Stolný tenis na Záhorí: Výsledky a tabuľky

Jozef Komorný 0

Prinášame kompletné výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí.

 

 

Extraliga

5. dvojkolo: Nové Zámky – MSK Malacky 1:6, b. h. A. Brat 2,5, J. Truksa 2, V. Janči 1.5, B. Kalužný 0, Vranov – Žilina 6:1, Košice – Čadca 6:4, Hont.Trsťany – Vydrany 6:2, Rožňava – Valča 2:6, Rybník – Ružomberok 3:6.

Hont.Trsťany – MSK Malacky 6:1, b. h. J. Truksa 1, V. Janči a B. Kalužný 0, Vranov – Čadca 1:6, Košice – Žilina 7:0, N.Zámky – Vydrany 0:7, Rožňava – Ružomberok 1:6, Rybník – Valča 5:5.

 

  1. H.Trsťany 9 9          0          0          57:8      27
  2. Vydrany 9 8          0          1          54:12    25
  3. Malacky 9 6          1          2          43:30    22
  4. Košice 9 5          1          3          39:32    20
  5. Čadca 9 5          0          4          42:34    19
  6. Valča 9 4 1          4          39:37    18
  7. Ružomberok 9 4          1          4          33:37    18
  8. Rybník 9 4          1          4          37:39    18
  9. Vranov 9 4          0          5          31:39    17
  10. N.Zámky 9 1          1          7          21:51    12
  11. Rožňava 9 1          0          8          21:52    11
  12. Žilina 9 0          0          9          11:57    9

 

  1. liga ženy

3. dvojkolo: Trnávka BA B – MSK Malacky 4:6, b. h. K. Ondrovičová a P. Vidovičová 2.5, S. Bilkovičová 1, Pezinok – Trenč. Jastrabie 3:7, Majcichov – Nová Dubnica 10:0, Pezinok – Nová Dubnica 4:6, Majcichov – Trenč. Jastrabie 10:0.

  1. Majcichov 5 4          0          1          43:7      13
  2. Malacky 5 4          0          1          34:16    13
  3. Tr.Jastrabie 5 4          0          1          28:22    13
  4. Trnávka B 5 2          0          3          23:27    9
  5. N.Dubnica 5 1          0          4          12:38    7
  6. Pezinok 5 0          0          5          10:40    5

 

  1. liga TT

Výsledky 11. kola: Hlohovec – Propria Kúty 9:9, b. h. Bartal 3.5, Kucharič a Valla 2, Palkovič 1.5, Rohožník – Veľké Úľany 9:9, b. d. Gazdič 3.5, Tančibok 2.5, Mladý a Vincek 1.5, Piešťany B – Dobrá Voda 15:3, Gabčíkovo – Leopoldov B 18:0, Baka – Sládkovičovo 6:12, voľno – Elastik Trnava B.

  1. Sládkovičovo 10 10         0          0          139:41   30
  2. TTC Baka 10 7          2          1          115:65   26
  3. Hlohovec 10 6          2          2          108:72   24
  4. Propria Kúty 10 5          4          1          114:66   24
  5. Veľké Úľany 10 4          4          2          91:89    22
  6. Piešťany B 10 4          1          5          78:102   19
  7. Gabčíkovo 10 3          2          5          94:86    18
  8. Leopoldov B 10 3          2          5          72:108   17
  9. Rohožník 10 2          2          6          64:116   15
  10. Elastik B 10 1          1          8          59:121   13
  11. D.Voda 10 0          0          10         56:124   10

 

 

  1. liga KSST BA

Výsledky 9. kola: Malacky B – Dev. N. Ves B 9:9, b. d. Janči 4.5, Josimovič 3, Fusek 1, Klíma 0.5, Ister B – Svätý Jur 6:12, Karl. Ves – Ister A 9:9, Senec B – Blatné 5:13, Bernolákovo – Slov. Grob 13:5, Pezinok B – Spoje Ivanka B 1:17.

  1. Dev.N.Ves B 9 8 1          0          111:51   26
  2. Ister BA A 9 7          1          1          115:47   24
  3. Bernolákovo 9 7          0          2          105:57   23
  4. Malacky B 9 5          2          2          100:62   21
  5. Spoje B 9 5          2          2          86:76    21
  6. Senec B 9 5          0          4          81:81    19
  7. Blatné 9 4          1          4          89:73    18
  8. Svätý Jur 9 3          0          6          74:88    15
  9. Karl.Ves 9 2          2          5          68:86    15
  10. Pezinok B 9 1          1          7          39:123   12
  11. Slov.Grob 9 0          2          7          45:109   11
  12. Ister B 9 0          2          7          51:111   11

 

  1. liga TT

Výsledky 11. kola: Propria Kúty B – Vrbové 6:12, b. d. Šimek st. a Malík 2, Šimkovič a Ralbovský 1, Malženice – Vydrany C 9:9, ŠKP Trnava – J. Bohunice 2:16, Galanta B – Veľké Úľany B 8:10, Majcichov – Sládkovičovo B 8:10, Špačince – Zavar 7:11.

