Polak Fitnes HORE

Tenisové výsledky družstiev na Záhorí

Jozef Komorný 0

Pozrite si výsledky tenisových družstiev na Záhorí. 

Ilustračné foto 123rf.com

STZ ženy 1. liga

6. kolo: AŠK Skalica – Jasl. Bohunice 3:4, N. Rybárová – Remenárová 2:6, 2:6, P. Ptáčková – Mrvová 7:5, 7:6, L. Kubová – Junasová 1:6, 1:6, S. Balátová – Macháčová 6:2, 6:2, I. Kočková – Matejčíková 1:6, 0:6, Balátová, Ptáčková – Matejčíková, Junasová 0:6, 3:6, Kočková, Kubová – Mrvová, Remenárová 0:6, 6:4, 6:3. TC Empire Trnava B Lieskovský TC 5:0, Zlaté Moravce – Dunajská Streda 0:7, Prešov – Ružomberok 3:4.

 

  1. Ružomberok 6 6          0          28:14    12
  2. Prešov 6 5          1          32:10    11
  3. Trnava B 6 5          1          29:11    11
  4. Z.Moravce 6 3          3          16:26    9
  5. Lieskovský TC 6 2          4          18:22    8
  6. D.Streda 6 2          4          21:21    8
  7. J.Bohunice 6 1          5          14:28    7
  8. AŠK Skalica 6 0          6          8:34      6

 

STZ muži 2. liga Západ

6. kolo: Želiezovce – TK Senica 1:6, Török – M. Babík 1:6, 1:6, Pizúr – E. Macek 2:6, 1:6, Bubák – P. Ondrej 3:6, 3:6, Mišík – I. Štefík 3:6, 7:5, 4:6, Gašparetz – M. Šrámek 1:6, 3:6, Gašparetz, Mišík – Štefík, Šrámek 4:6, 4:6, Pizúr, Török – Macek, Ondrej 7:5, 7:5. TK Jednotka – Matúškovo B 6:0, ŠOG Nitra – Tlmače 2:5, TK Pro Set BratislavaZlaté Moravce 4:3.

 

  1. Pro Set 6 5          1          28:14    11
  2. Tlmače 6 5          1          27:15    11
  3. Jednotka 6 5          1          26:15    11
  4. Senica 6 3          3          23:19    9
  5. Matúškovo B 6 3 3          19:22    9
  6. Želiezovce 6 2          4          14:28    8
  7. ŠOG Nitra 6 1          5          15:27    7
  8. Z.Moravce 6 0          6          15:27    6

 

ZsTZ 2. trieda muži

5. kolo: AŠK Skalica – Fortuna Trnava 4:2, M. Hanzalík – Malovec 6:0, 6:0, J. Hanzalík – Minár 6:2, 4:6, 3:6, Z. Zalubil – Kosnáč 6:4, 4:6, 6:2, R. Sopúšek – Morvay 3:6, 6:3, 4:6, Sopúšek, Zalubil – Morvay, Minár 7:6, 6:4, J. Hanzalík, M. Hanzalík – Kosnáč, Malovec 6:3, 6:3, TK 77 Skalica Jasl. Bohunice 3:3, sety 6:7, R. Trnovec – Dobrovodský 6:3, 6:1, T. Lipovský – Maček 6:3, 3:6, 6:3, N. Hlavenka – Novanský 0:6, 0:6, M. Krakovský – Obal 0:6, 0:6, Krakovský, Hlavenka – Obal, Novanský 0:6, 0:6, Lipovský, Trnovec – Maček, Dobrovodský 6:4, 6:4, voľno – TK HSC Piešťany.

