Ajurvedske masaže II

Atletika: Záhoráčky vyhrali v Novej Lhote všetko, čo sa len dalo

Jozef Komorný 0

Osemnástym podujatím 9. ročníka seriálu Moravsko – Slovenského bežeckého pohára (MSBP) a Grand prix Záhoria (GPZ) bol 8. ročník behu Novolhotskej pětky, ktorým sa ukončila prvá polovica tohto seriálu.

Zuzka Švejdová, Blažena Kocúriková a Erika Farkašová

Jeho víťazmi sa stali Lukáš Soural z Brna a Zuzana Švejdová z Borského Sv. Jura, tentoraz reprezentujúca Malacky.

Medzi víťazov sa zapísali v kategórii nad 60 rokov Ferdinand Kocák z Gbiel, medzi ženami Erika FarkašováBlažena Kocúriková, ktoré skompletizovali kompletnú víťaznú zbierku pretekárok zo Záhoria

Na stupne víťazov vystúpili ešte Jakub Valachovič, Jakub Kopiar a veteráni Milan Nikodem a Jozef Zváč, medzi ženami Mirka Zíšková a Anna Portášiková.

 

VÝSLEDKY

Muži do 40 rokov (14 bežcov): 1. L. Soural, Brno, 16:25, 2. Jakub Valachovič, 16:40, 3. Jakub Kopiar, 16:40, 4. Marek Ondrovič, všetci Malacky, 17:43, ..7. Tomáš Zavadil, AŠK Skalica, 18:41, 8. Tomáš Skala, Junior Holíč, 18:50, 9. Ján Bellay, Skalica, 19:59, ..13. Juraj Cintula, ZFT Senica, 21:54.

Muži nad 40 rokov (14): 1. L. Durďák, Rohatec, 17:02, ..5. Roman Komárek, Skalica, 19:33, ..7. Martin Kollár, Nafta Gbely, 21:07, 8. Ján Búzek, Bor. Mikuláš, 21:14, ..11. Adrian Šarnik, Malacky, 23:02, ..13. Rastislav Zíšek, Cerová, 23:56.

Muži nad 50 rokov (11): 1. P. Kratochvíl, Třebíč, 18:25, 2. Milan Nikodem, Myjava, 20:08, 3. Jozef Zváč, Gazárka Šaštín, 20:36, ..6. Peter Portášik, AŠK Skalica, 24:06, 7. Ivan Raffay, Kúty, 24:55, ..9. Vojtech Stacha, Gazarka Šaštín, 25:47.

Muži nad 60 rokov (4): 1. Ferdinand Kocák, Gbelskí Strýci, 21:49.

Muži nad 65 rokov (7): 1. L. Bartál, Hodonín, 20:47, ..4. Miroslav Mikuš, Radošovce, 22:45, ..6. Ján Varmuža, Brezová, 26:29.

Muži nad 70 rokov (6): 1. F. Husár, Trenčín, 23:25, ..4. Miroslav Hajossy, Koválov, 28:06.

Ženy do 35 rokov (8): 1. Zuzana Švejdová, 20:03, 4. Timea Morávková, 26:30, 5. Michaela Salayová, všetky Malacky, 26:30.

Ženy nad 35 rokov (6): 1. Erika Farkašová, AŠK Skalica, 20:53, 2. Miroslava Zíšková, Jablonica, 21:52, ..4. Andrea Kollárová, BŽB Gbely, 26:59.

Ženy nad 45 rokov (10): 1. Blažena Kocúriková, Jablonica, 20:46, ..3. Anna Portášiková, AŠK Skalica, 24:05, 4. Svetlana Raffayová, Kúty, 24:50, 5. Gabriela Urbanová, Gbelskí Strýci, 25:18, ..8. Margita Varmužová, Brezová, 29:08.

INAT vodny luc 1110x300px