  1. J.Bohunice 11 11         0          0          152:46   33
  2. ŠKP Trnava 11 9          0          2          106:92   29
  3. V.Úľany B 11 8          1          2          119:79   28
  4. Sládkovičovo 11 7          0          4          102:96   25
  5. Zavar 11 6 1          4          111:87   24
  6. Špačince 11 6          0          5          109:89   23
  7. Vrbové 11 4          1          6          96:102   20
  8. Vydrany C 11 3          3          5          100: 98  20
  9. Kúty B 11 3          2          6          81:117   19
  10. Majcichov 11 2          2          7          79:119   17
  11. Galanta B 11 1          0          10         66:132   13
  12. Malženice 11 0          2          9          67:131   13

 

  1. liga KSST BA

Výsledky 9. kola: Malacky C – Feromax B 10:8, b. d. Kosová, Guman a Biksadský 3, Ondrovičová 1, Štadión – Karl. Ves B 16:2, Karl. Ves C – Ister C 15:3, Most – Educo 8:10, Čataj – Spoje Ivanka C 8:10, Svätý Jur B – Pezinok C 15:3.

  1. Karl.Ves C 9 8          0          1          0          118:44   25
  2. Educo 9 7          1          1          0          111:51   24
  3. Štadión 9 7          1          1          0          116:46   24
  4. Most 9 6          0          3          0          110:52   21
  5. Spoje C 9 5          1          3          0          91:71    20
  6. Ister C 9 5          0          4          0          74:88    19
  7. Feromax B 9 5          0          4          0          87:75    19
  8. Svätý Jur B 9 3          1          5          0          74:88    16
  9. Čataj 9 2          0          7          0          58:104   13
  10. Malacky C 9 2          0          7          0          55:107   13
  11. Karl.Ves B 9 2          0          6          1          44:118   12
  12. Pezinok C 9 0          0          9          0          34:128   9

 

  1. liga TT

Výsledky 11. kola: Kúty C – Pata 10:8, b. d. Hladík a Čermák 3.5, Nemček 2, Ralbovský 1, BC Senica – Šoporňa 9:9, Piešťany  C – Jasl. Bohunice B 10:8, Križovany – Leopoldov C 6:12, Galanta C – Jelka 11:7, voľno – Elastik Trnava C.

  1. Elastik C 10 8          1          1          122:58   27
  2. Leopoldov C 10 8          1          1          117:63   27
  3. Piešťany C 10 7          1          2          109:71   25
  4. Križovany 10 6          1          3          112:68   23
  5. J.Bohunice B 10 5 2          3          102:78   22
  6. BC Senica 10 5          1          4          109:71   21
  7. Šoporňa 10 4          2          4          91:89    20
  8. Galanta C 10 3          1          6          71:109   17
  9. STK Jelka 10 2          0          8          65:115   14
  10. STK Pata 10 1          0          9          57:123   12
  11. Kúty C 10 1          0          9          35:145   12

 

  1. liga KSST BA

Výsledky 9. kola: Senec C – Lozorno 14:4, b. h. Popluhár a V. Ulehla 1.5, Kucmen a Želipský 0.5, M. Ulehla 0, Rovinka – Štadión B 15:3, Educo B – Spoje Ivanka D 11:7, Stavbár – Dun. Lužná 5:13, Bernolákovo B – Svätý Jur C 11:7, Viktória – Vinosady 10:8.

  1. Rovinka 9 9          0          0          142:20   27
  2. Viktória 9 6          2          1          92:70    23
  3. Senec C 9 7          0          2          100:62   23
  4. Bernolákovo 9 6          1          2          91:71    22
  5. Vinosady 9 5          1          3          82:80    20
  6. Educo B 9 4          1          4          79:83    18
  7. Štadión B 9 4          1          4          80:82    18
  8. Dun.Lužná 9 3          1          5          67:95    16
  9. Lozorno 9 3          0          6          69:93    15
  10. Svätý Jur C 9 2          0          7          59:103   13
  11. Spoje D 9 1          1          7          72:90    12
  12. Stavbár 9 0          0          9          39:123   9

 