 

  1. J.Bohunice 4 4          0          18:6      8
  2. Piešťany 4 3          1          18:6      7
  3. 77 Skalica 4 2          2          13:11    6
  4. AŠK Skalica 4 1          3          7:17      5
  5. Trnava 4 0          4          4:20      4

 

ZsTZ 2. trieda dorastenci

5. kolo: TK 77 Skalica – AŠK Skalica 4:2, M. Jobus – R. Medlen 0:6, 0:6, M. Motus – J. Slezák 6:1, 6:0, M. Krakovský – M. Hanzalík 6:1, 6:1, N. Hlavenka – T. Wágner 6:2, 6:2, Hlavenka, Krakovský – Wágner, Hanzalík 6:0, 6:1, O. Kvaltín,Motus – Slezák, Medlen 2:6, 4:6, Slávia Trnava – Mor. Sv. Ján 0:6, Bachratý – J. Osuský 1:6, 0:6, Bařina – S. Kaščák 0:6, 0:6, Demovič – T. Krajčír 1:6, 0:6, Chalúpek – M. Slovinský 2:6, 0:6, Chalúpek, Demovič – Slovinský, Krajčír 1:6, 1:6, Bařina, Bachratý – Osuský, Kaščák 1:6, 1:6, TK AS Trenčín – TK HSC Piešťany 2:4.

  1. Piešťany 5 5          0          26:4      10
  2. Mor.Sv.Ján 5 4          1          22:8      9
  3. Trenčín 5 3          2          14:16    8
  4. 77 Skalica 5 2          3          13:17    7
  5. AŠK Skalica 5 1          4          11:19    6
  6. Trnava 5 0          5          4:26      5

 

ZsTZ 2. trieda starší žiaci

5. kolo: Trebatice – TK Senica 3:3, sety 6:7, Paulík – L. Holúbek 6:0, 6:0, Hochel – M. Zloch 6:2, 6:1, Janec – M. Srnánek 3:6, 0:6, Orihel – M. Motus 1:6, 0:6, Paulík, Hochel – Motus, Srnánek 1:6, 0:6, Janec, Orihel – Holúbek, Zloch 6:3, 4:6, 6:1, NG Nové Mesto – TK 77 Skalica 5:1, Rabčan – J. Kondla 6:4, 6:3, Lapšanský – P. Schwach 6:3, 7:5, Klein – R. Vogl 7:6, 6:4, Miklánek – D. Dvorský 6:7, 1:6, Lapšanský, Klein – Schwach, Kondla 6:4, 6:2, Rabčan, Miklánek – Dvorský, Vogl 7:5, 4:6, 10:8, voľno – Piešťany.

 

  1. Piešťany 4 4          0          20:4      8
  2. Senica 4 3          1          14:10    7
  3. Trebatice 4 2          2          13:11    6
  4. N.Mesto 4 1          3          10:14    5
  5. Skalica 4 0          4          3:21      4

 

ZsTZ 2. trieda mladší žiaci

6. kolo: TK 77 Skalica – TK Senica 2:4, Š. Valovič – S. Slezák 6:2, 6:2, P. Schwach – H. Trávnik 3:6, 2:6, R. Vogl – L. Višňovský 6:2, 6:2, D. Dvorský – M. Srnánek 2:6, 2:6, Schwach, Valovič – Trávnik, Srnánek 4:6, 2:6, Dvorský, Vogl – Višňovský, Slezák 4:6, 2:6, AŠK Skalica – TK HSC Piešťany 1:5, L. Horínek – Petráš 5:7, 4:6, O. Voleček – Dvorský 1:6, 0:6, O. Liščák – Vrtiel 0:6, 0:6, T. Studenič – Talajka 2:6, 2:6, Studenič, Horínek – Vrtiel, Talajka 7:5, 7:5, Liščák, Voleček – Dvorský, Petráš 1:6, 3:6, Veľké Kostoľany – AS Trenčín B 5:1, voľno – NG Nové Mesto.

 

  1. Piešťany 6 5          1          26:10    11
  2. V.Kostoľany 5 5          0          23:7      10
  3. Senica 5 3          2          14:16    8
  4. N.Mesto 5 2          3          16:14    7
  5. Trenčín B 5 1          4          13:17    6
  6. AŠK Skalica 4 1          3          5:19      5
  7. 77 Skalica 4 0          4          5:19      4

Dohrávka: AŠK Skalica – 77 Skalica.