V dňoch 13.-14. januára 2018 sa zúčastnili naši mladší žiaci hádzanárskeho turnaja OLMA Cup 2018 vo Velkej Bystřici. Na turnaji hralo osem družstiev a netradičný systém každý s každým vyvrcholil ešte pridanými stretnutiami o medaily.

Družstvo zložené s hráčov ročníkov 2005,2006,2007 v zostave: Jakub Galovič , Kristián J. Rummel, Enrique Spišiak, Juraj Havlík, Adam Taro, Juraj Valigurský, Dominik Marek, Filip Rummel, Šimon Pullmann po piatich víťazstvách a dvoch prehrách sa dostalo ako tretie družsvo po základnej časti do boja o 3.miesto. Svoje umiestnenie opäť v stretnutí s ŠKP Bratislava potvrdilo a vyhralo 21:15.

Zápasy v skupinách sa hrali na 2 x 10 minút, o umiestnenie 2 x 15 minút. Okrem kolektívneho úspechu nás teší aj fakt, že najlepším strelcom turnaja sa stal náš talentovaný hráč Jakub Galovič, ktorý strelil 44 gólov a suverénne získal toto ocenenie.

Malacky – ŠK Bratislava 21:15

Po celý turnaj bol v bráne mladučký Dominik Marek ( 2007) , ktorý výkonmi len potvrdil svoj obrovský talent. Hráčom sa podarilo aj mimo ihriska utvoriť dobrú partiu , čo nás do budúcna môže len tešiť.