Basketbalová II. liga západ pokračovala siedmim kolom v ktorom cestovali Holíčania v oklieštenej zostave za svojím súperom na palubovku pod Trenčiansky hrad, kde ich čakalo omladené domáce mužstvo.

V úvode prvej štvrtiny si vytvorili Holíčania sedem bodový náskok no mladí Trenčania dokázali otočiť priebeh hry a tak do druhej štvrtiny vstupovali s jednobodovým náskokom. V druhej štvrtine bola hra vyrovnaná až do jej záveru, ktorý Holíčania vyhrali 13:0 a zaistili si polčasový jedenásť bodový náskok. I keď v úvode druhého polčasu sa domáci Trenčania pokúsili o zvrat v stretnutí, hostia najmä dominanciou pod oboma košmi a zlepšenou obranou postupne navyšovali svoj náskok na konečných 26 bodov.

TJ Štadión Trenčín – MŠK BO Holíč 62:88 (33:44)
Zostava MŠK Holíč: Bačík 10, Bluska 2, Halahija 6, Hanusek 40, Masarik, Mihaliska 6, Snopko 22, Zajároš 2, Ľ.Marenčík
Tréner: Ľ.Marenčík