Rekuperacia 1

Futsal: Dvojciferná prehra Canarie Malacky, 3.kolo Senickej sálovky

Jozef Komorný 0

Futsalisti Canarie Malacky privítali v 7.kole Open ligy na svojej palubovke lídra z Bánoviec a ten ich veru vôbec nešetril, najmä v prvom polčase.

 

Ilustračné foto 123rf.com

 

 

Open liga 7. kolo
Canaria Malacky – FSC Prievidza 4:10 (0:6)
Góly: za Canariu Haramia 3, Marko Lörinczi.
Canaria: Fr. Závoník – M. Búzek, J. Zváč, O. Klempa, P. Michalovič, J. Hitmar, S. Foltýn, M. Reisel, Mário Lörinczi, Marko Lörinczi, P. Haramia.

 

V druhej polovici prvého polčasu inkasovali domáci futsalisti šesťkrát, čo prakticky rozhodlo o ich vysokej prehre. Po prestávke pridali hostia ďalšie dva góly a až potom Paťo Haramia hetrikom upravil na 3:8. Za stavu 4:9 domáci inkasovali ešte v posledných sekundách a pripísali si tak nepopulárny dvojciferný výprask.

Ďalšie výsledky: Nitra – Žilina odložené na 4.12, voľno – Prievidza.

 

  1. Bánovce 6 4          1          1          40:18    13
  2. MFsK Nitra 5 3          1          1          26:19    10
  3. MŠK Žilina 4 3          0          1          21:10    9
  4. Malacky 4 1          0          3          14:29    3
  5. Prievidza 5 0          0          5          8:33      0
  6. kolo: Žilina – Canaria 1.12.

 

 

V Športovej hale RSMS Senica sa počas víkendu odohralo 3. kolo 1. i 2. ligy Senickej sálovky. Bez straty bodu ostali už len PD Dojč v 1. lige a  Autoškola Evolutika v 2. lige. Naopak, bez zisku čo len jediného bodu ostala už len Jablonica v 2. lige.

Skvelý obrat predviedli Štramáci, ktorých nezlomila ani polčasová prehra 5:0, napokon doviedli zápas do remízového rezultátu 6:6. Tradične veľa gólov padá v zápasoch Bupe Šajdíkove Humence, vysoké víťazstvá (po 7:0) dosiahli Alchem Senica v 1. lige a Viking Koválov v 2. lige.

 

  1. Senická liga

Výsledky 3. Kola

FC Korlat Cerová – CSF Moby dick Senica 1:6 (0:2)
Herceg – D. Ventúra 5, M. Hrušecký

Warriors Senica – Bupe Š. Humence 8:7 (3:3)
Sládeček 3, E. Guoth a S. Hrubša 2, E. Flámik – R. Majzún 4, T. Velický 2, I. Letko

Panthers Senica – Jednota Senica 3:6 (1:2)
Pípa, M. Švrček, M. Tomeček – A. Labuda 3, M. Včelka 2, M. Rehák

Mäs-com Victory team Štramáci 6:6 (5:0)
Nemec 2, P. Vaško, O. Macánek, T. Uhrinec, F. Kučera – M. Kavecký 2, M. Ličko, R. Sekáč, F. Ravas, P. Kumančík

MGS plus Senica – PD Dojč 1:6 (1:0)
Černek – T. Drinka, S. Ťulák, J. Chodúr, P. Balážik, M. Pavlík, T. Milota

Dandy PD Senica – Bučo Senica 6:2 (2:1)
Vizváry a S. Starych 2, R. Slovák, A. Maxian – M. Macek, M. Mareček

FC Šrotari Búre – Alchem Senica 0:7 (0:0)
Slovík 3, R. Mráz a T. Slovík 2

voľno – Alcatras Brodské.

 

  1. PD Dojč 3 3          0          0          14:5      9
  2. Alchem 3 2          0          1          18:7      6
  3. Moby dick 3 2          0          1          12:4      6
  4. Jednota 3 2          0          1          14:9      6
  5. Dandy PD 2 2          0          0          8:3        6
  6. Warriors 3 2          0          1          13:11    6
  7. Cerová 3 1          1          1          11:11    4
  8. Panthers 3 1          1          1          7:10      4
  9. MGS plus 2 1          0          1          7:7        3
  10. Bučo Senica 3 1 0          2          9:17      3
  11. Štramáci 3 0          2          1          9:11      2
  12. Victory team 3 0 1          2          13:17    1
  13. Brodské 2 0          1          1          9:14      1
  14. Š.Humence 3 0          1          2          12:18    1
  15. Šrotari 3 0          1          2          5:18      1

 

  1. Senická liga

Výsledky 3. kola: Smer SD Senica – Jablonica 4:2 (1:1), J. Herda 2, F. Kuník, J. Tomiš – T. Benek 2, Spartak Zemany – Buldoci Malacky 6:5 (2:4), M. Žabka 3, M. Biksadský 2, R. Búzek – M. Vozár 4, R. Janiss, AHA bar – Autoškola Evolutika 2:4 (0:1), S. Malý 2 – P. Vaculka 2, J. Rusňák, K. Hála, OFK Vrbovce – Viking Koválov 0:7 (0:2), R. Ondrejkovič 3, V. Labaš 2, M. Veselý, J. Slezák, Bučo Senica B – Betonári Štefanov 3:2 (2:2), J. Belohlávek 2, R. Ondrovič – P. Tomašovič, M. Mihál, FC Mobitel – TIR-PET Dojč 3:2 (2:0), I. Ravas 2, J. Kovačič – D. Petrovič, L. Fodor.

  1. Evolutika 3 3          0          0          18:12    9
  2. Smer SD 3 2          1          0          14:7      7
  3. Zemany 3 2          1          0          11:9      7
  4. TIR-PET 3 2          0          1          16:10    6
  5. Bučo B 3 2          0          1          12:8      6
  6. Koválov 3 1          1          1          11:5      4
  7. AHA bar 3 1          1          1          9:9        4
  8. Mobitel 3 1          0          2          9:13      3
  9. Štefanov 3 0          2          1          11:12    2
  10. Malacky 3 0          1          2          10:16    1
  11. Vrbovce 3 0          1          2          8:21      1
  12. Jablonica 3 0          0          3          8:15      0
INAT vodny luc 1110x300px