Ďalšie štyri zápasy v MO skončili remízami, najväčšiu pozornosť lákalo derby v Cerovej. Prekvapil nováčik z Lakšárskej Novej Vsi v Rohove, kde pomerne jednoznačne vyhral. Menšie prekvapenie sa zrodilo v Hlbokom, kde sa očakávalo víťazstvo domácich, no body sa delili.

Foto zo zápasu Rohov – Lakš. N. Ves

MO Senica 3. kolo
Hlboké – Slovan Šaštín 1:1 (0:0)
Góly: R. Mráz – A. Šedivý.

Z miernej prevahy do prestávky domáci nič nevyťažili, sľubnú šancu nevyužil Matula. Po prestávke sa domáci ujali vedenia v 63. min., keď akciu Slovíka s Matulom zakončil do prázdnej bránky Mráz – 1:0. Hosťom stačili na odpoveď tri minúty, keď na 1:1 vyrovnal Šedivý. Hneď po rozohrávke v sľubnej šanci prestrelil bránku Slovík, domáci brankár chytil šancu Slovákovi, ktorý o chvíľu bránku prekopol. V nadstavenom čase mohol rozhodnúť Mráz, no netrafil bránku. Rozh. M. Dutka, Škrinár.

Rohov – Lakš. N. Ves 1:3 (1:1)
Góly: D. Chropovský – F. Hubek 2, P. Haramia.

Domáci viedli od 7. min. po góle Davida Chropovského, no to bolo z ich strany všetko. Vyrovnať mohli Hubek, T. Velický i Orlík, no podarilo sa to až v 43. min. Filipovi Hubekovi. Po prestávke sa šťastným gólom Patrika Haramiu hostia ujali vedenia, ktoré poistil po nevydarenej ofsajdovej pasci svojim druhým gólom Hubek. Hostia boli lepší a zaslúžene vyhrali. Rozh. Kendi, Mesíček.

Dubovce – Rybky 1:0 (0:0)
Gól: D. Helt.

V dobrom zápase z obidvoch strán si obe mužstvá v prvom polčase vypracovali niekoľko šancí, avšak buď zlyhali v koncovke, alebo sa dobrými zásahmi prezentovali obidvaja brankári. V druhom polčase domáci v 50. min. dali gól Davidom Heltom. Potom sa hra vyrovnala a od 70. min. prevzali iniciatívu hostia. Ďalší gól však už v zápase nepadol. Rozh. M. Dutka, Škrinár.

Radimov – Stráže 2:1 (0:1)
Góly: P. Kessl, R. Frühauf – E. Pollák.

Zápas veľmi dobrej úrovne. Domáci boli po celý čas futbalovejší, ale hostia dobrou defenzívou odolávali. Dokonca sa v 24. min. ujali vedenia Erikom Pollákom. Domáci vyrovnali v 50. Min. Paťom Kesslom a misky váh na ich stranu naklonil až v nadstavenom čase striedajúci Robo Frühauf. Rozh. Ryčovský, Miro Šefčík.

Bor. Mikuláš – Radošovce 3:0 (0:0)
Góly: L. Petrík, R. Cintula, D. Pálka.

Prvý polčas bol vyrovnaný, v druhom vyšiel úvod domácim, ktorí v priebehu dvoch minút strelili dva góly Lukášom Petríkom a Robom Cintulom. Potom víťazstvo spečatili ešte tretím gólom v 59. min. Dušan Pálka a zápas sa už len dohrával. Rozh. Štora.

Bor. Sv. Jur – Oreské 2:2 (1:2)
Góly: 23 54 G. Palkovič 2 – 10A. Hrbatý, 45D. Ferik (11).

V obojstranne výbornom zápase zaslúžená remíza. Hostia boli technickejší, domáci bojovnejší. Dvakrát hostia vyhrávali, od 10. min. po góle Adama Hrbatého 0:1 a od 45. min. po premenenej penalte Dušanom Ferikom 1:2. Za domácich vyrovnával v 23. a 54. min. Gabo Palkovič. Rozh. Mráz, Tubl.

Cerová – Jablonica 2:2 (1:1)
Góly: 14 Ľ. Hanzlíček, 46. D. Sekáč – 20. L. Mihalcsak (11), 55. Martin Búran (11).

Vyrovnaný susedský derby zápas. Domáci otvorili skóre v 14. min. Ľubom Hanzlíčkom, ale hostia o šesť minút vyrovnali z penalty Lukášom Mihalcsakom. Aj v druhom polčase dali gól najskôr domáci, už v 46. min. sa presadil Dominik Sekáč – 2:1. V 54. min. však loptu smerujúcu do siete vyrazil rukou Vach (videl ČK) a z druhej penalty vyrovnal na 2:2 Martin Búran. Ku koncu Jablonica na ihrisku dominovala, snažila sa o gól, no neuspela. Najmä Mihalcsaková volala po góle. ČK 1:0 (54. Vach). Rozh. Vlk, Knap.

Kúty – Kopčany  2:2 (2:1)
Góly: T. Dominik, K. Mihál – M. Baláž, J. Blažek (11).

Bojovný zápas z obidvoch strán, na vysokej úrovni. Hostia od 7. min. vyhrávali gólom Miša Baláža, no už o minútu vyrovnal Tomáš Dominik a v 27. min. ich dostal do vedenia Krištof Mihál. Po prestávke domácim nepremenili viaceré príležitosti a nakoniec inkasovali z penalty, ktorú v 56. min. premenil Jakub Blažek. Domáci dohrávali oslabení o vylúčeného Kubinu. ČK 1:0 (70. J. Kubina). Rozh. Španka, Tokoš.

