Polak Wellness

Šach: Výsledky šachových družstiev na Záhorí

Jozef Komorný 0

Pozrite si výsledky Záhoráckych šachových družstiev v najvyšších súťažiach.

 

Ilustračné foto 123rf.com


Extraliga
1.kolo: hrajú 11.11.

 

2.liga A
2.kolo: ŠK Osuské B – Krasňany 3.5:4.5, b. d. M. Jablonický, M. Karas a O. Spaček 1, P. Perička 0.5, M. Šefčík, T. Perička, M. Jarábek a J. Ulehla 0, Nafta Gbel – Modra B 3.5:4.5, b. d. J. Šošovička a M. Bilovský 1, T. Danada, P. Trávniček a O. Danada 0.5, V. Šebo, R. Ambrós a B. Kocák 0, Doprastav BA A – Lok. Trnava B 3.5:4.5, Doprastav BA B – Piešťany 2:6, ŠK Slovan E – Senec 4.5:3.5, ŠK Slovan D – Veľký Meder 3.5:4.5.

 

  1. ŠK Slovan E 2 2          0          0          9.0        6
  2. Trnava B 2 2          0          0          9.0        6
  3. Krasňany 2 1          1          0          8.5        4
  4. Modra B 2 1          1          0          8.5        4
  5. Doprastav 2 1          0          1          10.0      3
  6. ŠK Slovan D 2 1          0          1          8.5        3
  7. V.Meder 2 1          0          1          8.0        3
  8. Piešťany 2 1          0          1          7.5        3
  9. Osuské B 2 0          1          1          7.5        1
  10. Gbely 2 0          1          1          7.5        0
  11. Senec 2 0          0          2          6.5        0
  12. Doprastav B 2 0 0          2          5.5        0

 

3.liga A2
3.kolo: ŠK Senica – Gbely B 6:2, K. Kír, P. Kubík, J. Zíšek a T. Bendžela 1, Miroslav Pálka, Martin Pálka, Ľ. Škápiková a M. Lánik 0.5 – O. Danada, P. Brunovský, T. Valla a F. Zajíček 0.5, Z. Takács, P. Kastler, T. Kaňka a M. Ralbovský 0, ŠK Holíč – CVČ Senica 5.5:2.5, M. Provazník, J. Hirmajer, I. Horák, T. Chabada a O. Kovárik 1, M. Šefčík 0.5, M. Jakubec a J. Kahánek 0 – M. Očko a P. Perička 1, R. Nemečkay 0.5, T. Čajka, P. Hanzlúvka, Rudolf Diviak, B. Škápik a M. Trojková 0, Modranka – ŠK Skalica 3:5, b. h. J. Hudáček Z. Vogl, M. Londin M. Hrubša a P. Plánka 1, J. Sosna J. Kuchárek 0.5, S. Stanec 0, Vrbové – Dun. Streda B 5.5:2.5, ŠK Cífer – Trnava C 3.5:4.5, Veľký Meder B – Hlohovec 4:4.

 

  1. ŠK Holíč 3 3          0          0          15.5      9
  2. Skalica 3 3          0          0          15.5      9
  3. CVČ Senica 3 2          0          1          12.0      6
  4. ŠK Senica 3 1          1          1          13.5      4
  5. V.Meder B 3 1          1          1          12.0      4
  6. Trnava C 3 1          1          1          11.0      4
  7. Gbely B 3 1          1          1          11.0      4
  8. ŠK Cífer 3 1          0          2          13.5      3
  9. D.Streda B 3 1          0          2          12.5      3
  10. Vrbové 3 1          0          2          11.5      3
  11. Hlohovec 3 0          1          2          9.0        1
  12. Modranka      3          0          1          2          7.0        1

 

 

4.liga A11
3.kolo: hrajú 11.11.

 

4.liga A21
3.kolo: CVČ Senica B – ŠK Skalica B 1:4, Rastislav Diviak a Ľ. Čelústková 0.5, M. Trojková, A. Búran a J. Drozd 0 – I. Vépy, M. Harašta a J. Danihel 1, Z. Vogl a M. Hrubša 0.5, ŠO Kopčany – Nafta Gbely C 1.5:3.5, M. Cerovský 1, L. Dubecký 0.5, M. Moravec, J. Písecký a F. Sprušanský 0 – I. Kubiš, P. Kastler a M. Ralbovský 1, T. Kaňka 0.5, F. Zajíček 0, ŠK Holíč B – CVČ Brezová 2.5:2.5, O. Kovárik 1, J. Vach, , D. Stašek a J. Stehlík 0.5, M. Zlámal 0 – Ľ. Škápiková 1, B. Škápik, Z. Brath a S. Déšť 0.5, M. Sadloň 0, ŠK Štefanov – Špačince 3:2, b. d. K. Klimeš a J. Wallner 1, R. Tomašovič a P. Tomašovič 0.5, S. Fajtáková 0, Vrbové B – Piešťany B 2.5:2.5, Chtelnica – Modranka jun. 2:3.

 

  1. Vrbové B 3 2          1          0          10.5      7
  2. Skalica B 3 2          1          0          9.5        7
  3. Štefanov 3 2          1          0          8.5        7
  4. CVČ SE B 3 2          0          1          9.0        6
  5. Modranka 3 2          0          1          7.0        6
  6. Brezová 3 1          2          0          9.5        5
  7. Holíč B 3 1          2          0          9.0        5
  8. Gbely C 3 1          0          2          6.0        3
  9. Chtelnica 3 0          2          1          7.0        2
  10. Piešťany B 3 0          1          2          6.5        1
  11. Kopčany 3 0          0          3          4.0        0
  12. Špačince 3 0          0          3          3.5        0

 

5.liga A 12
3.kolo: hrajú 26.11.

 

5.liga SE – SI

2.kolo: Bor. Mikuláš – CVČ Senica C 0:5, K. Višvader, R. Višvader, E. Jankovič, P. Buraj a C. Viveiros 0 – Ľ. Čelústková, M. Trojková, N. Náter, M. Oslej a T. Valent 1, Štefanov B – Skalica C 3.5:1.5, K. Novomeská a R. Novomeský 1, S. Fajtáková, P. Tomašovič a A. Vozár 0.5 – B. Bartoš, M. Dávidík a O. Parízek 0.5, O. Špánik a J. Krakovský 0, Skalica D – Holíč C 1:4, E. Romanová 1, K. Dubanová, Ema Romanová, R. Dujsík a J. Budinský 0 – V. Horák, J. Ďatko, O. Šefčík a M. Šefčík 1, D. Švrček 0,

Myjava – Gbely D 2.5:2.5, V. Otépka a M. Durec 1, R. Solovič 0.5, V. Rehák a I. Lukáč 0 – R. Hyža a D. Ralbovský 1, P. Kastler 0.5, M. Ralbovský a M. Lanža 0, voľno – CVČ Senica D.

 

  1. CVČ SE C 2 2          0          0          9.0        6
  2. Holíč C 2 2          0          0          7.0        6
  3. Štefanov B 2 1          0          1          5.5        3
  4. Skalica C 2 1          0          1          5.0        3
  5. Skalica D 2 1          0          1          4.5        3
  6. Gbely D 2 0          1          1          4.0        1
  7. Myjava 1 0          1          0          2.5        1
  8. B.Mikuláš 2 0          0          2          1.5        0
  9. CVČ SE D 1 0          0          1          1.0        0
Polak Wellness