0
5 TJ Družstevník Unín 15 7 2 6 28:24 23 -1 0
6 TJ Družstevník Sobotište 15 5 2 8 29:47 17 -7 0
7 TJ Družstevník Rovensko 16 4 4 8 31:34 16 -8 0
8 ŠFK Štefanov 15 3 3 9 24:46 12 -12 0
9 TJ Družstevník Smolinské 15 1 4 10 23:58 7 -14 0
10 TJ Družstevník Vrádište (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
12 TJ KERKO Šajdíkove Humence (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 0 0
13 FK Smrdáky (odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Vrádište, Smrdáky a Stráže odstúpili, Š. Humence vylúčili.

 

ŽIACI
ObFZ Senica SŽ nadstavba sk. o víťaza – 9. Kolo
Čáry – Smolinské 4:2 (1:2)
Góly: S. Polák 4 – F. Húska, F. Kuzmanov
Jablonica – Rybky 3:5 (2:2)
Góly: M. Baňárek, F. Krč,A.Zubák – D. Baláž 2, E. Dubec, J. Štefanovič, B. Cigáň
Bor. Mikuláš – Unín 3:1 (2:1)
Góly: D. Cintula, D. Römer, vlastný (G. Biskupič) – B. Perička (11)
Mokrý Háj – Šaštín 3:1 (1:1)
Góly: S. Bílik, L. Kuba, M. Petrovič – M. Michalica
Oreské – Mor. Sv. Ján 2:1 (2:1)
Góly: M. Cintula, M. Janek – V. Kozárek.

Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 OFK Mokrý Háj 27 24 2 1 149:17 74 35 0
2 TJ Družstevník Unín 27 23 2 2 205:22 71 32 0
3 TJ Slovan Šaštín – Stráže 27 23 0 4 187:21 69 27 0
4 TJ Sokol Borský Mikuláš 27 18 3 6 125:24 57 15 0
5 TJ Družstevník Smolinské 27 15 0 12 78:63 45 6 0
6 FK Oreské 27 14 3 10 73:61 45 6 0
7 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 27 13 5 9 84:39 44 2 0
8 ŠK Baník Čáry 27 13 3 11 93:78 42 0 0
9 TJ Tatran Jablonica 27 13 1 13 102:103 40 -2 0
10 TJ FC Družstevník Rybky 27 11 3 13 50:65 36 -3 0

ObFZ Senica SŽ nadstavba sk. o umiestnenie – 9. Kolo
Stráže – Kopčany 4:8 (1:2)
Góly: J. Pollák 3, F. Pollák – A. Veselý 5, P. Vach 3

Bor. Sv. Jur – Brodské 0:11 (0:4)
Góly: S. Poláček 5, M. Bukay 3, T. Ralbovský 2, M. Mareček

Dojč – Štefanov 0:9 (0:4)
Góly: M. Daniel a M.Pivák 3, L. Čelústka 2, P. Polák

Cerová – Smrdáky 3:1 (2:1)
Góly: R. Slávik, T. Tomek, T. Ščepka – M. Smoleňák

Š. Humence – Sobotište 0:9 (0:6)
Góly: L.Mikuš 3, G. Šrámek 2, R. Pukančík, A. Čederle, J. Štepánik, L. Čenteš.

Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ Kopčany 28 16 1 11 139:130 49 7 0
2 FK Smrdáky 27 13 1 13 111:86 40 1 0
3 ŠFK Štefanov 27 13 0 14 103:61 39 0 0
4 TJ Družstevník Sobotište 27 12 2 13 109:89 38 -1 0
5 FK Cerová 28 11 3 14 63:76 36 -6 0
6 TJ Baník Brodské 27 9 0 18 78:139 27 -12 0
7 TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE 27 7 2 18 57:150 23 -19 0
8 FK Borský Svätý Jur 27 5 1 21 62:196 16 -26 0
9 TJ KERKO Šajdíkove Humence 27 1 1 25 22:285 4 -38 0
10 TJ Družstevník Dojč 27 0 1 26 10:195 1 -41 0

 

PRÍPRAVKA
ObFZ Senica sk. o víťaza – nadstavba 9. Kolo
Čáry – Kúty A 2:2 (1:0)
Góly: K. Polák 2 – Š. Sálus, S. Ralbovský

Bor. Mikuláš – Dubovce 1:5 (1:1)
Góly: A. Drinka – S. Matúš 3, J. Kutal, D. Pollák
Kúty B – Šaštín 2:3 (1:0)
Góly: F. Trubiroha, M. Gulíšek – M. Kečkéš, L. Suchánek, P.Homza
Koválov – Gbely 1:2 (0:1)
Góly: F. Pavelka – R. Horný, vlastný (F. Gabriel)
Hlboké – Holíč 1:4 (0:1)
Góly: J. Vitek – R. Tkáč a A. Dohnálek 2.

Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ NAFTA GBELY 26 25 1 0 281:16 76 37 0
2 TJ Slovan Šaštín – Stráže 26 21 1 4 119:44 64 25 0
3 FK TJ Kúty B 25 18 2 5 118:58 56 20 0
4 TJ Iskra Holíč 25 17 2 6 150:51 53 17 0
5 TJ Družstevník Koválov 25 17 0 8 134:70 51 12 0
6 TJ Slovan Dubovce 25 15 2 8 139:54 47 11 0
7 ŠK Baník Čáry 25 12 3 10 91:82 39 0 0
8 TJ Sokol Borský Mikuláš 25 9 3 13 58:85 30 -9 0
9 TJ Družstevník Hlboké 25 7 6 12 54:111 27 -12 0
10 FK TJ Kúty 25 6 4 15 56:109 22 -14 0

 

 

ObFZ Senica sk. o umiestnenie – nadstavba 8. kolo
Kunov – Petrova Ves – 4:2 (4:1)
Góly: M. Knotek 2, K. Pajpachová, H. Mihál – D. Regásek 2

Mor. Sv. Ján – Oreské 3:2 (3:1)
Góly: A. Berta, R. Tandlmayer, M. Brňo – J. Šedivý 2

 

Cerová – Kopčany 9:3 (5:0)
Góly: L. Stanek 4, J. Pavlík 3, R. Mihál 2 – A. Smolková 3

 

Lakš. N. Ves – Letničie 5:1 (1:1)
Góly: R. Haramia a D. Valla 2, A. Vilém – P. Pálka.

Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
FP
1 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 24 11 3 10 61:67 36 0 0
2 TJ Družstevník Kunov 24 7 6 11 61:102 27 -9 0
3 FK Cerová 24 7 4 13 49:98 25 -11 0
4 FK Oreské 24 5 6 13 35:89 21 -15 0
5 ŠK Petrova Ves 24 6 3 15 43:84 21 -15 0
6 TJ Družstevník Letničie 24 6 1 17 33:144 19 -17 0
7 TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 24 4 2 18 45:108 14 -22 0
8 TJ Kopčany 24 4 1 19 46:201 13 -23 0
Prezuvky Banny pod clankom