Ajurvedske masaže II

Záhorácky detský bežecký pohár

Jozef Komorný 0

Neodmysliteľnou súčasťou bežeckého seriálu Moravsko – Slovenského bežeckého pohára (MSBP) sú mládežnícke súťaže zaradené do Záhoráckeho detského bežeckého pohára (ZDBP).


 

V deviatich vekových kategóriách od benjamínkov až po juniorov majú v tomto ročníku naplánovaných 14 pretekov. Víťaz získa do celkového hodnotenia 50 bodov, každý ďalší v poradí o jeden bod menej.
 

 

Zatiaľ posledným pretekom bol Beh Jurským parkom v Borskom Svätom Jure, odkiaľ vám prinášame výsledky. Pre veľký počet účastníkov (174) uvádzame päť najlepších (zo Záhoria) v každej kategórii. Doteraz sa v šiestich pretekoch ZDBP predstavilo 273 pretekárov, najviac (51) v kategórii prípravka.

 

VÝSLEDKY

Juniori (roč. 98 a 99) na 1500 m – dievčatá: 1. Michaela Salayová, Malacky, 5:29, ..3. Simona Hrajnohová, Jablonica, 6:20, 4. Sofia Gorbatenková, Junior Holíč, 6:29, 5. Natália Králiková, Jablonica, 7:08, chlapci: 1. 5:37, Náter Nikolas, Senica, 2. Alex Švejda, Bor. Sv. Jur, 5:55, 3. Kristian Hlaváč, Jablonica, 6:33.


 

Dorast (roč. 00 a 01) na 1500 m – dievčatá: 1. Lucia Režnáková, Jablonica, 5:33, 2. Timea Morávková, Malacky, 5:46, ..4. Simona Gorbatenková, Junior Holíč, 6:11, 5. Adriana Nemcová, Jablonica, 6:28, chlapci: 1. Marek Ondrovič, Malacky, 4:36, 2. Pavol Riečický, Junior Holíč, 5:12, 3. Filip Búzek, Šaštín, 5:16, 4. Adam Zubák, Jablonica, 5:18, 5. Samuel Búzek, Š. Humence, 5:28, ..7. Sebastian Duffek, Bor. Sv. Jur, 7:44, 8. Julian Polák, Bor. Sv. Jur, 7:47.
 

 

Starší žiaci (roč. 02 a 03) na 800 m – dievčatá: 1. Timea Morávková, 2. Mária Šimeková, obe Malacky, 3. Simona Hrajnohová, 4. Adriana Nemcová, ..6. Tamara Svatíková, všetky Jablonica, chlapci: 1. Pavol Riečický, Holíč, ..3. Nikolas Náter, Senica.

Mladší žiaci (roč. 04 a 05) na 600 m – dievčatá: 1. Michaela Salajová, Malacky, 2. Lucia Režnáková, Jablonica, 3. Kristína Sabová, ZF Malacky, 4. Daniela Ščepková, Bor. Sv. Jur, chlapci: 2. Adam Zubák, ..4. Richard Záviš, obaja Jablonica, 5. Lukáš Holúbek, Bor. Sv. Jur.
 

 

Najmladší žiaci (roč. 06 a 07) na 400 m – dievčatá:

2.Tamara Svatíková, 3. Natália Králiková, obe Jablonica, 4. Simona Gorbatenková, 5. Sofia Gorbatiaková, obe Holíč, 6. Vanessa Sameková, Jablonica, chlapci: 1. Christian Hlaváč, Jablonica, ..3. Allan Orth-Mertl, 4. Eric Houndjo, obaja ZF Malacky, ..7. Adam Kalman, Senica, 8. Tobias Vachálek, Závod.

Prípravka (roč. 08 a 09) na 200 m – dievčatá: 1. Laura Holická, Malacky, 2. Diana Martišová, Jablonica, 3. Hana Zálesňáková, ZF Malacky, 4. Nina Zavadilová, Jablonica, 5. Ella Janečková, Malacky, chlapci: 1. Jakub Valášek, Jablonica, 2. Matúš Bachratý, Závod, 4. Juraj Hlaváč, Záhorácky Fénix, 5. Markus Vachálek, Závod, 6. Jakub Imriška, Záhorácky Fénix.

Mladšia prípravka (roč. 10 a 11)  na 200 m – dievčatá: 1. Martina Moravcová, Brestovec, ..3. Andrea Mrázová, Malacky, 4. Dominika Králiková, ..6. Vanesa Poláčková, obe Jablonica, ..9. Alžbeta Pagáčová, ZF Malacky, chlapci: 1. Peter Martiš, Jablonica, 2. Alex Matejov, Senica, 3. Bruno Šíp, ZF Malacky, 4. Gabriel Harnušek, Jablonica, 5. Lukáš Stankovič, Bor. Sv. Jur.

 

Predškoláci (roč. 12 a 13) na 100 m – dievčatá: 2. Markéta Kalmanová, Senica, ..4. Klára Šípová, ZF Malacky, 5. Lucia Duffeková, Bor. Sv. Jur, 6. Lívia Kučeráková, Jablonica, 7. Alexandra Gorbatenková, Holíč, chlapci: 1. Richard Mráz, Malacky, 2. Matej Stankovič, Bor. Sv. Jur, 3. Michal Farkaš, ZFT Senica, 4. Adrian Konečný, Skalica, 5. Michal Švejda, Bor. Sv. Jur.

Benjamínkovia (roč. 14 a mladší) na 60 m – dievčatá: 1. Isabella Jansová, Myjava, 2. Ema Návratová, Senica, ..4. Nina Kučeráková, Jablonica, ..6. Barbora Moravcová, Brestovec, chlapci: 1. Jerguš Svatík, Jablonica, 2. Martin Farkaš, ZFT Senica, 3. Jakub Zubák, Jablonica, 4. Filip Gašpárek, Bor. Sv. Jur.

INAT vodny luc 1110x300px