Hradište – Štefanov 4:2 (1:0)
Góly: Barcaj, M. Sadloň, J. Kršteník, Furko – Chudý, Morvay.

Domáci boli aktívnejší a zaslúžene sa v 33. min.ujali vedenia gólom Ríša Barcaja z trestného kopu. Hneď po prestávke vyrovnal v 50. min. Jakub Chudý vyrovnal, no hlavičkou Maťa Sadloňa a presnými zásahmi Jozefa Kršteníka a Maťa Furka utiekli domáci až na 4:1. Konečnú podobu skóre dal Peter Morvay až v 90. min. Rozh. Štora, Thao.

Kunov – Petr. Ves 4:0 (3:0)
Góly: L. Blanárik 2, Belohlávek, M. Macek.

V hodovom zápase zaslúžene zvíťazili domáci, ktorí mohli vyhrať ešte vyšším skóre. Vedúci gól dal Belohlávek, druhý pridal Luky Blanárik a tretí z penalty Maroš Macek. Hostia hrozili z ojedinelých protiútokov, do väčšej šance sa ale nedostali. Skóre pečatil v 65. min. opäť Blanárik. Rozh. Hurbánek, Daniš.

Letničie – Sekule 2:5 (1:2)
Góly: M. Černý, M. Mikulka (11) – P. Valúšek 3, E. Húšťava 2.

Slabý výkon domáceho mužstva, hostia zaslúžene zvíťazili. Hostia mali vo svojom strede trojgólového strelca Patrika Valúška, dva pridal Erik Húšťava a dopomohol im aj domáci Mário Šarközy, ktorý v 44. min. videl ČK. Rozh. Mesíček, Dzindzík.

Smolinské – Koválov 1:0 (0:0)
Gól: M. Trčka.

Stretnutie veľmi dobrej úrovne z obidvoch strán. Smolinské v prvom polčase trafilo dvakrát konštrukciu brány. V druhom polčase začali aktívnejšie hostia, domáci ich však nepustili do žiadnej šance. Zápas rozhodol v 65. min. po centri Daniela presnou hlavičkou Trčka. Ďalšie šance domáci už nevyužili. Rozh. Matúš, Buzay.

ŠK Čáry – Pop. Močidľany 0:3 (0:3)
Góly: Jakubek, Novák, Sloboda.

Domáci dostali lekciu z efektivity. Ich šancu nevyužil A. Lorenc a potom inkasovali trikrát v priebehu 23. až 39. minúty. Po prestávke boli Čáry aktívnejšie, no hostia si v pohode svoje vedenie ustrážili. Rozh. Kendi, Petráš.

Sobotište – Unín 2:1 (0:0)
Góly: Čederle (11), Nečas – vlastný (Kadlečík).
Po bezgólovom polčase si dal v 55. min. vlastný gól Kadlečík a hostia viedli. O tri minúty však premenil pokutový kop Čederle na 1:1. Snahu domácich o tri body korunoval víťazným gólom v 83.min. Denis Nečas. Rozh. Bednár.

Š. Humence – Smrdáky 7:0 (2:0)
Góly: R. Horváth 3, R. Ondráš a A. Foriška 2.

Do prestávky dal Horváth v priebehu dvoch minút dva góly, po prestávke to už bola hra mačky s myšou a góly v sieti brankára Marušu rýchlo pribúdali. Rozh. Martin Šefčík.

Vrádište – Prietrž 3:1 (1:0)
Góly: Jurčík (11), Smaženka, vlastný (Kukliš) – Jarábek.

Po polhodine hry premenil Jurčík penaltu a domáci viedli. Chvíľu po prestávke striedajúci Smaženka zvýšil na 2:0 a po vlastencovi Kukliša bolo už 3:0. Hostia korigovali v 76. min. Jarábkom na konečných 3:1. Rozh. Knap, Buzay.

Osuské – Dojč 5:2 (1:0)
Góly: P. Michalička 2, Vlček, Jurovatý, Danihel – Vacenovský, Chocholáček.

Domáci do prestávky vyhrávali gólom Vlčeka, no hostia po prestávke otočili nepriaznivý stav na 1:2. V poslednej štvrťhodine v priebehu sedem minút však štyrikrát inkasovali. Rozh. Miro Šefčík, Petráš.

Podbranč – Trnovec 3:3 (1:3)
Góly: Rízek, Líška, Kutálek – Rajnoha, Hurban, Brezina.

Za 9 minút bolo po góloch Rajnohu a Hurbana 0:2 a hoci Rízek znížil, do kabín išli s dvojgólovým náskokom hostia po góle Brezinu. Aj domácim stačilo po prestávke 9 minút na vyrovnanie gólmi Líšku a Kutálka na 3:3 a tak sa aj zápas skončil. Rozh. Ryčovský, Bednár.

Chropov – Rovensko 0:3 (0:1)
Góly: Jamriška 2, Starych.

Hostia boli futbalovejší a po polhodine hry sa ujali vedenia Silvom Starychom. Domácim zobrali nádej na vyrovnanie dva góly Miša Jamrišku v priebehu jedinej minúty. Rozh. Húšek.

Futbal 4. liga: Gbely doma porazili Jaslovské Bohunice

Domáci sa od začiatku pustili s chuťou do súpera a najmä v úvodnej polhodinke si…