Už po niekoľkýkrát sa deti zo šachového Interchess CVČ Malacky zúčastnili na majstrovstvách SR mládeže v šachu. Počas siedmich dní si zmerali sily so svojimi súpermi v deviatich kolách. Boli to náročné hodiny príprav, sústredenia, hľadania najlepších ťahov a útočných variantov.

V dievčenskej kategórii nás úspešne reprezentovala Adriana Vozárová. Bez jedinej prehry získala zlatú priečku a stala sa šachovou kráľovnou v kategórii D14.Zastúpenie sme mali aj v chlapčenských kategóriách. Miško Valigurský potrápil chlapcov v kategórii CH14 a skončil na výbornom 12. mieste. Adamko Vozár prišiel nazbierať skúsenosti a zahral si s chlapcami v kategórii CH10, kde sa umiestnil na peknom 20. mieste. Ďakujeme našim zverencom a želáme im veľa úspechov pri ďalších turnajoch.