INAT vodny luc 1110x300px

V Senici začali futsalové súťaže

Jozef Komorný 0

Skončil sa program jesennej časti majstrovských futbalových súťaží, je tu čas presunúť sa pod strechu.

 

Ilustračné foto 123rf.com

 

V Športovej hale RSMS Senica sa odohrali úvodné kolá 1. a 2. ligy Senickej sálovky. Ešte predtým sa však odohrala kvalifikácia do 2. ligy na dve uvoľnené miesta v 2. lige.

 

1.Senická liga

Výsledky 1. kola:
CSF Moby dick Senica – COOP Jednota Senica 5:1 (1:0), D. Ventúra 3, E. Otrísal, E. Chvál – M. Mášik, Panthers Senica – Bupe Š. Humence 2:2 (0:0), L. Blanárik, M. Pípa – T. Velický 2, FC Korlat Cerová – Štramáci 2:2 (1:2), M. Holič, P. Machlica – V. Šimo, P. Kumančík, Warriors Senica – PD Dojč 2:3 (1:1), S. Hrubša, M. Sládeček – M. Pavlík, E. Petrovič, S. Ťulák, Mäs-com Victory team – Bučo Senica 5:6 (1:1), F. Kučera 4, D. Nemec – M. Macek 3, R. Šefčík 2, J. Červinka, Dandy PD Senica – Alchem Senica 2:1 (1:1), P. Vizváry 2 – T. Vach, Alcatras Brodské – FC Šrotari Búre 4:4 (3:3), G. Trubiroha 3, A. Gonda – M. Morávek 2, M. Cintula, Ľ. Macek, voľno – MGS plus Senica.

 

Výsledky 2. kola:
Alchem Senica – Alcatras Brodské 10:5 (5:1), T. Vach 3, M. Sládek a T. Slovík 2, R. Mráz, D. Slovík, M. Nečas – G. Trubiroha, M. Bartal, M. Knap, D. Gál, M. Zemánek, Jednota Senica – FC Šrotari Búre 7:1 (3:1), L. Kučera a M. Rehák 2, T. Královič, M. Včelka, vlastný (M. Cintula) – M. Morávek, Bučo Senica – MGS plus Senica 1:6 (1:2), J. Vavrovič – S. Milota 3, P. Černek 2, R. Drgon, PD Dojč – Mäs-com Victory team 5:2 (2:2), J. Chodúr 2, S. Ťulák, P. Balážik, M. Šustek – P. Vaško 2, Štramáci – Warriors Senica 1:3 (1:1), R. Sekáč – Ľ. Halabrín 2, M. Sládeček, Bupe Š. Humence – FC Korlat Cerová 3:8 (2:4), M. Hrubša 2, T. Velický – M. Kubisa a P. Machlica 2, M. Gurín, J. Herceg, M. Holič, A. Veteška, CSF Moby dick Senica – Panthers Senica 1:2 (1:2), M. Junas – R. Vanek, M. Švrček, voľno – Dandy PD Senica.

 

  1. PD Dojč 2 2          0          0          8:4        6
  2. Cerová 2 1          1          0          10:5      4
  3. Panthers 2 1          1          0          4:3        4
  4. MGS plus 1 1          0          0          6:1        3
  5. Alchem 2 1          0          1          11:7      3
  6. Moby dick 2 1          0          1          6:3        3
  7. Jednota 2 1          0          1          8:6        3
  8. Warriors 2 1          0          1          5:4        3
  9. Dandy PD 1 1          0          0          2:1        3
  10. Bučo Senica 2 1 0          1          7:11      3
  11. Štramáci 2 0          1          1          3:5        1
  12. Š.Humence 2 0          1          1          5:10      1
  13. Brodské 2 0          1          1          9:14      1
  14. Šrotari 2 0          1          1          5:11      1
  15. Victory team 2 0 0          2          7:11      0

 

2. Senická liga

V športovej hale RSMS Senica sa odohral kvalifikačný turnaj o postup do 2. Senickej futsalovej ligy. Prihlásili sa tri mužstvá, no iba dve mohli postúpiť.

Výsledky:
Vrbovce – Osuské 3:4 (1:2), A. Žák 2, M. Malošek – R. Barcaj, Ľ. Danihel, T. Vlček, Ľ. Tomek, Betonári Štefanov – Osuské 7:4 (5:2), N. Mihál 3, P. Tomašovič a J. Chudý po 2 – J. Predmeský, Ľ. Tomek, R. Barcaj, R. Jurovatý, Betonári Štefanov – Vrbovce 3:8 (3:4), D. Smolinský 2, N. Mihál – A. Žák 3, M. Malošek 2, R. Škoda, M. Bakoš, M. Tvrdý.

 

  1. Vrbovce 2 1          0          1          11:7      3
  2. Betonári 2 1          0          1          10:12    3
  3. Osuské 2 1          0          1          8:10      3

Postup do 2. ligy si vybojovali družstvá: Vrbovce a Štefanov.

2. Senická liga

Výsledky 1. kola: Jablonica – Autoškola Evolutika 4:7 (3:3), K. Koníček, B. Kolenyák, V. Jánošík, B. Vázal – P. Vaculka 4, T. Danihel 2, R. Kubina, AHA bar – Buldoci Malacky 3:3 (2:1), D. Štefanka, J. Palkovič, M. Blanárik – M. Vozár, P. Fabián. M. Makyta, SMER SD Senica – Viking Koválov 3:3 (1:2), J. Mošať 2, J. Herda – M. Veselý, V. Labaš, R. Ondrejkovič, Spartak Zemany – Betonári Štefanov 3:3 (2:2), M. Šedivý, M. Žabun, vlastný (P. Fila) – J. Chudý 2, L. Hrubša, OFK Vrbovce – TIR-PET Dojč 2:8 (2:3), M. Dolník, E. Klimek – M. Winter, E. Pagáč a S. Šarudi 2, B. Baláž, P. Ťulák, Bučo Senica B – FC Mobitel 4:0 (4:0), R. Burian 2, R. Ondrovič, J. Belohlávek.

Rekuperacia 1