Bany 2018 obuv

Stolný tenis: Výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí

Jozef Komorný 0

Pozrite si výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí.

 

 

Extraliga – 6. dvojkolo:
MSK Malacky – Rybník 6:4, b. d. Janči a Truksa 2, Brat a Kalužný 1, Vydrany – Rožňava 7:0, Valča – Vranov 4:6, Ružomberok – Košice 4:6, Žilina – Hont. Trsťany 0:7, Čadca – N. Zámky 6:3.

Malacky – Rožňava 6:3, b. d. Truksa 2.5, Brat 2, Janči 1.5, Vydrany – Rybník 7:0, Valča – Košice 4:6, Ružomberok – Vranov 1:6, Žilina – N. Zámky 2:6, Čadca – Hont. Trsťany 1:6.

  1. H.Trsťany 11 11         0          0          70:9      33
  2. Vydrany 11 10         0          1          68:12    31
  3. Malacky 11 8          1          2          55:37    28
  4. Košice 11 7          1          3          51:40    26
  5. Čadca 11 6          0          5          49:43    23
  6. Vranov 11 6          0          5          43:44    23
  7. Valča 11 4 1          6          47:49    20
  8. Ružomberok 11 4          1          6          38:49    20
  9. Rybník 11 4          1          6          41:52    20
  10. N.Zámky 11 2          1          8          30:59    16
  11. Rožňava 11 1          0          10         24:65    13
  12. Žilina 11 0          0          11         13:70    11

 

1.liga ženy – 3. dvojkolo
Trnávka BA B – MSK Malacky 4:6, b. h. K. Ondrovičová a P. Vidovičová 2.5, S. Bilkovičová 1, Pezinok – Trenč. Jastrabie 3:7, Majcichov – Nová Dubnica 10:0, Pezinok – Nová Dubnica 4:6, Majcichov – Trenč. Jastrabie 10:0.

  1. Majcichov 5 4          0          1          43:7      13
  2. Malacky 5 4          0          1          34:16    13
  3. Tr.Jastrabie 5 4          0          1          28:22    13
  4. Trnávka B 5 2          0          3          23:27    9
  5. N.Dubnica 5 1          0          4          12:38    7
  6. Pezinok 5 0          0          5          10:40    5

 

2. liga TT – 11. kolo
Hlohovec – Propria Kúty 9:9, b. h. Bartal 3.5, Kucharič a Valla 2, Palkovič 1.5, Rohožník – Veľké Úľany 9:9, b. d. Gazdič 3.5, Tančibok 2.5, Mladý a Vincek 1.5, Piešťany B – Dobrá Voda 15:3, Gabčíkovo – Leopoldov B 18:0, Baka – Sládkovičovo 6:12, voľno – Elastik Trnava B.

  1. Sládkovičovo 10 10         0          0          139:41   30
  2. TTC Baka 10 7          2          1          115:65   26
  3. Hlohovec 10 6          2          2          108:72   24
  4. Propria Kúty 10 5          4          1          114:66   24
  5. Veľké Úľany 10 4          4          2          91:89    22
  6. Piešťany B 10 4          1          5          78:102   19
  7. Gabčíkovo 10 3          2          5          94:86    18
  8. Leopoldov B 10 3          2          5          72:108   17
  9. Rohožník 10 2          2          6          64:116   15
  10. Elastik B 10 1          1          8          59:121   13
  11. D.Voda 10 0          0          10         56:124   10

 

2.liga KSST BA – 10. kolo
B – Malacky B 7:11, b. h. Janči 4, Josimovič 3, Fusek a Guman 2.

 

3. liga TT – 11. kolo
Propria Kúty B – Vrbové 6:12, b. d. Šimek st. a Malík 2, Šimkovič a Ralbovský 1, Malženice – Vydrany C 9:9, ŠKP Trnava – J. Bohunice 2:16, Galanta B – Veľké Úľany B 8:10, Majcichov – Sládkovičovo B 8:10, Špačince – Zavar 7:11.

  1. J.Bohunice 11 11         0          0          152:46   33
  2. ŠKP Trnava 11 9          0          2          106:92   29
  3. V.Úľany B 11 8          1          2          119:79   28
  4. Sládkovičovo 11 7          0          4          102:96   25
  5. Zavar 11 6 1          4          111:87   24
  6. Špačince 11 6          0          5          109:89   23
  7. Vrbové 11 4          1          6          96:102   20
  8. Vydrany C 11 3          3          5          100: 98  20
  9. Kúty B 11 3          2          6          81:117   19
  10. Majcichov 11 2          2          7          79:119   17
  11. Galanta B 11 1          0          10         66:132   13
  12. Malženice 11 0          2          9          67:131   13

 

3. liga KSST BA – 10. kolo
Ister C – Malacky C 18:0, Štadión – Svätý Jur B 14:4, Pezinok C – Čataj 9:9, Spoje Ivanka C – Educo 14:4, FeroMAX B – Most 8:10, Karl. Ves B – Karl. Ves C 3:15.

