Po tvrdej letnej príprave a doplnení kádra sa naše mladé nádeje pod vedením nového trénera Mateja Haringu predviedli na medzinárodnom turnaji v Bratislave.

Organizátori vyžrebovali do skupiny s Malačanmi tieto družstvá:
ŠVK Bílikova, VV Dobling (AUT), SPU Nitra, Strojár Malacky.
Chalani po bojovných výkonoch svoju skupinu vyhrali, keď zaváhali len s rakúskym súperom stratou jedného setu.
Malacky – Bílikova 2:0 (20,12)
Malacky – Dobling 2:1 (13,-20,7)
Malacky – Nitra B 2:0 (16,13)

V semifinále Záhoráci narazili na družstvo z Nového Mesta nad Váhom, ktoré bolo kvalitne pripravené a bolo vidno, že už hrajú spolu štyri roky. To im nedalo najmenšiu šancu a s prehľadom si ustrážilo vývoj zápasu a postup do finále. Naši chlapci držali so súperom krok len v prvom sete do stavu 16:14, ale potom začal uragán na strane novomešťanov, čo potvrdili aj v druhom sete.
Malacky – Nové Mesto nad Váhom 0:2 (-18,-16)

V boji o 3.miesto sa žiaci Strojára stretli s družstvom ŠVK Bílikova a opäť ich dokázali poraziť už bez väčších problémov.
Malacky – Bilíkova 2:0(17,13)
Zostava Strojár: Marián Lukáč, Timotej Opatovský, Marek Uhrinek, Michal Kopiar, Martin Poliačik, Marek Kura (Lukáš Mikulášek)
Tréner: Matej Haringa

Našim žiakom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v začínajúcej sa sezóne.
16.10.2010 – Malacky – Púchov (Telocvičňa ZŠ Záhorácka Malacky – 10:00 a 12:00)