Nehralo sa v Šaštíne, ani v Sekuliach a Štefanove. Zápas Hradište – Kunov bol popredu odložený na 1. Septembra.

MO Senica 4. kolo
Rybky – Lakš. N. Ves 5:2 (3:1)
Góly: 19. R. Maca, 33. a 37. F. Ravas, 85. J. Kuchta, 89. L. Fodor – 40. a 50. M. Tománek.

Prvú šancu mal hneď na začiatku Ravas, no jeho lob skončil vedľa bránky. V 20.min. práve Ravas pekne prihral Macovi a ten rutinérsky poslal domácich do vedenia. Hostí predchádzala dobrá povesť, no počas domáceho tlaku odpovedali len ďalekonosnou strelou Hílka. Domáci ďalej dobíjali bránu súpera. Po troch neúspešných pokusoch poslal Černekov center hlavou do siete Ravas na 2:0 a 37. min. po rohu Morávka opäť hlavičkuje Ravas a vyrazenú loptu aj dokopol do siete na 3:0. Po prílišnom uspokojení sa prišiel v 40. min. trest v podobe gólu Tománka na 3:1. Po prestávke začali hostia aktívnejšie a bol to opäť Tománek, ktorý v 50. min. znížil už na 3:2. Domáci však pridali, až do konca boli lepší a v poslednej päťminútovke pridali Kuchtom a Fodorom ďalšiedva góly na 5:2.

Sp. Stráže – Bor. Mikuláš 3:1 (2:0)
Góly: 18. a 26. J. Herda, 51. E. Pollák – 58. L. Petrík.

Do prvej šance sa dostal hosťujúci Cintula, no Hladký zachránil. Domáci postupne prebrali iniciatívu a prišli aj góly. V priebehu osem minút sa dvakrát presadil Jakub Herda a domáci viedli – 2:0. Spartak mal aj ďalšie šance, no jeho strelci boli nepresní. Po prestávke už v 51. min. pridal, na ktorý stačil Bor. Mikuláš odpovedať už len gól Petríka. Gól P. Flajžíka pre ofsajd neplatil, penalta v prospech domácich bola napokon odvolaná a ani hostia nedali Petríkom v 90. min. kontaktný gól. Rozh. Kendi, Hurbánek.

Kopčany – Hlboké 2:2 (0:1)
Góly: 72. M. Baláž, 84. F. Ivánek – 29. R. Mráz, 78. L. Matula.

Hostia v Kopčanoch dvakrát vyhrávali, no nakoniec sa body delili. Najskôr na gól Mráza odpovedal Baláž. Hostia sa ujali opäť vedenia v 72. min. Matulom. Vyrovnať mohol v 81. min. Jakub Blažek, no mepremenil penaltu, no o tri minúty predsa len Ivánek vyrovnal na konečných 2:2.. Rozh. Vlk, Knap.

Jablonica – Kúty 5:3 (4:2)
Góly: 7., 37. a 88. D. Badáň, 20. A. Pavlík, 44. P. Pitorák – 10. a 60. A. Ondriska, 12. T. Dominik.

V zápase bohatom na góly sa vedenia ujali domáci Badáňom, no už o päť minút hostia vyhrávali po góloch Ondrisku a T. Dominika. Potom však prišiel trojgólový uragán domácich a do kabín sa išlo za stavu 4:2. Po prestávke sa strelci zasekli, až v 88. min. dal poistný gól domácich Badáň, ktorý ním uzavrel svoj hetrik. Rozh. Španka, Prelec.

Oreské – Cerová, 4:0 (1:0)
Góly: 35. L. Mikuš, 66. a 78. M. Rampáček, 75. A. Hrbatý.

Polhodinu odolávala Cerová tlaku domácich. Po góle Mikuša sa Oreské upokojilo a po prestávke v priebehu 12 minút pridalo ďalšie tri góly a hladko vyhralo. Rozh. Mráz, B. Dutka.

Radošovce – Bor. Sv. Jur, 7:1 (4:0)
Góly: 3. a 26. J. Žák, 22., 69. a 84. R. Drgon, 28. D. Štepanovský, 46. E. Petrovič – 89. K. Krajčír.

Jednoznačné víťazstvo domácich hráčov, ktorí o svojom víťazstve rozhodli už v úvodnej polhodine, v ktorej svojmu súperovi nastrieľali štyri góly. Po prestávke pridali ďalšie tri. Hostia až za stavu 7:0 dali v 89.min. čestný gól. Rozh. Ryčovský, Petráš.