  1. Karl.Ves C 10 9          0          1          0          133:47   28
  2. Štadión 10 8          1          1          0          130:50   27
  3. Educo 10 7          1          2          0          115:65   25
  4. Most 10 7          0          3          0          120:60   24
  5. Spoje C 10 6          1          3          0          105:75   23
  6. Ister C 10 6          0          4          0          92:88    22
  7. FeroMAX B 10 5          0          5          0          95:85    20
  8. Svätý Jur B 10 3          1          6          0          78:102   17
  9. Čataj 10 2          1          7          0          67:113   15
  10. Malacky C 10 2          0          8          0          55:125   14
  11. Karl.Ves B 10 2          0          7          1          47:133   13
  12. Pezinok C 10 0          1          9          0          43:137   11

 

4. liga TT – 11.kolo

Kúty C – Pata 10:8, b. d. Hladík a Čermák 3.5, Nemček 2, Ralbovský 1, BC Senica – Šoporňa 9:9, Piešťany  C – Jasl. Bohunice B 10:8, Križovany – Leopoldov C 6:12, Galanta C – Jelka 11:7, voľno – Elastik Trnava C.

  1. Elastik C 10 8          1          1          122:58   27
  2. Leopoldov C 10 8          1          1          117:63   27
  3. Piešťany C 10 7          1          2          109:71   25
  4. Križovany 10 6          1          3          112:68   23
  5. J.Bohunice B 10 5          2          3          102:78   22
  6. BC Senica 10 5          1          4          109:71   21
  7. Šoporňa 10 4          2          4          91:89    20
  8. Galanta C 10 3          1          6          71:109   17
  9. STK Jelka 10 2          0          8          65:115   14
  10. STK Pata 10 1          0          9          57:123   12
  11. Kúty C 10 1          0          9          35:145   12

 

4. liga KSST BA –  10. kolo

Výsledky 10. kola: Lozorno – Spoje Ivanka D 8:10, b. d. Popluhár 3.5, V. Ulehla 2.5, Želipský 1.5, Kucmen 0.5, Štadión B – Vinosady 10:8, Viktória – Bernolákovo B 11:7, Svätý Jur C – Dun. Lužná 10:8, Educo B – Stavbár 13:5, Rovinka – Senec C 16:2.

  1. Rovinka 10 10         0          0          158:22   30
  2. Viktória 10 7          2          1          103:77   26
  3. Senec C 10 7          0          3          102:78   24
  4. Bernolákovo 10 6          1          3          98:82    23
  5. Educo B 10 5          1          4          92:88    21
  6. Štadión B 10 5          1          4          90:90    21
  7. Vinosady 10 5          1          4          90:90    21
  8. Dun.Lužná 10 3          1          6          75:105   17
  9. Lozorno 10 3          0          7          77:103   16
  10. Sv.Jur C 10 3          0          7          69:111   16
  11. Spoje D 10 2          1          7          82:98    15
  12. Stavbár 10 0          0          10         44:136   10

 

5. liga MO Senica –  10.kolo

Kúty D – Mor. Sv. Ján B 11:7, Ralbovský 4.5, Lánik 4, Bartal 2, Kováč 0 – Sekulský a S. Kmoško 2.5, V. Šrámková a Zelenka 1, BC Senica B – Skalica 9:9, H. Ravas 3.5, Flajžík 3, Zemanovič 2.5, J. Lazorčák a Pagerka 0 – Krempa 3.5, Kováč 2.5, R. Pekar 2, Gondár 1, Pinec Stráže – Štefanov 8:10, Fouan 3.5, Macháček 2, R. Polák 1.5, Bednárik 1, Raffaseder 0 – F. Šebesta 3.5, D. Šebesta 3, Rehák 2.5, Lorenc 1, Cabadaj a Ovečka 0, Mor. Sv. Ján A – Rohožník B 5:13, S. Polák a Vrbík 1.5, B. Kotesa a B. Olivová 1 – Vincek 4.5, Juríček 4, Ma. Vigoda 3.5, Mi. Vigoda 1, Rohožník C – HKlub Gbely 8:10, b. h. Piruš 3, M. Gomola a L. Gomola 2.5, Šelc 0, voľno – Bor. Sv. Jur.