  1. liga MO Senica

Výsledky 10. kola: Kúty D – Mor. Sv. Ján B 11:7, Ralbovský 4.5, Lánik 4, Bartal 2, Kováč 0 – Sekulský a S. Kmoško 2.5, V. Šrámková a Zelenka 1, BC Senica B – Skalica 9:9, H. Ravas 3.5, Flajžík 3, Zemanovič 2.5, J. Lazorčák a Pagerka 0 – Krempa 3.5, Kováč 2.5, R. Pekar 2, Gondár 1, Pinec Stráže – Štefanov 8:10, Fouan 3.5, Macháček 2, R. Polák 1.5, Bednárik 1, Raffaseder 0 – F. Šebesta 3.5, D. Šebesta 3, Rehák 2.5, Lorenc 1, Cabadaj a Ovečka 0, Mor. Sv. Ján A – Rohožník B 5:13, S. Polák a Vrbík 1.5, B. Kotesa a B. Olivová 1 – Vincek 4.5, Juríček 4, Ma. Vigoda 3.5, Mi. Vigoda 1, Rohožník C – HKlub Gbely 8:10, b. h. Piruš 3, M. Gomola a L. Gomola 2.5, Šelc 0, voľno – Bor. Sv. Jur.

  1. Rohožník B 9 8          1          0          123:39   26
  2. Bor.Sv.Jur 9 8          0          1          124:38   25
  3. Skalica 9 6          2          1          106:56   23
  4. Mor.Sv.Ján A 9 6 0          3          84:78    21
  5. Pinec Stráže 10 5          0          5          105:75   20
  6. Štefanov 9 4          0          5          66:96    17
  7. HK Gbely 9 4          0          5          61:101   16
  8. BC Senica B 9 3          1          5          71:91    16
  9. Kúty D 9 3          0          6          60:102   15
  10. Mor.Sv.Ján B 9 1          0          8          61:101   11
  11. Rohožník C 9 0          0          9          39:123   9

 

  1. liga KSST BA

Výsledky 9. kola: Studienka – Educo C 14:4, b. d. Vicen 4.5, A. Stúpal a Klamík 3.5, E. Stúpal 1.5, Uller 1, Blatné B – Veľké Leváre 17:1, b. h. Ridzik 1, Hladík, Ľ. Hollý, I. Hollý a Hýll 0, Slov. Grob B – ŠKP BA A 7:11, Pezinok D – Most B 6:12, Galvaniho – Karl. Ves D 10:8, Zálesie – Viktória B 6:12.

  1. Galvaniho 9 9          0          0          126:36   27
  2. Most B 9 7          0          2          91:71    23
  3. Blatné B 9 6          1          2          108:54   22
  4. Educo C 9 6          0          3          88:74    21
  5. Studienka 9 5          1          3          94:68    20
  6. Viktória B 9 5          1          3          86:76    20
  7. Slov.Grob B 9 4          1          4          73:89    18
  8. V.Leváre 9 4          0          5          79:83    17
  9. Karl.Ves D 9 2          0          7          69:93    13
  10. ŠKP BA A 9 2          0          7          56:106   13
  11. Zálesie 9 1          0          8          54:108   11
  12. Pezinok D 9 1          0          8          48:114   11

 

  1. liga KSST BA

Výsledky 11. kola: Malacky D – Galvaniho B 11:7, Ondrovičová 3.5, Bilkovičová, Raffaseder a Kopec 2.5, Stupava – Lozorno B 14:4, Lajčák a Švajdlenková 4.5, Kahánek a Jankela 2.5 – Želipský a Kucmen 2, M. Ulehla a Kovanič 0, TTC Záh.Bystrica – Čataj B 3:15, Dev. N. Ves C – Viktória C 12:6, Bernolákovo C – Vinosady B 10:8, SPST Záh. Bystrica – Zálesie B 6:12, voľno – Mostex BA.

 

  1. Dev.N.Ves C 10 10 0          0          137:43   30
  2. Stupava 10 9          0          1          126:54   28
  3. Lozorno B 10 7          0          3          100:80   24
  4. Bernolákovo 10 5          2          3          97:83    22
  5. Čataj B 10 5          2          3          100:80   22
  6. Galvaniho B 11 5          1          5          102:96   22
  7. Viktória C 10 5          1          4          100:80   21
  8. Vinosady B 10 4          0          6          80:100   18
  9. Malacky D 10 3          1          6          69:111   17
  10. Mostex 10 3          1          6          79:101   17
  11. Zálesie B 11 3          0          8          89:109   17
  12. SPST ZB 10 3          0          7          75:105   16
  13. TTC ZB 10 0          0          10         34:146   10