Dubovce – Radimov 2:3 (1:3)
Góly: 13. J. Martinusík, 46. I. Vacula – 24. P. Božek, 34. P. Kessl, 43. R. Frϋhauf.

Domáci sa síce ujali vedenia gólom Martinusíka, no tá 13.min. bola pre nich skôr nešťastná, lebo hostia ešte do polčasu tromi gólmi otočili stav vo svoj prospech. Hneď po prestávke dal Vacula kontaktný gól, no na viac sa domáci nezmohli a tak sa z troch bodov tešili hostia. Rozh. Štora, Mikúš.

Koválov – Čáry 2:2 (1:1)
Góly: 37. V. Labaš (11), 62. P. Hyža – 40. T. Polák, 70. A. Lorenc.

Zaujímavý zápas, ktorý bol po siedmich minútach na takmer polhodinu prerušený silným dažďom. Domáci dvakrát viedli, no hostia stihli vždy vyrovnať. Na gól Labaša z penalty odpovedal Tomáš Polák z trestného kopu z takmer 30 metrov. Po prestávke zahodil po centri J. Flajžíka šancu Polák a z protiútoku trestal Hyža – 2:1. Hostia odpovedali krásnym gólom Andreja Lorenca na 2:2. Body sa zaslúžene delili, obidve mužstvá mali niekoľko dobrých šancí, no L. Slezák, a najmä M. Veselý na jednej, dvakrát Gabriš, Polák a Kuník na strane druhej neuspeli. Rozh. Dzindzík.

Petr. Ves – Smrdáky 2:2 (2:2)
Góly: 2. T. Schemmer, 28. J. Otelac – 15. S. Malý, 40. V. Bôžik.

Nováčik uchmatol v Petrovej Vsi zaslúžený bod za remízu 2:2, keď dokázal vždy odpovedať na vedúci gól domácich. Rozh. Tokoš.

Unín – Š. Humence 1:0 (1:0)
Gól: 15. T. Rešetka.

Po štvrťhodine hry dal Rešetka vedúci gól domácich a tento bol napokon aj víťazný. Hostia si prišli pre tri body, no strelecky vybuchli. Rozh. Škrinár, Lapoš.

Pop. Močidľany – Sobotište 0:1 (0:0)
Gól: 70. M. Tomeček.

Súboj druhého s prvým. Napriek tomu, že sa zrodilo víťazstvo lídra tabuľky, možno to považovať za veľké prekvapenie. Močidľany doteraz neinkasovali a hneď prvý gól v ich sieti znamenal ich prvú prehru. O víťazstve hostí rozhodol v 70. min. gól Mira Tomečka – 0:1. Rozh. Matúš, Tubl.

Štefanov – Letničie, Sekule – Smolinské a Hradište – Kunov odložené.

Prietrž – Dojč 5:0 (4:0)
Góly: 9., 27. a 44. E. Čajko, 38. R. Jarolín, 7. S. Novák.

Jednoznačná záležitosť domácich, ktorí rozhodli štyrmi gólmi už do prestávky. Rozh. Petráš, Ryčovský.

Rovensko – Osuské 3:1 (0:1)
Góly: 68. S. Starych (11), 75. J. Salay, 83. L. Velický – 3. T. Vlček.

Hostia vyhrávali už od tretej minúty, no od 16. min. hrali bez vylúčeného Hamerlíka za urážku rozhodcu. Napriek tomu mohli svoje vedenie navýšiť, no nepremenili penaltu. Z rovnakej výhody domáci vyrovnali Starychom a v záverečnej štvrťhodine dvomi gólmi rozhodli o troch bodoch. Aj oni dohrávali bez vylúčeného brankára Vávru. ČK 1:1 (80. M. Vávra – 16. T. Hamerlík). Rozh. Daniš.

Trnovec – Vrádište 3:0 (1:0)
Góly: 30. P. Tokoš, 72. M. Hurban, 90. P. Mizera.

Zaujímavý zápas v Trnovci zvládli lepšiedomáci, ktorí si zaslúžene pripísali do tabuľky tri body. Rozh. Hušek.

Chropov – Podbranč 5:0 (3:0)
Góly: 30. P. Špaček, 37. K. Krutý, 42. M. Ondrovič, 60. M. Kuchárek, 65. R. Kudláč.

Domácim sa podarilo vyhrať po takmer troch mesiacoch (naposledy vyhrali 4.6. v Rovensku 3:1). Po vedúcom góle Petra Špačka po polhodine hry to už bola hra „mačky s myšou.“ Rozh. Buzay.

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…