5. liga MO Senica –  11.kolo

Rohožník B – Rohožník C 16:2, Vincek, Vigoda a Juríček 4.5, Černek 2.5 – M. Gomola a L. Gomola 1, Šelc a Jagelka 0, Mor. Sv. Ján A – Štefanov 10:8, E. Šrámková 3.5, B. Kotesa 2.5, S. Polák 2, Štefek 1.5, Vrbík 0.5 – F. Šebesta 4, Rehák 3, Lorenc 1, Vrba a Ovečka 0, Skalica – Bor. Sv. Jur 9:9, T. Pekar a Krempa 3.5, R. Pekar 1.5, Gondár 0.5, Budinský 0 – Čechánek 4, Uher a Vávra 2, Ozábal 1, Mor. Sv. Ján B – BC Senica B 9:9, Sekulský 3.5, S. Kmoško 2.5, V. Šrámková, Martinkovič a S. Kotesa 1 – Flajžík 3.5, Zemanovič 3, H. Ravas 2.5, J. Lazorčák 0, HKlub Gbely – Propria Kúty D 13:5, Kumpan a Vaculka 4, J. Majerčík 3, Bolebruch 2, Valent 0 – Ralbovský 2.5, Kováč 1.5, Bartal a Lánik 0.5, voľno – Stráže.

 

  1. Rohožník B 10 9          1          0          139:41   29
  2. Bor.Sv.Jur 10 8          1          1          133:47   27
  3. Skalica 10 6          3          1          115:65   25
  4. Mor.Sv.Ján A 10 7 0          3          94:86    24
  5. Pinec Stráže 10 5          0          5          105:75   20
  6. HK Gbely 10 5          0          5          74:106   19
  7. BC Senica B 10 3          2          5          80:100   18
  8. Štefanov 10 4          0          6          74:106   18
  9. Kúty D 10 3          0          7          65:115   16
  10. Mor.Sv.Ján B 10 1          1          8          70:110   13
  11. Rohožník C 10 0          0          10         41:139   10

 

5.liga KSST BA –  10.kolo

Veľké Leváre – Educo C 8:10, Landl 3.5, Ridzik 3, Hýll 1.5, I. Hollý a Ľ. Hollý 0, Karl. Ves D – Studienka 12:6, b. h. Vicen 2, Klamík a Šlosár 1.5, Stúpal 1, ŠKP BA – Zálesie 9:9, Viktória B – Blatné B 5:13, Most B – Galvaniho 10:8, Slov. Grob B – Pezinok D 16:2.

 

  1. Galvaniho 10 9          0          1          134:46   28
  2. Most B 10 8          0          2          101:79   26
  3. Blatné B 10 7          1          2          121:59   25
  4. Educo C 10 7          0          3          98:82    24
  5. Slov.Grob B 10 5          1          4          89:91    21
  6. Studienka 10 5          1          4          100:80   21
  7. Viktória B 10 5          1          4          91:89    21
  8. V.Leváre 10 4          0          6          87:93    18
  9. Karl.Ves D 10 3          0          7          81:99    16
  10. ŠKP BA 10 2          1          7          65:115   15
  11. Zálesie 10 1          1          8          63:117   13
  12. Pezinok D 10 1          0          9          50:130   12

 

6. liga KSST BA – 11.kolo
Malacky D – Galvaniho B 11:7, Ondrovičová 3.5, Bilkovičová, Raffaseder a Kopec 2.5, Stupava – Lozorno B 14:4, Lajčák a Švajdlenková 4.5, Kahánek a Jankela 2.5 – Želipský a Kucmen 2, M. Ulehla a Kovanič 0, TTC Záh.Bystrica – Čataj B 3:15, Dev. N. Ves C – Viktória C 12:6, Bernolákovo C – Vinosady B 10:8, SPST Záh. Bystrica – Zálesie B 6:12, voľno – Mostex BA.

Stupava – Malacky D 15:3, Kolárik 4.5, Švajdlenková, Jankela a Kahánek 3.5 – Ondrovičová 3, Kopec, Raffaseder a Kovalovský 0, Lozorno B – TTC Záh. Bystrica 12:6, b. d. Kucmen, Želipský a Ulehla 3.5, Dvoran 1.5, SPST Záh. Bystrica – Bernolákovo C 12:6, Dev. N. Ves C – Vinosady B 16:2, Čataj B – Viktória C 4:14, Galvaniho B – Mostex 10:8, voľno – Zálesie B.

  1. Dev.N.Ves C 11 11         0          0          153:45   33
  2. Stupava 11 10         0          1          141:57   31
  3. Lozorno B 11 8          0          3          112:86   27
  4. Galvaniho B 12 6          1          5          112:104 25
  5. Viktória C 11 6          1          4          114:84   24
  6. Bernolákovo 11 5          2          4          103:95   23
  7. Čataj B 11 5          2          4          104:94   23
  8. SPST ZB 11 4          0          7          87:111   19
  9. Vinosady B 11 4          0          7          82:116   19
  10. Malacky D 11 3          1          7          72:126   18
  11. Mostex 11 3          1          7          87:111   18
  12. Zálesie B 11 3          0          8          89:109   17
  13. TTC ZB 11 0          0          11         40:158   11
Bany 2018 obuv