V dohrávanom stretnutí 7. kola 5. ligy Západ privítali v Mokrom Háji lídra tabuľky z Trebatíc. Hostia boli favoritom zápasu a to aj po zlepšenom výkone po prestávke potvrdili.

Ilustračné foto 123rf.com

Mokrý Háj – Trebatice 0:3 (0:0)
Góly: 56. a 59. Martin Směřička, 69. O. Machač.
Pred 50 divákmi rozh. Hromádka, ŽK 1:1.
Mokrý Háj:  Kotvas – Chrenka (79. Kubík), M. Rampáček, M. Valúch, Mucha, R. Valúch (83. Machálek), F. Sloboda (66. Komárek), Kopálek, Niskupič, Čermák, Prokeš (75. T. Sloboda), tréner Štefan Kolštrom.

Domáci v prvom polčase držali s lídrom tabuľky krok i vyrovnaný stav. Po necelej hodine hry však mali „hluchú“ štvrťhodinku v ktorej trikrát inkasovali a definitívne prišli o nádej na bodový zisk. Bol to aj očakávaný súboj dvoch najlepších strelcov súťaže, domáceho Mareka Čermáka a hosťujúceho Martina Směřičku. Ten dopadol lepšie pre Směřičku, ktorý najskôr v 56. min. dostal hostí do vedenia a o tri minúty pridal aj druhý gól na 0:2. Domácimi dva rýchle góly otriasli a v 69. min. inkasovali aj tretíkrát. Autorom gólu na konečných 0:3 bol Ondrej Machač.

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…