V dohrávanom stretnutí 6. kola 5. ligy Západ privítali Jáňania lídra tabuľky z Trebatíc. A neostali nič dlžní svojej tradícii, že v každom domácom zápase doteraz dostali päť gólov (Brodské 1:5, H. Orešany 2:5, Mokrý Háj 0:5, Gbely 0:5).

Ilustračné foto: 123rf.com

Mor. Sv. Ján – Trebatice 3:5 (0:2)

Góly: 47. Mračna, 74. Do. Bolf, 86. Nemec – 13. a 37. Machač, 54. Sýkora, 64. Kirka, 89. vlastný (Mach).

Pred 50 divákmi rozh. Goga, ŽK 0:0.

Mor. Sv. Ján:  O. Žilka – Chvátal, Mach, Stupavský, Chvál, Dominik Bolf, Benkovič (71. Vidovič), Studenič (57. O. Nemec), Mračna (82. Stanek), Kudlička, Hajdin (77. Vávra), tréner Jozef Kovaľ.

S prílišným rešpektom nastúpili domáci a už v 13. Min. inkasovali, keď sa presadil Macháč. Ten istý hráč v 37. min. pridal aj druhý gól na polčasových 0:2. Po prestávke však domáci hrali odhodlane a už v 47. min. dal kontaktný gól Michal Mračna – 1:2. V otvorenom stretnutí však Sýkora s Kirkom v priebehu desiatich minút poslali favorita už do trojgólového vedenia a zdalo sa byť rozhodnuté – 1:4. Jáňania to však nezabalili, v 74. min. Dominik Bolf znížil na 2:4 a štyri minúty pred koncom vykresal Ondrej Nemec šancu na remízu – 3:4. Domáci vrhli všetko do útoku, no v 89. min. naplnil päťgólovú kvótu nešťastným vlastným gólom Robo Mach – 3:5.